Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

dzieki rumianella za slowa otuchy, dzieki ktos taki jak ja za buzki. powodzenia nieznajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa nie martw sie nie zostalas sama- ja czytam tylko pisac nie mam o czym bo poza bolem w pachwinie tie mam zadnych objawow wiec nudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do poloznej mowila ze jak czysty to czekamy na skurcze :D i na razie nie panikowac heheh JA I NIE PANIKOWAC :D:D:D:D ale czekac na wody, skurcze albo plamienia i dzwonic do niej musze isc sie wykapac, sparwdzis torbe dam znac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie brzusiowa..inne dziewczyny daly rade i ty tez sobie poradzisz.wszystkie damy rade.trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nieznajoma trzymam kciukasy kochane jestescie wszystkie- uzaleznilam sie od was i nie moge przestac pisac nawet z kuba na cycu, jak teraz:) Rentinka -masz racje mam czas na wszystko poza spaniem hehe ale nie jest zle. dzisiaj bedzie polozna zapytam o spacer. bryka juz zwarta i gotowa stoi:) brzusioowa, lalune- łaaaaa to teraz wy kochane, trzymam kciuki jastro -nieznajoma miala na`1.10. pisz z nami kochana nie martw sie tez sie balam bo bylam zielona, ale to samo przychodzi jak juz`dostaniesz dziecko na rece - wiadomo nie bardzo wiadomo co z nim robic jak placze, ale stopniowo sie go uczysz, dlaczego placze i co mu dolega jesli chodzi o brzuch to mi sie chyba obnizyl, bo lzej mi sie oddychalo dopisz sie do ostatniej tabelki pultaska daj znac co po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej sluchajcie a gdzie suri, malgorzta, lubila, jenny, anulka, betix????? dziewuchyyyyyy :) czekam na polozna, nie wiem o ktore bedzie= ogarnelam chate i siebie co by nie powiedziala ze syfiara ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa - rewelacja!!! Teraz masz czas sie przygotowac... i polozna ma racje... bez paniki! Przygotuj sobie wszystko, zrelaksuj sie i wypocznij, bo pewnie troche wysilku teraz przed Toba... Ale fajnie sie ten 5.10. zaczal! Informuj nas co i jak... bo padne tu... chyba bardziej mnie stresuja Wasze porody niz moj wlasny... Trzymam kciuki!!! K_Z_Kasiu - daj znac po wizycie, jak tam z wysypka Kubusia. Ja mysle, ze to moga byc winne hormony z Twojego mleczka... oby! Bo to nic groznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba wychodza juz Tymczasem, Kasia i MG, co? u nas po 2 dobach juz wyganiaja do domku. nas trzymali 3 bo robili synkowi badania w kierunku tej bakterii co ja mialam w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to hormony, ale tradzik niemowlecy ponoc tylko na buzce sie pokazuje, a on ma na calym ciele :( powaznie boje sie ze to skaza albo jakas alergia czy co. Niech to, a tak uwazalam z jedzeniem, tylko ze chyba przegielam z nabialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie... jak na calym ciele to juz gorzej... Musi to ktos zobaczyc. Moze bedziesz musiala zastosowac diete eliminacyjna... Ale nie martw sie na zapas. Buziaczki dla Kubusia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze poczekajcie kochane na razie posprzatalam kuchnie :-P teraz pale w piecu:) zeby misiowi bylo cieplutko jak wroci z pracy :D zaraz ide sie kapac, wlosy prostowac i wtedy moge rodzic :D:D:D dam znac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po taki wiesciach nie daje rady wylaczyc kompa... Kolacje robie z doskoku, Poli wlaczylam bajke a sama siedze i zagladam co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane Przez weekend nic nie skrobnęłam jakoś nie miałam nastroju ,ale czytałam co piszecie,faktycznie to uzależnia:) Mi czop śluzowy odchodzi od piątku wieczór kawałkami, nie wiem czy jest bezbarwny bo mam jeszcze trochę plamienia po ostatniej wizycie i wszystko mam brązowe. W nocy mnie strasznie brzuch bolał myślałam może że to już ale dospałam do rana i teraz cisza ... Gratuluję MG-wszystkich nas zaskoczyła:) Nieznajoma-trzymam kciukasy za szybki poród Brzusiowa,Perełka-meldujcie postęp akcji Witam nowe koleżanki 🌼 K_Z_Kasia- wszystko możliwe że Kubuś może mieć skazę białkową,mój bratanek to miał i właśnie objawiało się to w charakterze takiej całej wysypki najwięcej na buzi i ciałku też ,bratowa musiała pilnowac zeby nie jeśc przetworów mlecznych i nie pic mleczka i wszystko wracało do normy .Daj znac co ci położna powiedziała Pultaska-melduj się po wizycie Rumianella-ja miałam hemoglobine 11,2 trochę obnizona i biorę Tardyferon , Dla pozostałych dziewczynek 👄 👄 😘 Mamusie piszcie jak najwięcej jak sobie radzicie i przesyłajcie zdjęcia waszych pociech ,są takie słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez nie moge sie oderwac. Az wstyd ze mi mama obiadki gotuje a ja siedze na kompie hehe Spokojnie moglabym gotowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ... wow jakie wiesci z rana..:))))... Nieznajoma trzymamy za Ciebie kciuki.. Brzusiowa Ty pewnie tez zaraz bedziesz miala malenstwo..;) ja noc jak co noc... budze sie caly czas z powodu rwy..;/ehh ale juz niedlugo sie pomecze..:) Perełka 1983---> dziekuje za odpowiedz, uspokoilas mnie bardzo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) ja od wczoraj już z małą w domu jestem:-),Maja jest cudowna:-), podeśle potem zdjęcie na maila, jutro mam wizytę pediatry w domu bo mała ma żółtaczkę fizjologiczną i potrzebna jest kontrola czy nie postępuje, mam nadzieję że nie , bo inaczej musimy wrócić na 1-2 dni do szpitala:-( Idę ogarnąć dom ,rozpakować torbę póki śpi. Będę na bieżąco tu zaglądać :-),potem poczytam co u Was:-) A i zrobiłam drobną korektę co do wagi Mai w tabelce. Pozdrawiamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... ..ktore dziecko Nieznajoma4303..22....01.10.09...Blanka.....pomors...... ..pierwsze czuła...............25.....03.10.09 ...córcia.... pomors.......pierwsze Pultaska..........30.....05.10.09....synek....kuj-pom/Ni emcy...pierw Perełka1983......25.....06.10.09...Pawełek...mazow...... ..pierwsze JoG..................27....09.10.2009...Patrycja...dolno śl....pierwsze mazia112..........22....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze 4sz4 ................20....16.10.09......Ola........Śląsk........ ..pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopo lskie..pierwsze Betix.............…23.....18.10.09....synek....... kuj-pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomorskie......pierwsze Lalune..............27.....19.10.09....Nadia......warm-m az...pierwsze Jenny06............29.....20.10.09...Kacperek...śląskie. ........drugie RUMIANELLA......27......22.10.09...Larysa...dolnośląskie ....pierwsze SURI................30.....22.10.09....Dawid......śląski e......pierwsze Małgorzata39.....39.....22.10.09....Rafałek....Jastrzębi e ...drugie agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32.....25.10.09....Ola..........Rz eszów......drugie agata_xyz.........28.....26.10.09...synek........śląskie .......pierwsze camisia.............35.....28.10.09...Hania......Melbour ne...drugie smalle...............27.....28.10.09....synuś........UK .........pierwsze madzik.............21......29.10.09....?????........lube lskie....drugie dorka572..........29......01.11.2009 ..córka......śląskie......drugie Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....CC. .. ......1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.........................SN.........32 40 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC.........3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... .. .3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... .. ..2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... .. 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ... .3020/52 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... ......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek.............. .........3280/54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo prawie wszystko posprzątane :) na razie nic mnie nie chwyta ciekawe czy dziś trafię na porodówkę..... najważniejsze, że położna moja w pogotowiu :) póki co jest na oddziale, ale jak skończy dyżur, będzie pod telefonem :) będę się meldować dziś jak będzie spokój taki jak teraz :) ale spojrzałam, że minęło 7 minut jak napisałam, że zostałam sama, a za chwilę, że mi czop odszedł :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny co tu sie dzieje od samego rana aż normalnie adrenalinka mi podskoczyła:) nieznajoma trzymam kciuki:) lalune co tam u ciebie masz wieksze skórcze ? brzusiowa czekamy na rozkręcenie akcji:) pultaska i co tam? jastro tu sa tak wszystki zakręcoaz ze nieraz sie zapomni kto co pisze ;) camisa_ nie byłam w szpitalu pojade jak mi mine termin chyba ze mnie wczesniej weźmie;) K_Z kasia daj znać jak po wizycie A ja tez nie raz nie moge spac w nocy bo mnie tak biodra bolą wczoraj jak mi co weszło do niech to nie chciało wyjść:):P ale pocieszam sie tym ze juz nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k_z_kasia chetnie bym sie dopisala do tabelki ale skonczona ze mnie kretynka w kwestii techniki i nie wiem jak bo chyba nie przepisuje sie calej tabelki? moj maz jak widzi jak ja kombinuje z banalnymi rzeczami to go krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o karmiace mamy to ostatnio jakis lekarz sie wypowiadal ze kobiety karmiace maja sobie nie odmawiac niczego i jesc tak jak podczas ciazy bo dziecko jest juz do tego przyzwyczajone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia-też sie pocieszam ze już niedługo,bo już zaczynam mieć dość tych wszystkich dolegliwości,jak nie kłucie to ból bioder,stawów i nie wiadomo czego jeszcze,krocze to już mam takie opuchnięte Jastro-skopiuj ostatnią tabelkę do posta w którym piszesz i dopisz siebie w odpowiedniej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka , Kasia , Camisia dzięki za pamięć jestem jestem tylko coś w tamtym tygodniu miałam kiepskie dni i nie chciałam Was męczyć moimi smutasami ale już troszkę lepiej więc się melduje na początek gratulacje dla mam którym jeszcze nie gratulowałam Mg ,Tymczasem, Kasia -wielkie gratulacje i uśćiski dla waszych maleństw:) Kasiu piszesz o odwiedzinach i ja Ci ę doskonale rozumiem bo ja pamiętam jak wróciłam z moim synem do do domu to pierwszy miesiąc był koszmarny ciągle goście , teraz mam nadzieję że będę bardziej asertywna i poradzę sobie z nimi, chociaż ostatnio mnie siostra załamała bo okazało się że w szpitalu w którym miałam rodzić jest remont do 14 .10 i jak by mnie wzięło przed terminem to będe rodzić gdzie indziej a moja siostra na to że to super bo w tym szpitalu są 3 godziny dziennie odwiedzin i wszyscy będą mogli przyjść -totalna załamka Dorka ja jedzenia też nie robię bo mieszkam z teściową więc sobie poradzą Pultaska może w takim razie będziesz już dziś tulić swoje maleństwo-trzymam kciuki, daj znać jak po wizycie Lalune i może to też twój dzień a jak nie to może już bardzo blisko Agatek,Camisiaja zamierzam sobie dzisiaj kupić herbatkę i pod koniec tygodnia zacząć pić Renatinka no cóż ja tez bardzo nie lubię żartów na temat moego wyglądu ale niektórzy myślą że to jest fajne i śmieszne, a mąż pewnie żałuje żartu do dziś hemogobinę mam 12.5 Jastro witaj i pisz z nami , ja mimo tego że to moje drugie dziecko to bardzo się boję tego okresu po czy na pewno sobie poradzę ale zaraz się pocieszam tym co pisze Kasia i jakby co to będę się radziła doświadczonych już mam na forum Brzusiowa widzisz Malinka nie est aż tak uparta i widocznie w końcu zdecydowała że pora opuścić przytulne mieszkanko-powodzenia Perełka daj znać czy coś się rozwija Kasiu napisz po wizycie co położna na tą wysypkę Kubusia, bo jestem ciekawa, może to tylko przejściowe Mewka to świetnie że jesteście już w domku na pewno wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×