Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Witajcie wieczorkiem :) Hmm prawdziwa produkcja tworcza:D Jeszcze raz dziekuje Wam za slowa otuchy, to bardzo podnosi na duchu... zeby jeszcze sie jakos rodzinnie dalo to wszystko ulozyc. Kasa - lipa no i te pi.... choroby i klopoty w rodzinie :( Dobrze, ze my z M trzymamy sie siebie i jest latwiej, moze on nie jest tak wylewny i lepiej to znosi, no ale on jest facetem, a im "nie wypada" :):):) No i pogadac sie nie da, ale od czego mam forum :) Zajmuje sobie dzien roznymi obowiazkami i jest poki co oki. Dorka --- to jest laska z nieba, ze akurat teraz udalo mi sie z dzidzia, bo inaczej juz dawno bylam bym w ciemnej d..., a tak jakos sie trzymam i czekam na to moje malenstwo, choc musze przyznac, ze relaksowych warunkow w brzusiu to on nie ma... ale coz od malego przynajmniej wie, ze zycie jest brutalne, bedzie zaprawiony w boju :D No tez bidulko mialas przejscia, az sie w glowie nie chce zmiescic. Tyska -- Ja tez mialam ambitny plan uzywania tetry, to kolezanki-mamuski, chcialy sie zakladac ze mna o kazde pieniadze, ze nie wyrobie po tygodniu. W razie czego mam ich troche, ale chyba skorzystam z pampersow. :) Napar z malin -- podziwiam Wam, skoro to tak nieprzyjemnie pachnie i smakuje... ja tez chcialabym przyspieszyc, ale nie wiem czy stac mnie na takie poswiecenie :D dzis dostalam i zjadlam kobialke malin, ale one tak nie dzialaja, co? :( Oki musze nadgonic forum, bo sporo napisalyscie od poludnia :) Caly czas trzymam kciuki za wszystkie mamusie na starcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyska- policjant nam ,,prywatnie,,odradził bo stwierdził że bandyci mogą sie mścić jak będą musieli kase oddaći zapytał mojego M co jest dla niego ważniejsze-my czy pieniądze? ( my czyli ja i dzieci) Nie mamy nerwów -zresztą teczka sie nie znajdzie -już prawie rok-a to ponoć dowód rzeczowy bez którego ani rusz-chłopcy zeznali że w torbie nic nie znalezli i ją wyrzucili....więc jak im nie wierzyć.... wiesz ja już sie z tego smieje.....i bardzo z mężem uważamy na siebie-POLAK MĄDRY PO SZKODZIE szkoda bo pieniądze mielismy na zamiane mieszkania na większe a tak z dwójka dzieci gnieździmy sie na 34 metrach Ale grunt że jesteśmy razem i nic nam nie jest...pieniądze się odpracuje. A co do prawnika to moja siostra nim jest ,babcia jest na emeryturze(była komornikiem) a mama pracuje jako kurator dla dorosłych więc gdyby można coś byłoby jeszcze zrobić to byśmy zrobili-a tak niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide do gina -może ustali mi wstępną date CC:) jutro będzie 36 tydzień -no to może jeszcze z dwa tygodnie? jak myślicie? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa i pultaska trzymam kciuki bo wy pewnie nastepne w kolejce,ale wam zazdroszcze ze cos sie ruszylo.powodzenia. nieznajoma gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma- no to pięknie :) wracaj szybko do formy i gratuluję! herbatka- na mojej tez jest przepis jak się w niej kapać ale pić tez można! suszone liście to suszone liście! babka w sklepie z herbatami powiedziała że łyżka stołowa na filiżanke. kąpać się można nawet w piwie, a w liściach malin to podobno relaksuje. mam nadzieję że mi zrelaksuje macicę i urodzę. wymyśliłam sobie że urodzę 10.10 :D zobaczymy. może też być 9.10 w piątek ;) dziś po pracy mąż mnie zaskoczył. wlazł do łóżka, zawołał mnie no i ... same wiecie co. :D a pare dni temu nie chciał buzi dac bo się bał że małej krzywde zrobi :P ale tłumaczyłam jak gimnazjaliście biologie kobiety i w końcu zaufał. może jego pomoc też troche przyspieszy i sie do 10 wyrobimy z Olą hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy kolejna mamusie:) Nieznajoma 🌼🌼 GRATULUJE:) Renatinka 🌼 ja juz posłałam co nie co na pocztę ;) Agatka 🌼 ja równiez miałam na początku taki ambitny plan,ale maluszek,porządki,obiad o nie pieluch nie będę sobie jeszcze dokładac Brzusiowa czuła 🌼 a bedziesz dzwonić dzis do swojej połoznej czy czekasz na mocniejsze bóle?? Dorka 🌼to rzeczywiście beznadziejna sytuacja :( Masz rację najważniejsi jesteście WY..:) Szkoda tylko że sprawiedliwość w dzisiejszych czasach nie istnieje:( Najwazniejsze że wspieracie się razem :D A mała mi śpi:):)Na na na:) Głupia się cieszę,ciekawa jestem jak mi minie nocka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Nieznajoma gratulacje w końcu się doczekałaś swojej córci! Tyśka ja będę używac pampersy bo na tetrze t ja nie wyrobię ,pamiętam że przy synu było z tym full roboty Renatinka ok nie będę znikać ale czasem mnie wszystko przerasta i wtedy się chowam i dołączam się do pytania Renatinki do mam karmiących co jedzą np. na obiadki? Kasiu dobrze ze to tylko potówki-kamień z serca:) Dorka takie już mamy społeczeństwo, mnie ostatnio też pani w biedronce wpierniczyła wózek przede mnie tak szybko że mało mnie nie staranowała ale cóż może nigdy nie była w ciąży a co do organów ścigania to wierze ci że nie da się nic załatwić bo też był moment że mieliśmy z nimi doczuynienia i zero pomocy Rumianella ja dzisiaj kupiłam herbatkę z malin w sklepie zielarskim i tam nic o kąpieli nie było to nie wiem Perełka głowa do góry jak trzeba to trzeba, przynajmniej będziesz pod opieką , pomyśl sobie że to już końcóweczka drogi jaką nam przyszło przejść i damy radę:) Dagar tak Ci zazdroszcze że możesz tulić swoją dzidzię i gratki że pępuszek już odpadł i dla Tyski też Pultaska a to Ci się trafiła stara jędza ja ogólnie nie cierpię kobiet ginekologów mam złe skojarzenia jak mnie badały jak leżałam z synem lata temu na patologi faceci byli o wiele delikatniejsi Mazia ja na szczęście i odpukać nie mam na razie takich problemów więc nie doradzę ja dzisiaj troszkę polatałam po sklepach bo mi się dużo rzeczy pokończyło a mój mąż to nawet z kartką o różych rzeczach zapomina i bloi mnie strasznie kręgosłup do niczego się juz nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4 widzisz może on sie tylko bał a ty niepotrzebnie się martwiłaś Tyśka a może mała da Ci dzisiaj luzacką nockę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka-Emilka jest urocza jaka ładna ta fotka jak ziewa aż się wzruszyłam . Tysiu pamiętasz w jakich godz. są odwiedziny w eskulapie ? Nie wiem czy mąż będzie ze mną może mnie chociaż odwiedzi w odpowiednich godzinach. Pultasko-wysłałam Ci zaproszenie na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma -> GRATULACJE!!! 🌼 brzusiowa -> coś mi się wydaje, że Ty rodzisz :P powodzenia! powiedz mi tylko kochana bo może ja jakaś nie kumata jestem ale nieznajoma urodziła przez cesarkę czy naturalnie bo skrót SC nic mi nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella- naprawdę się tą herbatką nie przejmuj tylko pij ;) mamy ta samą- z firmy FLOS za 2.58 :) i własnie łyżka na filiżankę i doustnie :P ale wykąpac się też możesz :D idę do wyrka bo ledwo siedzę dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka poleciałam na poczte jak przeczytałam że dałaś zdjęcia i zgadzam się z Małgosią Emilka jest cudna a najfajniejsze zdjęcie jak ziewa, mój syn mi tu zagląda i tez mówi że fajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelka--> ja tez sie zastanawiam, co to za SC hihi Tyska --> dzieciaczek słodziutki!!! Bozia, jak ja już chce mojego Filipka!!!! Brzusiowa-- > trzymamy kciuki!!! Powodzenia! Lalune--> ODEZWIJ SIĘ PROSZĘ!!! Może u Ciebie tez już akcja pelna para?!?!??! Camisia--> mam nadzieje,ze wlasnie sobie spiochasz i ze masz lepsza nocke niz ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekujemy slicznie za komplementy 😘 Jak powiedziałam małej że ciotki z forum tak o niej miło gadają to pusciła taki usmiech że wymiekłam :) No i co zjadła mleczko i zasnęła :D:D:D:D A Wy też macie taki słodkości w brzuszkach :) Juz niedługo i ja będę się zachwycać Waszymi maleństwami:) lubila 🌼 dziś jadłam na obiad - ziemniaki,machewka z groszkiem + pulpety ( z mięsa mielonego ) gotowane w wodzie,wczoraj jadłam kurczaka z piekarnika,ziemniaki,sałatka z pomidorów i ogórków,jutro będą pierogi,pojutrze bitki zrobie,później makaron z serem,rybkę też już jem którą smaże,ale panieruje tylko w mące i jajku Na sniadanka jem albo płatki albo ciemne pieczywo z serem,z wędliną albo parówki,jajecznica.. Deserki też jem: marchewka utarta z jabłkiem,budyń,galaretka np.z bananem albo jakieś jabłko czy też kiwi szamam, kompoty piję,bawarki i soki multivitamina.Pokarmu mam w sam raz,choc jak mała nie budzi się przez 4 godziny piersi już mnie pobolewają,a wkładki zaczynają robić się wilgotne:) lubila 🌼 ja się aż boję tej nocki,ale jestem dobrej myśli cały czas:) Małgorzata 🌼 w godz porannych od 10 - 11tej i od 16 -18 tej.A mąż nie bedzie przy porodzie??jak będzie to może z Toba posiedzieć i z waszym synkiem jak bedziecie po wszystkim bez względu na porę Renatinka 🌼 a ja się zastanawiam czy Twój synek odziedziczy po Tobie włoski..Czujesz taki mały Filipek z loczkiem na samej gorze:) Ide nynać bo może w końcu mam dziś szczęsliwie wyspaną noc i musze korzystać póki jest mi to dane:) Dobranoc dziewczynki:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siłą natury :-P Napisałam to jak paralityk :D U mnie ból nieziemski :D Ale się nie poddaje, dzwoniłam do położnej, bo sama nie wiem, ona mi powiedziała, że mam iść spać póki jeszcze mogę :-P z tego odpoczynku skorzystać, gdy tylko zobaczę troszkę krwi, czy by wody odeszły, albo skurcze były regularne, to jechać od razu :) Męczę się cały dzień :( ale wolę się męczyć w domku :) Niż tam chodzić po korytarzu i czekać na to wszystko!!! Także kochane, jak nie odezwę się rano na forum, to w nocy michu mnie zawiózł do szpitala......... Spokojnej nocki pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam skurcze co 10min, regularne, ale krótkie, ok 1min. czop już chyba odszedł, tak więc na razie czekam..brzusiowa powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke... :) :) PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj............dziecko czuła...............25......3.10.09....córcia....pomors.......pierwsze Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/Niemcy...pier Perełka1983......25......6.10.09......Pawełek...mazow........pierwsze JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....dolnośl.......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol.......pierwsze jastro1............29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/Irlandia...pier 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk...........pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopolskie..pierwsze Betix................23....18.10.09.....synek.......kuj-pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Lalune..............27....19.10.09....Nadia......warm.- maz....pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa....dolnośląskie...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląskie........pierwsze agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląskie...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola.........rzeszów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie......pierwsze camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbourne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK..........pierwsze madzik.............21.....29.10.09......???????.......lubelskie...drugie dorka572..........29......1.11.09......córka.......śląskie......drugie Mama............Data......TC........Imię........Poród........Waga/Cm Mery27..........15.07.....28...Maksymilian.....CC..........1300/38 Marta Dz........15.09.....36......Zuzia..........CC..........2700 Kliforka .....................38.......................SN..........3240/53 Tyśka.............24.09....38..... Emilka.........CC..........3500 monia_monia....24.09....39......Marcel.........SN..........3750/54 alla23.............24.09..............................SN..........3850/60 Dagar.............25.09....37.....Kornelka......CC..........2960/57 K_Z_Kasia........26.09....39......Kubuś.........SN..........3330/56 Angela24.........29.09....39.....Martynka.....CC...........3100/55 Mewka............30.09....39.....Maja...........CC..........3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus.........SN..........3300/56 Kasia444..........3.10....39......Szymon........SN..........3750/57 MG29..............3.10.....41......Igorek.....................3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka.........SN..........3300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, bo jakies jaja sie robia... Wysylam pieknie wyrownana i dopieszczona, a jak sie wysle, to jakies wstawki sie robia, spacje i ogolnie lipa... PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj............dziecko czuła...............25......3.10.09....córcia....pomors.......pierwsze Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/Niemcy...pier Perełka1983......25......6.10.09......Pawełek...mazow........pierwsze JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....dolnośl.......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol.......pierwsze jastro1............29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/Irlandia...pier 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk...........pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopolskie..pierwsze Betix................23....18.10.09.....synek.......kuj-pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Lalune..............27....19.10.09....Nadia......warm.- maz....pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląskie...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląskie........pierwsze agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląskie...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola.........rzeszów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie......pierwsze camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbourne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK..........pierwsze madzik.............21.....29.10.09......???????.......lubelskie...drugie dorka572..........29......1.11.09......córka.......śląskie......drugie Mama............Data......TC........Imię........Poród........Waga/Cm Mery27..........15.07.....28...Maksymilian.....CC..........1300/38 Marta Dz........15.09.....36......Zuzia..........CC..........2700 Kliforka .....................38.......................SN..........3240/53 Tyśka.............24.09....38..... Emilka.........CC..........3500 monia_monia....24.09....39......Marcel.........SN..........3750/54 alla23.............24.09..............................SN..........3850/60 Dagar.............25.09....37.....Kornelka......CC..........2960/57 K_Z_Kasia........26.09....39......Kubuś.........SN..........3330/56 Angela24.........29.09....39.....Martynka.....CC...........3100/55 Mewka............30.09....39.....Maja...........CC..........3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus.........SN..........3300/56 Kasia444..........3.10....39......Szymon........SN..........3750/57 MG29..............3.10.....41......Igorek.....................3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka.........SN..........3300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×