Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość DEDYKOWANY PRZEZ UE
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie bierzecie witaminy , ja do 12 tyg. tylko folik a potem Elevit, ale on ma duzo wit. A i zaczynam sie przejmować. co do brzucha to moj jest juz tak duzy ze usłyszalam ze wygladam na 6 miesiąc a ci co wiedza w ktorym jestem pytaja czy przypadkiem nie blizniaki. kazdy ma inaczej i poki z malenstwami wszystko ok to niewazne czy juz widac czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam siłami córkę i dlatego boję się wielkoludków :) Ja też mam zmienne nastroje wczoraj dosłownie walczyłam z mężem . Poszło o wózek koleżanka ma do sprzedania wózek na gwarancji .Bardzo fajny nowiutki i tańszy niż w sklepie . Chodzi dokładanie o ten wózek http://www.babyclub.pl/product-pol-2473-Wozek-trojfunkcyjny-Trio-Tour-4-kolor-22-Chicco.html Dokładnie z tym kolorem . Pojechaliśmy zobaczyć wózeczek zachwycił nas sfinalizowaliśmy opiliśmy kawą i pojechaliśmy do domu . Po jakiejś godzinie mąż zaczął rozpakowywać wózek i to co u znajomych wyglądało na dziecinnie proste w domu okazało się nie do przeskoczenia .Nie mogliśmy złożyć tego wózka wpiął i wypiąć fotelika ,gongoli ,złożyć i rozłożyć adaptera .Nie będę cytować jakie epitety leciały:D W końcu zglebiliśmy problem i wózek stanął przed nami . No co wydawało się trudne bylo dziecinnie łatwe . A ,my wyglądaliśmy jak po bitwie :) Skończyło się oddzielnymi sypialniami . Co do witamin biorę prenetal klasic chyba dają radę kupuję po 100 taniej wychodzi . Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, moje dziecko puka do mnie już coraz wyraźniej, zaczynam 20 tydzień i to moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe. Co do witamin ja biorę prenatal ale tak co drugi, trzeci dzień - tak mi zalecił lekarz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzata, super wózek. Też taki mi sie podobał i podpatruje takie na allegro. Powiedz mi, czy w rzeczywistości ta gondola jest dosc spora? Chodzi mi o to, że jak urodzimy w pazdzierniku, to żeby bez problemu przewozic dziecko przez zime i wiosne w tej gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzata39 Fajny ten wozeczek, chyba musze sie takimi rzeczami zaczac interesowac. Zastanawiamy sie z mezem, czy jest sen kupowac gleboki. Mam termin na koniec pazdziernika... to za duzo sobie pewnie nie pospacerujemy, szczegolnie jak bedzie taka zima jak miniona. Mieszkam na poludniu PL i zawsze mamy go baaaaaardzo duzo :) Takie nosidelko, ktore jest od razu fotelikiem samochodowym chyba na poczatek wystarczy ?? Musimy to jeszcze przedyskutowac :) Co do wit to ja biore Feminatal N, ale chyba juz o tym pisalam... :/ :D Poszlam sobie dzisiaj zaszalec do fryzjera, jakies 15 cm na dlugosci, długosc prawie do ucha ufff Czekam, az ktos przyjdzie i mnie zobaczy. Musza powiedziec, ze ładnie, bo przeciez nie wolno mnie stresowac :D:D:D Aha mowilam wczoraj mezowi, ze coraz wiecej dziewczyn z forum ma zakaz na \"lapu capu\" ... jakos mu tak sie lzej na sercu zrobilo, myslal, ze my jedni jedyni jestesmy tak pokrzywdzeni przez los, a z drugiej strony poczul zal, ze sa inni tacy jak my :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, wózek głęboki ci sie przyda, z dzieckiem chodzi sie na dwór nawet ja jest zimno, a w foteliku to raczej go na dwór nie weźmiesz. Mi sie podoba jeszcze ten wózek model bolder 4 oto link: http://www.allegro.pl/item618940788_wozek_bolder_3_4_implast_spiworek_wys_0_gratis.html są rózne kolory, mi się podobaja te kolorowe w kwiaty, czerwony albo niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie:-)Rankiem u mnie przed blokiem koszono trawe, a teraz pieeeeeeeknie pachnie:-) Wczoraj padał deszcz, a dzisiaj piekne sloneczko. Poszłam wiec na rynecze na zakupy owocowo-warzywne i wpitoliłam juz truskawki, mniam.... Zaraz bede szykowac wiosenna sałatke warzywna. Kupiłam sobie tez dwie sliczne tuniki, został mi jeszcze zakup spodni. Renatinka, ja tez nie moge czynic łupu cupu z mezem, bo z \"dwóch stron\" przyjmuje te tabletki na grzybice :-D Co do witamin łykam Feminatal Metafolin+ DHA, drogie, ale ponoc jedne z lepszych na rynku. Dziewczynki,czy wy tez macie taki dziwny niesmak w ustach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella tez tak chyba zaczynam myslec... Tym bardziej, ze mi zawsze podobaly sie wozki :))) Od razu wskoczylam na allegro i tez mi sie ten spodobal :), ale ja mam chyba chlopczyka, to cytujac meza "absolutnie! zadnych kwiatkow" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar ja kapcia w buzi mam juz dobre 2 miasiace... Mycie zebow na krotko pomaga, a gumy to miele caly czas :D Ale ludzie jeszcze przede mna nie uciekaja, wiec chyba nie jest tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, ja czuję ze to chłopiec, wiec kwiatki tylko sobie ogladam, a wybiore kolor neutralny dla kazdej płci;) Mój mąż też byłby takiego zdania jak twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie mam zadnego przeczucia co do płci....wskazowka moze byc pochłanianie przeze mnie slodyczy, od cytryn ogorkow kiszonych mnie odpycha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gondola jest spora i bardzo wygodna zapatrzona materacyk ,śpiworek wyciszenie boków wózka styropianem . W tej gondoli też można przewozić dziecko są do tego specjalne pasy do montowania na tylnym siedzeniu te pasy dokupuje się osobno koszt takich pasów to 80 zł. Co do fotelika adapter pasuje można oczywiście wozić dziecko w foteliku .Tylko lekarze odradzają wożenie dzieci w fotelikach do 4-mca życia . Moim zdaniem ten fotelik zbyt wyprofilowanyni nie ma tego luksusu co w gondoli dla takiego noworodka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka świetnie ja kończę 16 tydzień i nadsłuchuje ,nadsłuchuje i chyba nic nie słyszę :) Mówi się o tym wózku ,że to mercedes wśród wózków i chyba tak jest .Jest wykonany z precyzją każdy szczegół jest przemyślany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ale mnie rozsmieszyl ten moj maluch. Wlasnie tez zaczelam ogladac wozki i w tym momencie poczulam malego. Czyzby wiedzial,ze cos dla niego sie szykuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Dawno nie pisałam, ale dzisiaj nadrobiłam zaległości :) Dzisiaj byłam u ginekologa z wynikami i wszystko jest ok, tylko że mam wysokie cisnienie (140/70) i musze codziennie mierzyc. Usg nie miałam robionego ale jede na 3D 28 maja więc mam nadzieję że poznam płec. Jakie wózki wybrałyście? ja zastanawiam się nad tym: http://www.roan.pl/index1.php?p=mar co sądzicie o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne te wózeczki tj.chyba Polska firma nie? Tu znalazłam pełna kolorystykę . http://www.sklep.urwis.com.pl/product_info.php?products_id=2856 Jak byłam w środę u lekarza to pękałam ze śmiechu .Ja mieszkam na obrzeżach miasto i tu ginekolog przyjmuję na kasę 2 razy w tyg. chodzę do niego ,bo zależało mi na bezpłatnych badaniach prenatalnych . I tak sobie stoję w kabinie i czekam aż wyjdzie pacjentka . I słyszę taką rozmowę Panie doktorze Tydzień wymatywałam a tydzień nie wymiatywałam i dzisiaj znowu wymiatywałam :) Ciężko to powtórzyć ,ale ja zrywałam boki .Na koniec zażądała karty ciąży w twardej okładce ,bo ta w miękkiej się niszczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Feminatal N codziennie, w 4 m-cu brałam co drugi dzień. Dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam sobie spodnie i tunikę na komunię, bo idziemy za tydzień, no i staniki => miseczka D :-O!!! Jak tak dalej pójdzie to braknie mi numeracji, przed ciążą nosiłam takie małe B... Kupiłam sobie wczoraj Fissan na rozstępy i powiem Wam, że na noc świetny krem! Bardzo dobrze natłuszcza i rano jak wstałam, to skóra była nawilżona. Na dzień zostanę przy tym z Erisa, bo lepiej się wchłania. W poprzedniej ciąży uzywałam Fissanu i rozstępów zadnych nie mam. Ja też czasami oglądam wózeczki, ale boję się kupować, bo do końca jeszcze tak daleko, a po poprzednich przejściach to tak trudno się przełamać. Julkę urodziłam 8 listopada i nie kupowałam głębokiego wózka. W sumie prawie do końca listopada, to ja musiałam dojść do siebie po porodzie, potem grudzień i styczeń - zimne zimowe miesiące i połozna kazała ją ubierać i przy otwartym oknie ją hartować, a jak zaczęłam chodzić na dłuższe spacery, to miałam już spacerówkę, która się rozkładała do pozycji leżącej, i albo ją woziłam w śpiworku, albo na siedząco, bo w sumie dziecko już siedziało. I wszystko ok, bo skrzywienia kręgosłupa nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrobilam sobie wagary:P i przy okazji kupilam pare rzeczy dla maluszka:) a co do wozka ja na pewno kupie roan marita lub jedo bartatina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez robie sobie jutro wagary. W sobote mezus mnie zawiezie tylko na spotkanie z promotorem, bo lepiej,zebym sama nie jechala. Ale co tam! Do konca zostaly tylko 2 zjady, na pewno bedzie dobrze. A ja dzis ogladalam na allegro wozeczki, łozeczka, posciel. Wszystko jest takie piekne. Najchetniej juz bym wszystko kupila i urzadzila pokoik hehe Ale z drugiej strony, wciaz towarzyszy mi strach i jeszcze nic nie kupilam dla malenstwa. Zaczne w lato. Wtedy bedzie juz duzo pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pokupiłam duzo rzeczy ale w pierwszej ciazy do 8 miesiaca nie mialam nic,teraz stwierdzilam ze co ma byc to bedzie moj synek urodzil sie z 10punktami a w drugi dzien powiedzili mi ze moze nie przezyc i teraz kupuje wszystko od poczatku ciazy bo wiem ze tak naprawde nigdy nie ma pewnosci co sie stanie, choc mam ogromna nadzieje ze wszystkie donosimy szczecliwie ciazy i urodzimy zdrowiutkie dzieci:) teraz id edo wanny a potem znow nauka z matematyki:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! wiecie co wczoraj miałam taki dziwny brzuch w zasadzie to dół brzucha, taki twardszy i cały dzień go czułam a normalnie to go nie czuje i już się zaczęłam martwić że coś jest nie tak... ale dzisiaj jest już chyba normalnie... nie wiem sama... może to głupie ale boję się żeby nie było że przegapię jakiś sygnał że coś jest nie tak a z drugiej strony nie chce popadać w paranoje... :( Renatinka Ty ostatnio miałaś coś nie tak z brzuszkiem, napisz mi co czułaś jeśli możesz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Perelko! Oczywiscie,ze nie popadasz w paranoje. Ja mialam tak,ze zawsze wyczuwam macice, jest twardawa, ale nie jak z kamienia. A jak cos mi sie dzialo, to czulam, jak mi twardnieje, tak na kamien, a po kilku sekundach puszcza i znowu jest normalnie. Moj lekarz powiedzial,ze takim czyms trzeba sie martwic, jesli powtarza sie czesto (co kilka, kilkanascie minut), a najgorzej jesli cos cie przy tym boli. Jesli u Ciebie dzis wszystko jest juz ok, moze to oznaczac, ze po prostu macica sobie rosnie i sie rozszerza, albo moze sa to juz skurcze, dzieki ktorym macica sie przygotowuje do porodu. Sa one zupelnie normalne. Jestem juz chyba obcykana w temacie ;) U mnie juz jest ok. Brzuszek miekki i nic nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka dziękuję Ci bardzo za podpowiedz i szybką reakcję 👄 to ja nie czuję takiego zmiennego twardnienia macicy tylko po prostu wydaje mi się że jest jakaś twardsza i przez to bardziej zwracam na nią uwagę i ją czuję... nie wiem czy to nie przez to, że w pracy tyle godzin siedzę przy biurku, może taka pozycja nie jest za dobra... na szczęście pomału zaczyna się weekend i nie będę tyle siedzieć ;) jeszcze raz dziękuję za pomoc! 👄 ale się cieszę, że tu jesteście dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie ma sprawy. Najwazniejsze,zeby mama byla spokojna. To i dzidzia bedzie zdrowa i szczesliwa :) A ja dzis jak sie obudzilam, to doszlam do wniosku,ze sie chyba troche uzaleznilam od tego forum hehe Szczegolnie, gdy tak jak teraz, maz wyjechal w delegacje, a ja siedze i sie zastanawiam - ciekawe,co tam u dziewczyn heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×