Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Czy pod spodenki zakladacie bobaskom spiochy,czy tylko buciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż wczoraj stawiał brygadze pępkowe i przyniósł właśnie prezenty od gorników: 12 welurowych pajaców, 6 kafatników, 7 czapeczek,5 par skaretek, dwie grzechotki, pościel do wózka,ręcnik kąpielowy, 2 pary butów, prześcierada na gumce, rożek, grzechotki, kocyki i pieluchy, i wiele innych... właśnie wysypał wszystko z reklamówek i nie mam jak sie ruszyć;) dobrze ze nie ma nic na 56, bo nie zdązyłaby tego założyć;) jestem taka zaskoczona!!!! górnicy sie tak ostarali, a w mojej pracy inteligenci nawet głupiej kartki nie dali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia właściwie od początku czułam ,że skończy się cięciem .A ,proszę tutaj takie ważne informacje. Z tym karmieniem z jednej piersi też chodzi o laktozę przestawiając dziecko często spija zbyt dużo laktozy i stąd są te bóle brzucha . Oj mały dzisiaj dał popalić całą noc co 2h ssię budzi jedzenie ,kupa ,spanie .Punktualnie co 2 h a ja jakoś padam brak snu odbija się na zdrowiu. Rumianelka mój mój mąż też pracuje na kopalni i jest tak zwanym "górnikiem" :)muszę mu to powiedzieć ,że górnicy robią zakupy w Bobasie. Maż też za pępkowe dostał od kolegów z pracy nie złą wyprawkę .Fakt pękło 6 sztuk 0,7 wódki ,ale koledzy się postarali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgorzata🌼 ten chlebek z masłem to tylko dzisiaj:( boje sie cokolwiek dziś jeść bo smerfetka strasznie cierpiała jutro na obiad mam np gotowaną pierś z kurczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella🌼 polecam karmienie z piersi,,do końca,,.Ja tak jak renatinka karmie raz z jednej raz z drugiej i mała śpi dłużej...no teraz ma kolke ..więc jest różnie:( lubila🌼 pewnie masz racje...z wiekiem spokojniej...człowiek ustawiony prywatnie i zawodowo to i mniej nerwów:) Dziś postanowiłam umyc okna.Jednakże małżonek kategorycznie sie sprzeciwił gdyż stwierdził że piersi przemroże i mała nie będzie mogła jeść...Tylko tak sie zastanawiam o kogo on sie martwi-o mnie czy o małą:) staneło na tym że ja umyje wewnątrz domu a on na zewnątrz będzie okazja wyrzucić ,,ususzone ,,pelargonie z doniczek:) bo jakoś tak o nich zapomnieliśmy:) Dziś spacerek fantastyczny-cieplutko-tylko jakoś tak szaro-buro na dworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar zalezy jaka pogoda, czasem zostawiam spiochy, czasem daje cieple rajtki, ale po domu same skarpety i spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na poczcie moja corka, dla takich usmiechów warto żyć!!!! kocham ją nad zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane po długiej nieobecnosci jak zwylke;) u nas jak narazie wszystko ok. tylko mały mi cos kaszlał ale mu przeszło bylismy u lekarza i mówił że nic nie ma osluchowo i jest zdrowy. U nas miał sraszne wzdecia i sie męczył wiec nam lekarz powiedział żebyśmy dawali mu nan ha bo ja go jeszcze dokarmiam bo moim cycem sie nie dojada:)i mu przeszły:) a ja ide za dwa miesiące za usg bioderek myśle ze to nie za późono tak mi środowiskowa powiedziała co o tym sądzicie? dziewczyny krwawicie jeszcze bo ja 4 tygodnie po i jeszcze krwawie? A weszłam sobie dzis na forum wrzesniówek co tam sie dzieje masakra pozdrawiam🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela uchwyt pierwsza klasa, mama zawsze wie kiedy strzelić fotkę ;-) Ja juz dawno nie krwawię, ale dobija mnie wciąż ten zapach :( Co chwilę się kąpię, a świeżość na sekundę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krwawię nawet bardzo pieć tyg. po porodzie jestem po cc .Może to jeszcze przez tego mięśniaka .W przyszłym tygodniu wybieram się do gina. U nas też nie można się już w tym roku dostać na usg brak miejsc!!szok .Tylko prywatnie koszt 100 zł. To całe becikowe braknie na te szczepionki i wizyty u lekarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa.... ja szczepilam szczepionka infanrix hexa ( szczepionka skojarzona ~) 230zl + rota 300zl szczepienia te nalezy powtorzyc jeszcze 2 razy w odstepach 6 tyg . A Ty na co szczepilas? Ja na pewno nie bede szczepic dziecko szczepionka MMR (swinka, odra, rozyczka) za duzo sie na czytalam na temat tej szczepionki :( Ktoras z Was napisala ze zda sie na swojego pediatre ....on moze tylko doradzic ale nigdy nie podejmie za Was decyzji czy szczepic skojarzonymi czy nie . Za malo jeszcze przeprowadzono badan czy szczepionki te maja zwiazek z autyzmem czy tez nie . Wyczytalam gdzies ze zaden pediatra nie da gwarancji ze po szczepionce skojarzonej nie bedzie powiklan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wczoraj szczepiłam na błonnicę, tężec, krztusiec, wzw B, Hib i zwykłymi, 3 wkucia. A następne miałam mieć 31 grudnia, ale się nie zdecyduję, bo sylwester, kilka dni wolnych i się boję!!! Pojedziemy 7 stycznia. Te mają być na błonnicę, tężec, krztusiec, Poliomyelitis, Hib zwykła 3 wkucia, płatna jedna... I nie wiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wczoraj szczepiłam na błonnicę, tężec, krztusiec, wzw B, Hib i zwykłymi, 3 wkucia. A następne miałam mieć 31 grudnia, ale się nie zdecyduję, bo sylwester, kilka dni wolnych i się boję!!! Pojedziemy 7 stycznia. Te mają być na błonnicę, tężec, krztusiec, Poliomyelitis, Hib zwykła 3 wkucia, płatna jedna... I nie wiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella -- jestem w szoku! Niezly prezent dostala Laryska :) Potrafili sie panowie zachowac :) Dorka -- to zapraszam na spacer do nas. Dzis takie piekne slonce, ze chodzilismy az 2 h. Nogi mnie bola :) O czyms jeszcze chcialam napisac,ale zapomnialam.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wczoraj szczepilam blonnica, tezec, krztusiec, wzw B i Hib zwykla 3 wkucia a nastepne mam miec 31 grudnia ale ze sylwester i potem te dni wolne to nie pojade, dopiero 7 stycznia to na blonnica, tezec, krztusiec, Poliomyelitis i Hib zwykla 3 wkucia, platna jedno wkucie i nie wiem co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila- ja dostalam skierowanie od pediatry bo o nie poprosiłam, a i tak poszlam prywatnie koszt to 40zl a czekalam dość długo bo prawie 3 tygodnie na ta wizytę. Lekarz zrobił usg i zbadał ręcznie małą czy nózki jej się prawidłowo rozchodzą i tyle. K_Z- kasia mi ten ortopeda powiedział, że nastepna wizyta wtedy gdy dziecko będzie mieć 3/4 miesiące, ale mi powiedział że nie muszę już przychodzić, chyba że pediatra mi zaleci. Betix ja mi wlasnie kończy się @, a dostalam dzień po Tobie, ale podobno pierwszy okres po ciąży może być taki obfity więc spokojnie. Lalune- i dobrze zrobiłas że dałaś spokój z tym pieluchowaniem ;) Pultaska- takie uroki macierzyństwa...ale przejdzie, trzeba trochę czasu, ja cierpię z powodu nie utraconej wagi, ale pocieszam się że do wiosny to zrzucę. Dagar- moja to już ze 3 tygodnie robi takie zielonkawe kupki, ale raczej są zbite i robi tylko raz dziennie. Brzusiowa- fajny mix twojej niuni super minki strzela ;) Czy wasze kruszynki tez na spacerku spią z otwartą buzią?? w domu zawsze spi z zamnięta mordką ciekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka--ja też karmię tak jak ty. Poza tym to początkowe mleko zawiera dużo laktozy, której dziecko w dużej ilości nie trawi co wywołuje kolki i bóle brzuszka. Takie mieszanie piersi nie jest wskazane, za raz jedna raz druga owszem :-) Byłyśmy dziś na szczepieniu, Mała dostała skierowanie do ortopedy-sama się upomniałam i na ciemieniuszkę. Mimo mojego dbania o córcię dostała to paskudztwo a po Oliwce to dopiero wylazło. Lekarka przepisała mi maść na szybsze usunięcie tej skorupy. Poza tym mamy skierowanie na badanie moczu bo niby krostki o których kiedyś pisałam między dupką a piską znikają po sudokremie to i tak trzeba przebadać czy nie dzieje się coś złego. Szczepienie-2 kucia, na żółtaczkę i ta druga 5w1, kolejne szczepienie 31 grudnia :-( Mała trochę płakała i myślałam, że serce mi pęknie. Po przyjeździe do domu emocje wzięły góre i się pobeczałam. Kucia w oba uda. Na wszelki wypadek kupiłam paracetamol bo nie wiem jak Mała zareaguje. Prawie 4 godziny już śpi i nie widzę gorączki, ale normalnie na myśl, że ją boli chodzę i płaczę. Zaliczyłam też ginekologa, byłam może 10 minut, badanie bach bach, tabletki. Przepisał mi Azalia, zobaczymy. Nie zamierzam jednak jeszcze dziś brać. Po wczorajszej akcji z M nie mam zamiaru się do niego odzywać, nawet nie było kiedy się pokłócić, wrócił jak spałam, wyszedł do pracy też spałam. Pojechać pojechałam z teściową i przez kilka godzin mi pomagała, spóźniała się nawet do pracy. Teście do nas wczoraj przyjechali o 11 w nocy. Mój M wyręcza się wszystkimi kim może aby tylko coś nie pomóc. Ulewanie-- lekarka nic mi nie powiedziała bo Mała sobie przypomniała, że jest strasznie głodna i darła się bardziej niż podczas szczepienia. Wczoraj skończyła 6 tygodni i waży 5010 kg, czyli od urodzenia prawie 1,5 kg. Angela24---piszesz o wadze. Ja chyba chciałabym mieć co do zrzucenia, uwielbiam ćwiczyć chociaż trochę jestem teraz zmęczona. gdybym jednak miała co zrzucać to jestem uparta i dałabym radę. Ja zaczynam za to cierpieć z powodu wagi bo robię się taka szczypa, na dodatek bladzioch i wierz mi, że wcale się nie czuję dobrze. Myślałam, że po ci,ąży zostanie mi trochę ciałka a tu zaczyna być gorzej niż przed, spodnie znowu zaczynają wisieć co nie jest krzepiącym widokiem. Skoro ja nie mogę się na siebie patrzeć to co mówić M :-( Brzusiowa czuła---jak czuje się Twoje dzieciątko po szczepionce? Zauważyłam, że mamy ten sam termin szczepienia -31.12.09 r. Ach na sylwestra! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam chwilkę to pisze my zis po szczepieniu mała ok,troszkę popłakał a teraz leży i bacznie obserwuje karuzele ale według mnie to spojrzenie alarmuje o nadchodzącej kupie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wy tez tak macie, ze jak pomyslicie o dziecku, to bola Was piersi?? Ja tylko o nim pomysle, choc przez chwile i cycki bola, jakby mi ktos w nie igly wbijal. Bardzo dziwne uczucie :) JoG-- moj maly byl ostatnio wazony w poniedzialek i konczyl wtedy 3 tygodnie. Od urodzenia przytyl o prawie 1,5 kg hihih Juz mnie plecy bola od dzwigania, a musze sie przyznac, ze nosze go malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeta zrobiła taaaaaaaaaką kupe po tej herbatce z koprem ze szok......pampers ważył chyba 1 kg a swoją drogą zauważyłam że małą boli brzuszek odkąd daje jej witamine k macie podobne odczucia u swoich pociech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar---->ja jak wychodzę na spacerek to zawsze spodenki na śpiochy a po domku tylko śpiochy i skarpet,moja małą tez robi zielone kupki:) Małgoś39---->😘pamiętamy cię :)i szacun tyle obowiązków jak ty dajesz radę,zdradz ten sekret:) JOG,BRZUSIOWA,JASTRO----->współczuje kochane 😘 Lubila--->ja nie mam skierowania nigdzie;p,moja małą śpi całą noc i tak od 14 do 17 to zapomni nawet oka nie zmruży:) Betix---->ja kochana dostałam okres jak brałam te piguły i drugi dzień był dość obfity ale potem już przeszło bo przestałam brać te piguły Plutaska---->ja również jak najdalej od sexu,i nie dlatego że zle mnie zszyli jakoś dobrze mi z tym poza tym jak pomyśle że z cycków ulewa się mleko to jakoś brak zapału.Co do posiłków to również jej jak w gościach jestem bo ani czasu nie mam ani ochoty i mimo że teraz dokarmiam butlą to i tak jak tylko trzasnę drzwiami a mąż z dzieckiem jest to po chwili łłłłłęęęe i już pojedzone .Damy rade!:)Mimo że gotuję obiadki to zawszę jak chcę zjeść to mała płaczę a nie ma mowy żebym choć raz zjadła ciepłe bo mąż idzie do pracy i jak głodny.....?kiedyś za wszystko się odpłacę:):) Angela24---->u mnie to na zmianę raz w domku a raz na dworku buzkę otwiera:)chociaż częściej na dworku Dorka----->ja tez na to zwróciłam uwagę u mnie robi po witaminie taką kupkę-sraczuchnę a jak raz zapomniałam podać to zrobiła taka zbitą Brzusiowa----->ja biorę 6w1 Teraz śpi przy włączonej suszarce do włosów a mi głowa pęka ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma🌼 moja usypia albo na moich rękach albo w leżaczku jak włącze wibracje Polecam leżaczek:) jak położe go na łózku to materacem trzęsie i mnie dodatkowo masuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angela 24-----------------to mnie uspokoilas,juz nie martwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj sama z synkiem - maz pojechal na jednonocna wycieczke pracownicza ;-) Jakos mi dziwnie samej.Calymi dniami siedze sama, ale jak pomysle ze i nocka bedzie samotna to mi smutno. Synus zainteresowal sie karuzela a ja sciagam resztki pokarmu. Dagar - same spodenki a na to kombinezon. Chyba ze bardzo zimno, to pod spod spiochy. Rumianella - ale masz fajnieeee. Ja dostalam z pracy karuzelke i termometr do czola i ucha, a od meza z pracy mate rainforest. Sami wybralismy ;) Mazia - sama nie wiem... ale wydaje mi sie ze to za pozno. Jesli by bylo cos nie tak to trzeba od razu dzialac. 4 tyg po porodzie krwawienie juz mi sie konczylo Brzusiowa - trudna decyzja- ja biore skojarzone Angela - moj synek w domu spi z otwarta a na spacerze z zamknieta ;) Renatinka - ja chyba tak mialam... teraz juz mi pokarm zanika to mniej to odczuwam Dorka ja nie podaje wit. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×