Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hey!!! Boli mnie coraz bardziej ale żadnych konkretów :( Póki co to konkretnie walczę z kupkami :D:D:D:D:D:D:D Wolę, żeby w domu mi się porozwierało :) i tutaj przeżyć część tego bólu. Nie mam jeszcze wieści od nieznajomej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale tu ruch od samego poranka:) Nieznajoma Brzusiowa 🌼 niech moc bedzie z Wami :) Zagladam póki mam chwilkę,moja córcia bardzo lubi moje towarzystwo i pomału niewyrabiam z domowymi obowiązkami..Mało co płacze ale strasznie lubi kiedy koło niej jestem bo wtedy dużo spokojniejsza jest.Martwicie się że wasze maluszki w brzuszkach cichutko siedzą,ale dzieciątka tak mają - że jednego dnia przesypiają dzień a innego buszują niczym chuck:)Zobaczycie same jak wasze bobaski będą po drugiej stronie..Moja Emilka potrafi jednego dnia przespać cały dzionek a drugiego w ogóle nie zasnąc.. Co do odwiedzin - u mnie złożyło się tak że grypa dopadła co poniektórych w rodzinie więc mamy mało wizyt - bogu dzieki:D Nocki w miarę przesypiam do 24 tej mała ogląda świat,potem grzecznie zasypia,budzi sie co 3h,ale szybko ją przewijam,karmię po czym zasypia:) ale nie spi jeszcze w kojcu tylko ze mną w łózku.Mam nadzieję że nie wejdzie jej to w nawyk... Wy macie takie duże apetyty a ja zaś wogóle nie mam ochoty na jedzenie..I musze wciskać w siebie bo przecież karmię i chce jeszcze długo pozostać przy cycku.. A jutro idziemy sie wietrzyć na balkonik :):)może w czwartek wybierzemy się na spacer fajnie by było gdyby pogoda dopisała.. mam pytanie do rozpakowanych i nie rozpakowanych Jakich używacie / bedziecie używac pieluch?? ja chciałam na początek tetry używać,ale to codziennie pranie,suszenie,prasowanie już mnie do szału doprowadza..jeszcze cholera u mnie nie grzeją i pieluchy po dwa dni sie suszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyska ja na pewno kupie pieluchy Pampersa, nawet sobie nie wyobrazam uzywac tetry bo u mnie to by chyba tydzien schły bo mam dosc chłodno w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek 🌼 a przy swoim pierwszym dzieciątku tez używałaś pampersów?? Cholera ja tez mam pampersy ale moja mama ciagle mi odradza używanie jednorazowych.Bo tery sa zdrowsze dla jej skóry,bo mało odparzają,bo więcej wydam na jednorazowe...Do szału już mnie doprowadza ze swoim gadaniem.I tłumacze że przeciez za wode,prąd,proszek tez zapłace więc na to samo wychodzi a jak mam sobie dokładac więcej roboty to bez sensu..a ona mi jeszcze nawrzucała ze leń jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas sie dzis dzieje :) I jak tu odpisac każdej? Nie da rady!! Czekam z niecierpliwością na wiadomości od Nieznajomej. Pewnie już jest mama :) Jastro--> mi się brzuch obniżył. Odczulam to tak,ze latwiej zaczęło mi się oddychac. Już nie lapie zadyszki jak cos opowiadam hi hi Brzusiowa--> jestes niezla hehe Rozwoj akcji o 180 stopni w 7 minut :) Trzymam kciuki,żeby wszystko się dzialo tak szybko i żebyś już niedlugo miala swoja córeczkę po tej stronie brzuszka! Anulka--> skoro Tobie czop odchodzi, to znaczy,ze cos już się dzieje. Super. Ja tez mam wrazenie, ze mi odchodzi w kawalkach.. Perelka--> wczoraj pisalas o swoim czopie. Jak postepy w akcji?? Mewka--> gratulacje!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Jastro--> jeśli chodzi o diete mamy karmiącej, to tez słyszałam,ze sa 2 szkoly. Jedna mowi,żeby jesc wszystko i dopiero, gdyby cos się dzialo, to eliminowac. Druga,żeby jesc na początku delikatnie i stopniowo dodawac. Ja obstaje za ta druga, bo tak sobie mysle,ze chyba by mi serce peklo, gdybym ja się najadla, a moje dzieciatko by przez to cierpialo. Chociaz nikt mi nie da pewności, ze i tak nie będzie przy tej drugiej szkole, ale wieksza szansa,żeby wychwycic to,co szkodzi. Tak mi się przynajmniej wydaje. A te mamy, które już karmia, co polecacie????? Lubila--> nie omijaj nas, nawet jak masz kiepskie dni. A może wlasnie w nas twoje lekarstwo? ;) I wiesz, co? To nie jest tak,ze jestem jakas przewrazliwiona na punkcie swojego wygladu. Po prostu wczoraj mialam jakis słabszy dzien i zart meza tylko przelal czare goryczy. Kazdego innego dnia odcięłabym mu się i miałabym z tego ubaw :) Agatko--> Glowa do gory! Wszystko się ulozy!! Jestesmy z Toba i trzymamy kciuki! Kasiu--> ale dobrze, ze u malego to tylko potowki!! Nam w szkole rodzenia polozna mówiła,ze lepiej jak dziecko ma chłodniej niż za cieplo. Ja sama bardzo nie lubie jak w domu jest za cieplo. Pultaska--> czekam na wiesci od Ciebie :) Rumianella--> smacznego hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko-popatrz na to z drugiej strony .Gdybyś nie zaszła w ciąże to już byś nie miała pracy-a tak pocigniesz na macierzyńskim...:) My przy pierwszym dziecku też nie mieliśmy łatwo ja chodziłam do szkoły-wieczorowo-ale zawsze - i miałam małą rente po tacie .Mój M pracował za najmniejszą krajową ...było krucho ,czasem brakowało na pampersy,kaszki -ale dalismy rade Najważniejsze jest to żeby sie kochać -może to brzmi banalnie ale tak jest.... dopiero po 10 latach odważylismy sie na drugie dziecko-chcieliśmy aby ta dzidzia miała lepiej niż nasze pierwsze bejbi zaczeliśmy sie starać od września 2008 roku w lutym 2009 na męża napadnięto pod szkołą naszego synka Skradziono mu teczke z dokumentami firmy i większą gotówką świadkiem zdarzenia był nasz synek mąż musiał zamknąć firmę (straciliśmy 50tyś zł) syn miał problemy w nauce... Odłożylimy starania o dziecko na bok-wyrzuciłam kalendarze,wykresy temperatur...było mi tak strasznie źle a jeszcze musiałam być silna dla dziecka i męża Pare dni po tym zdarzeniu na teście wyszły 2 kreski-nie wiedziałam czy cieszyć sie czy płakać teraz sie już z tego podnosimy-M ma nową firme,ja ,,jeszcze,,prace( jest kryzys więc nigdy nic nie wiadomo) cieszymy sie tą małą iskierką w moim brzuszku Tak poprostu miało być więc agatko głowa do góry-wszystko sie ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyska ja od samego poczatku uzywałam pampersów i nic sie małemu nie działo i teraz tez tak zamierzam, jakby tak podliczyc pranie, wode, ,proszek ,płyn do płukania, prad, suszenie i prasowanie to ja nie wiem czy to naprawde taniej wyjdzie, ja tam mam w nosie gadanie innych bo nikt mi na te pampersy dawac nie bedzie i nikt nie dawał, w ogole jakas strasznie stanowcza sie zrobiłam i uparta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przepuszczania ciężarnych... Nie lubie sklepów!! dzis byłam w jednym w którym była kolejka chyba na 15 osób(biedronka) gdy otwarto drugą kase panie chciały mnie stratować Jedna uderzyła mnie nawet wózkiem w brzuszek(dobrze że nie mocno) Głośno zapytałam czy jeszcze ktoś chce sie przede mnie wepchnąć i co?................... znalazły sie jeszcze dwie panie które chętnie sie ustawiły przede mną Mówie wam płakać mi sie chciało z nerwów-ale już nie mam siły sie kłócić nie chce też ,,złych,,spojrzeń na brzuszek Nie mam siły do sklepów-na zakupy od dziś wysyłam męża! żebym miała choć duż o zakupów-ale nie -mnie sie zachciało jogurtu do picia !!! może jestem wredna ale już nigdy nikomu (prócz ciężarnych)miejsca nie ustąpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta ja juz zaczynam pic herbatke z lisci malin a mi nawet smakuje ja zawsze lubiałm ziloła:):D Ma któras hemoroidy bo ja nigdy nie miałma a terz m przy końcu wyszły i teraz mi częściej dokuczają znacie jakies sposoby żeby zminimalizowac to dziadostwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DO PIELUCH kupiłam 20 sztuk tetrowych-do wycierania buzi zamierzam używać huggiesów i pampersów-wygodnie,mniej nerwowo ale wszystko zależy od finansów taka paczka 90 sztuk na początek starczy może na 8 , 9 dni a pieluchy można prać ręcznie-więc są odnawialne :) decyzja zawsze jest mamy:) a nie teściowych...niech spada..ą na drzewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka, wzruszyło mnie twoje wyznanie, dobrze ze juz dobrze agatka, u ciebie tez sie poukłada dziewczyny które piją maliny, dopiero przeczytałam ze na torebce z tymi suszkami liści (kupione w aptece) jest napisane jak to stosować ale do kąpieli!!! no i sie przestraszyłam, ze piję nie to co trzeba, jak te wasze zioła sie nazywają? bo moje są z apteki w takiej jaby paierowej torebce kremowej z obrazkiem malin i jest napis: liść mailiny,firma chyba FLOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka-wszystko się jakoś poukłada, główka do góry ,teraz skoncentruj się tylko na dzidziusiu, po burzy zawsze wychodzi słoneczko więc tego się trzymaj,u mnie zawsze się sprawdza 👄 Betix napisz co tam po wizycie,mamy ten sam termin:) Rumianella-ja własnie czekam na tą herbatkę mąż ma kupic jak bedzie wracał z pracy,możemy ustalimy jakies konkretne godzinki spożywania tego cudownego napoju i będziemy sie wszystkie stukac szklaneczkami hi hi hi Brzusiowa-informuj,przeżywam te bóle razem z Tobą :) Tyśka-ja mam tetrę i pampersy,nie wiem jeszcze których będę używać,może jednych i drugich , Tylko się cieszyc jak Emilka taka grzeczniutka, przyślij na pocztę jakieś zdjątka Renatinka-no i chyba na tym czopie stanęło, poza tym nie mam żadnych innych objawów, Tobie się brzuszek obniżył a u mnie dalej wysoko i ciężko oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczyny jestem w szoku... tyle stron przybyło, tyle się wydarzyło! nieznajoma czekam na jakieś wieści ;) brzusiowa trzymam kciuki za pozytywne rozwinięcie akcji! witam nowe koleżanki! mamusie super, że się odzywacie i dzielicie się swoimi przeżyciami mazia mi właśnie wczoraj czy przedwczoraj hemoroidy wyskoczyły :( i nie wiem co z tym zrobić :( poród lada moment a tu takie coś... u mnie nic od wczoraj się nie zmieniło... dzisiaj byłam na KTG, dzidziulek ma dziś taki żywiołowy dzień, że myślałam, że mi brzuch rozerwie, no i oczywiście wyszło sporo skoków pulsu do 170 i jutro powtórka z rozrywki... a jutro w sumie nasz dzień ale coś się na nic konkretnego nie zapowiada... jak jutro się będzie tak wiercił i znowu puls będzie mu skakał to mnie zostawią w szpitalu... ot tyle... jakiś mam dzisiaj nastrój do bani więc kończę PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka 🌼 ja jem delikatnie i pomału dodaje, poki co jeszcze nie wiemy co to kolka :) Dużo rzeczy sobie także odmawiam,ze względu na moje dodatkowe kilogramy .. Chociaż nie mam pojęcia ile obecnie ważę ale zamierzam się zmieścić w ciuchy sprzed ciązy więc dla mnie jest to dodatkowa motywacja i tak sie żywię zdrowym i ghotowanym jedzonkiem :) Dorka 🌼 w zaden sposób nie dało rady uchwycić tych bandziorów????Kurwa ale ludzie potrafia byc okrutni :(:( Dobrze że twój mąż ma taką silna i kochającą go żonke :) Agatek 🌼 i ja chyba bede musiała się zrobić uparta:) Albo dzis jej powiem że już sama sobie poradzę - ciekawe jak to zniesie bo ona juz taka zakochana we wnuczce że codziennie mnie nawiedza.. Anulka 🌼 jak mi podasz namiary na pocztę to wrzucę fotki:) Mój email kasiulaa84@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella-może przejdź do apteki i zapytaj bo malinki to rzeczywiście smaczne powinny być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka, pociesza mnie to ze kazda narzeka na smak tego specyfiku, bo to napar nie z owocu, ale lisci malin. w sumie da sie wypić, tyle ze na moim opakowaniu pisze tylko o kąpieli... hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, mało tu piszę ale czytam Was prawie codziennie. Ostatnio mogłabym nie wychodzić z łóżka, jakieś lenistwo mnie dopadło. Gratuluję wszystkim mamom, które mogą mieć już maleństwa obok siebie. Fajnie się rozpoczął ten tydzień :) A my 2 w 1 dalej czekamy. Ja mam termin na za dwa tygodnie, ale u mnie cisza, tyle tylko ze brzuszek może troszkę częściej twardnieje. W sumie mam termin na 20 i 20 chciałabym urodzić bo to rocznica kiedy zaczęliśmy z mężem ze sobą chodzić :) a było to prawie 13 lat temu :) agata_xyz => trzymam mocno kciuki jest jeszcze dużo czasu więc z pewnością wszystko się jeszcze ułoży Co do pieluch to ja już sobie zakupiłam jedna paczkę pampersów, przy pierwszym dziecku też miałam i nic się nie działo. Miałam również tetrowe ale z tym wiąże się na okrągło pranie i prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka -bandziorów złapali( aż dziwne) nawet na początku sie przyznali-szczegółowo opisali co i jak-ale niestety nie znaleziono teczki -czyli dowodu rzeczowego i prokuratura w zeszłym tygodniu przysłała nam umorzenie śledztwa.....bez komentarza Chłopcy ( w wieku od 17-20 lat) odwołali zeznania,stwierdzili też że ślady na aucie ( zostawili linie papilarne) powstały wcześniej bo przechodzili to sie oparli.... i tak u nas jest Policja łapie a prokuratura puszcza.Sam policjant który przyjmował zgłoszenie przetrzymał nas ( z dzieckiem) na komendzie od 14 do 20.30 i na koniec stwierdził że to nie serial ,,kryminalni,, i żebysmy sobie za wiele nie wyobrażali Mieliśmy komis samochodowy-skradziono nam dokumenty do wszystkich aut i na nieszczęscie były tam też auta sprowadzone.Wszystko prawie odzyskaliśmy ale koszty były horrendalne a bandyci kradną dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella--> przepraszam, ale niezle mnie rozbawilas ta herbatka do kapieli :) Ja pije tej firmy http://www.darynatury.pl/ W dziale oferta, artykuly zielarskie z certyfikatem jest opis herbatki malina lisc. Dorka--> to co mowisz normalnie mi sie w glowie nie miesci!!!! Szok szok szok!!! Tyska--> dzieki za info. I nie sugeruj sie tym, co Ci inni mowia. To twoja decyzja co robisz ze swoim dzieckiem. Perelka--> trzymam kciuki za rozwoj akcji! Brzusiowa, Pultaska, Nieznajoma, Lubila--> informujcie o zmianach :) No i mam prosbe do wszystkich mlodych mam: podsylajcie na poczte zdjatka waszych malenstw. Nie mam jeszcze swojego, to sobie chociaz waszymi sie pozachwycam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze nasz temat nabiera rozpedu;-) trzymam za was kciuki dziewczynki:-) Moj skarb spi slodko, zaraz pora karmienia,wiec zacznie znaczaco mlaskac;-)Uwielbiam, jak sie przeciaga:-)Wydaje wtedy urocze dzwieki. Aha, od wczoraj jest juz pełnoprawnym homo sapiens, odpadł jej pępulek:-) Wieczorem mielismy z mezem pępkowe we dwoje;-)Wypilismy po lampce winka, a Kornelka flaszke mleczka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja wrocilam od gin. po dwu godzinnym czekaniu. bylo nas 4 ciezarne i tyle sie naczekalam ze szok! a myslicie ze ktos nas przepuscil ???a w zyciu! w sumie to nic ciekawego sie nie dowiedzialam . rozwarcie na 1cm pytam sie czy urodze wczesniej a ta moja gin. na to ze jestem w 38 tc wiec w kazdej chwili moge urodzic . ale jakbym nie urodzila to mam przyjsc do niej 19.10 a juz mialam nadzieje ze mi powie ze rozwarcie mam np. na 2-3 cm i urodze np. za tydzien juz napewno a tu nic z tego. zawiodłam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie znowu! jestem po wizycie. KTG, usg(ilosc wod) w porzadku. Troche troszeczke zszedl na dol ale nieznacznie..... nastepna wizyta w srode - znowu to samo:) ale ciekawe czy doczekam;)??????????????????????? no nic. najsmieszniejsze jest to ze przed 5 czyli przed dniem dzisiejszym sie strasznie denerwowalam ale teraz czuje sie super, dzisiaj, jkaby byly moje urodziny:):D dziwne co robia hormony...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ? a na ktg widac jakies skurcze? bo moja wspaniala ginekolog powiedziala ze to ja musze czuc, czy wogole mam jakies przeczucie kiedy urodze???????? oni chyba wszyscy powariowali. Mam jej dosc!!!! zmieniam jak tylko pojde do szpitala! jest okropna kobylasta i jak mi robi USG to mi strasznie na brzuch naciska. MOwie jej ze to boli a ona ze to napewno tylko uciska! wiecie moze ma jakies porblemy ze jestem z POlski stara Francxxxxa!!!!!!!!!!!!!!!!!! bylam tam z Mama i ma podobne odczucia... ale sie wyzalilam a co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazia112 u mnie z hemoroidami to od poczatku ciazy masakra.teraz sa wrecz olbrzymie ze czasem ani stac ani siedziec nie moge.bralam 3 rozne czopki plus masci,teraz biore mocniejsze na sterydach ale nic nie pomagaja i chyba powinnam miec zabieg czy cos ale poki co trzeba czekac do porodu.lekarka powiedziala ze nic silniejszego zapisac nie moze.wspolczuje ale moge polecic tylko blonnik spozywczy dobry na zaparcia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pultaska doskonale cie rozumiem bo u mnie podobne idiotki,zeby isc do lekarza musze placic a na wizyty chodzi sie tylko do poloznych ktore nigdy nic nie mowia,nawet jak pytam.poza tym wizyty sa srednio raz na 2 miesiace.za tydzien mam termin a ostatnia wizyte mialam miesiac temu,kolejna bedzie po terminie.glowa do gory jakos damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na podpasce zauwazylam taki brazowawy sluz ale taki lekki brazowy jasny taki bardzo rozwodniony katar,,,, co to moze byc=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka 🌼 nie wierze normalnie...kurwa w jakim kraju nam przyszło żyć..:( Na upartego możecie pisać odwołanie..przecież to duże pieniądze..nie macie jakiegoś znajomego policjanta czy kogos kto pracuje w sądzie zeby pomógł wam w tej walce?? Renatinka 🌼narazie pozostaje mi nic innego jak cierpliwie wysłuchiwac co maja mi do poradzenia inni a drugim uchem to wypuszczać..Nawet nie wchodzę w dyskusję bo juz wiem ze nie wygram bo zawsze to inni są mądrzejsi.. Dagar 🌼 a nam dziś odpadł pepek :):):)Ale ja chyba napiję sie herbatki z mlekiem za to :) Betix 🌼 ja w poniedziałek byłam u swojego lekarza,który zażartował że do świąt bedziemy sie spotykać a w srode juz miałam córcię koło siebie..Więc uszka do góry bo sama widzisz jak to wszystko się może z dnia na dzień zmienic:) Pultaska 🌼 ja nie lubię pań ginekologów:( Niby kobieta i powinna bardziej byc delikatna bo sama wie jak i co boli a one jak na złość badają strasznie mocno :O Nie ma to jak facet :) a ja się dzis pochwalę bo pierwszy raz wykapałam sama swoją córcię:) I ani razu nie zapłakała:) Dumniacha z siebie jestem normalnie :D Ciekawe co u naszych dziewczynek..Nieznajoma i brzusiowa trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na podpasce zauwazylam taki brazowawy sluz ale taki lekki brazowy jasny taki bardzo rozwodniony katar,,,, co to moze byc=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska--> jesli mialas badanie wewnetrzne, to ten brazowy sluz to moze byc albo po badaniu, albo moze ci nawet czop odchodzic :) Trzymam kciuki za druga opcje :) A jesli chodzi o ktg, to robi sie je wlasnie po to,zeby zobaczyc, czy sa skurcze. Widac tam puls dziecka, ale takze akcje macicy. Tyska--> i bardzo dobrze, ze jednym uchem wpuszczasz, drugim wypuszczasz. Ja robie tak samo, bo juz sie spotykam z tym,ze slysze z kazdej strony, co powinnam robic i jak. Dagar--> kiedy nam podeslesz jakies zdjecia Kornelci???? To samo tyczy sie innych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×