Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

ja karmilam Bebilonem - i moge polecic. Jedynym minusem bylo to ze Kubus caly czas chcial wiecej (chyba mu smakowalo) Teraz karmie Bebilonem Comfort i Kuba ma problem z kupami. Slyszalam tez same dobre opinie o Hippie Dzieki dziewczyny za pomoc z mleczkiem, ja chyba przejde na hippa Jastro ja wlasnie mieszam comfort ze zwyklym - 3 miarki comfortu i 1 zwyklego. Jak robilam pol na pol to Kuba krzyczal o wiecej. Tez bym calkiem przeszla na zwykly ale bedzie lament. Agatek kurcze juz nie pamietam, ale chyba 2:1?? (2 miarki spirytu i 1 wody??) (o ile dobrze licze) Agatek, Dagar- powodzenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek wyczytalam ze mleko hipp przygotowuje sie wtemp 50 st. - czy to konieczne? przeciez trzeba by je studzic przed podaniem dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny cos Lalune sie dawno nie odzywala ... jak tam Nadia sie miewa? i Smalle - jak tam wasze kolki, pomogl Sab Simplex ? i Angela - jak tam Martynka? i Pultaska - co tam u Was? i Camisia - jak sobie dajesz rade, lzej troszke? jesli dalej nie masz czasu to nie odpisuj, nie pogniewamy sie 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella tez cichutko siedzi :) Camisiu - widzialam zdjecia twoich coreczek. Sa przecudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k_z kasia na opakowaniu hippa pisze by uzyc swiezo przegotowanej wody schłodzonej do 40-50 stopni, ja robie tak ze zagotowuje wode w czajniku elektrycznym nalewam troche do szklanki i dolewam zimnej i probuje czy nie za gorace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuski;) Dagar jak tam z kupami Kornelki, dalej zielone? Wczoraj zaczelam dodawac wiecej zwyklego bebilonu i w koncu Kuba zrobil kupke ale ciemnozielolna, nigdy jeszcze takiej nie robil. Stwierdzam ze ten comfort jest do dupy- ma przeciwdzialac zaparciom a tak naprawde to je powoduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powoduje zaparć
tylko jest czasami bardzo dobrze trawiony,stąd może zdarzyć sie kupa na 2-3 dni,tak jak u dzieci piersiowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie pomyslalam o tym, moze rzeczywiscie tak jest? bo w sumie to ta kupa byla raczej luzna i Kuba sie bardzo z nia nie meczyl.... no a z czego wynika kolor? czytalam ze jak kupa jest zielona to trzeba zmienic mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powoduje zaparć
niekoniecznie.Czasami zielony kolor jest od mleka wzbogacanego z zelazo:) a zaparcie jest wtedy kiedy dziecko ewidentnie się męczy,pręży,płacze a zrobienie kupy sprawia mu ból i kupka jest twarda,zbita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powoduje zaparć
a u nas zdarza sie zielonkawa kupa raz na kilka dni i diabli wiedzą od czego,bo mleko to samo ciagle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) to ja chyba jeszcze sie wstrzymam ze zmiana mleka. Ale troche zwyklego bebilonu i tak bede dodawac, bo mi go jeszcze troche zostalo. Do tej pory dawalam 3 miarki comfortu i jedna zwyklego, a wczoraj zrobilam pol na pol i w koncu byla kupa. Poobserwuje Kube jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powoduje zaparć
wiesz co,nie wiem czy warto kombinować skoro mały czuje się dobrze po komforcie i przybiera na wadze.Ty widzisz swoje dziecko wiec wiesz czy mu coś dolega tak "na oko" :)Ja nie jestem ekspertem.;) jak kiedyś tak zrobiłam jak ty straszemu dziecku to dostało wtedy naprawdę zaparcia i kupa była suchutka zbita aż z krwią:o Wiec ja teraz juz nie kombinuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata_xyz-----z bączkami zbytnio Ci nie pomogę bo moja to ciągle wali. Najbardziej jak wypiję mleko, takie tylko na gorąco odgrzane w mikrofali, bez żadnych dodatków. Mamy to sprawdzone i dopóki nie ma uczulenia na mleko to bardzo dużo go spożywam, w różnych postaciach! ale rano też niekiedy córcia się pręży bo w nocy to od dawna się nie załatwia, nawet siku nie zawsze jest na tyle by była już konieczność przewijania. Poprzytula się jednak do cyca, popieszczę ją trochę i przechodzi więc nie wiem czy jest to wynikiem jakichś dolegliwości czy tylko chęć bliskości (pomijając, że teraz sporo ze mną śpi). brzusiowa--- :-) :-) :-) agatek---dołączam się do dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam super dzień-ponad połowę przespałyśmy z córcią, skończył się też gaz więc obiad dopiero wieczorem, potem kąpiel córy i spanie do 10. Odpoczęłam i to bardzo. od kiedy nie podajemy witaminy k córa\zrobiła się super pogodna, tatuś szczęśliwy bo wkońcu nie wyje u niego na rękach, może się z nią spokojnie pobawić a i mnie dużo lżej-mam więcej czasu na dom i dla siebie. Ale mam problem-od czterech dni mam normalną @, a właściwie to bardziej bo krwawienie codziennie jak pierwszego dnia. karmie piersią a mam @. to chyba przez te tabletki anty. co mi po zabezpieczeniu kiedy @ nie sprzyja niczemu. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki w tesco są fajne pajace w 3-paku, białe z trzema niebieskimi misiami i napisem my little bears. Super nadają się na piżamki , rozpinane po długości więc wygodne do przewijania :-) kupiłam sobie w sobotę i są naprawdę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena
a ile kosztuja te pajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj taki słaby ruch ;-) Moja Malinka już dzisiaj lepiej, antybiotyk działa :) Noc też w sumie przespana :) Z michem jakoś idzie, nawet dzisiaj pojechał pózniej do pracy , a ja skoczyłam zanieść papiery o rodzinne i becikowe :) No i oczywiście musiałam zrobić zakupy i dwa ciuszki wpadły :D Pogoda do bani, za oknem straszna bura, ciemno w mieszkaniu :( Jak ja nie znoszę takiej pogody ajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, co tu dzisiaj taka cisza?? :) Halo, halo! Zyjecie? U nas tez dzis jakos ponuro.. I maly ma lekki katar... Marudny caly dzien. Spal tylko 2 razy po 30 minut, wiec ja padam na pyszczek. Na spacerek nie poszliszmy, bo nie chcialam,zeby go przewialo,ale za to wystawilam go na balkon i spi cieplutko opatulony w wozku. Moze po swiezym powietrzu dluzej pospi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mam uzywajacych laktatorow i orientujacych sie w temacie: ktory z recznych laktatorow jest lepszy - Avent czy Medela? Dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly sie przeziebil umowilam wizyte domowa ale niestety dopiero na jutro. Ma kaszelek ale naszczescie nie ma goraczki. Ja karmie Nan Active i moj maly jest zadowolony :) nie ma kolek czasami jak nie moze zrobic kupki to wsadzam mu czopek . Zauwazylam ze od kiedy podaje mu rumianek przestal sie prezyc i nie ma wzdec. Dziewczyny wasze historie doglebnie mnie poruszyly , jak je czytalam lezka mi sie zakrecila w oku Mam pytanko jak zachowuja sie wasze 2 miesieczne bobaski. Mojego synka ulubionym zajeciem wciaz jest spanie. butla i kimonko po 3 lub 4 godziny wieczorem jest troszke aktywniejszy i pozniej znow kimonko. Od kiedy niemowlaki zaczynaja gaworzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj po szczepieniu bozeee jak ona płakała myslałam ze mi serce peknie😭 dagar a jak twoja mała po szcepionce? u mnie tez dziesiaj szaro-buro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... u mnie juz lepiej.. koli narazie ustaly, a daje tylko infacol... i nie jem wogole nabialu..tylko jakas wysypka pojawila sie na twarzy, bylam wczoraj u lekarza i dal jakis krem dermatologiczny.. czytajac poprzednie strony az sie polakalam.. jestescie naprawde dzielne, juz za niedlugo swieta..:), oj jak ja bym chciala do polski..:(, ale Mikolaj za malutki zeby tak daleko z nim leciec..;/... o Maly sie budzi.. pozdrawiam gorąco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smalle a ile godzin lotu masz do Pl. Jak rozmawialam ze swoim ginem to mi mowil ze z 2 tyg moge juz smialo leciec tylko ze do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek-gagatek my też bylismy dziś na szczepieniu, mała płakała a ja razem z nią:-( wybraliśmy zwykłe szczepionki bo nie jestesmy przekonani do skojarzonych więc 3 wkłucia były, jak pomyslę że za 6tyg, przezyję to samo to wole nie mysleć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×