Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dżizes Krajst

Po co wam ślub?

Polecane posty

Dlaczego tak dążycie, pragniecie i marzycie o ślubie? Przecież równie dobrze mozna żyć bez tego papierka. Na co wam on i dlaczego tak wam na nim zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj nie ma facetów
popieramale kiedyś nie byłam taka mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirakle
i ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie chcę ślubu, bo znam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja bede miala
jesli bede miec meza to napewno nie prawiczka, chlopcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> oszczędna rozróżniasz? Biedna, w dodatku głupia. Jesli bierzesz ślub po to, żeby rocznie kilka PLN zaoszczedzić, to współczuję mamusi twoim dzieciom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój brat jest w seperacji, niepotrzebnie brał ślub:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejsido
oo ja tez kiedys sie zastanawialam po co slub i zylam ladnych pare lat na kocia lape. no bo faktycznie, patrzac zdroworozsadkowo, to slub daje ci tylko pare ulatwien w zalatwianiu roznych urzedowych spraw... cala reszta sie nie zmienia. chyba z czasem czlowiek do pewnych rzeczy sie przekonuje.jedni szybciej, drudzy pozniej, inni wcale. ja teraz spotkalam takiego czlowieka, ze od poczatku bylo dla mnie jasne, ze to bedzie moj maz i tyle. zaden inny, tylko ten.. jeszcze sie nie oswiadczyl, ale wiem, ze i tak dopne swego. tak mi sie odmienilo, ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty czytaj ze zrozumieniem, pytam po co skoro można żyć bez papierka... toteż napisałam Ci jakie względy przemawiają za tym... że się ludzie kochają to chyba oczywiste (dla mnie przynajmniej, dla Ciebie widać nie skoro trzeba o tym głośno zatrąbić) jesli są ze sobą... ech i bądź tu człowiecze szczery, to cię pojadą, jak im odpowiedź nie spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee? to na slubie można zaoszczędzić? ja nie biorę, gdyż mi to nie potrzebne i dla mnie nie opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> to na slubie można zaoszczędzić? Oszczędzają tylko biedni, zakladając ten temat nie mialem na myśli korzysci finansowych, które są groszowe ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden
'Biedna, w dodatku głupia. Jesli bierzesz ślub po to, żeby rocznie kilka PLN zaoszczedzić, to współczuję mamusi twoim dzieciom' Jak jestes tak biedna ze na wspolnym roxzliczeniu mozesz zaoszczedzic tylko pare zlotych to rzeczywiscie nie warto. Niektorym daje to oszczednosci pozwalajace na przyjemne wakacje. Wiec jezeli i tak sie juz z kims jest to dlaczego sie nie pobrac i dostac od panstwa bonusa w postaci 2 tygodni na greckiej plazy w kazdym roku. Dla mnie nduzo lepszy powod niz np. by dowiesc swej milosci i zadeklarowac ze chce sie spedzic razem zycie - bo do tego to akurat uzednika na swiadka nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nigdy nie wezmę ślubu, żeby ułatwiało mi sprawy urzędowe, ślub to jest bardzo poważna sprawa, mój brat mieszkał z żoną w naszym mieszkaniu gdzie spędziliśmy dzieciństwo, ona myślała, że te mieszkanie będzie jej , a nie miała do niego żadnych praw, jest córką wojskowego, rozpieszczona jedynaczka, przyszła na gotowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Niektorym daje to oszczednosci pozwalajace na przyjemne wakacje. Kurrwa :o Co za jakieś tępe myslenie, tylko baba może tak głupio kalkulować. Jesteś biedna, rozumiem, byle trzy tysiące to dla ciebie fortuna, ok. Ale jeśli już tak podchodzisz do sprawy, to policz jakie koszty za soba niesie ślub i wesele i policz ile takich wczasów bys za to miala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×