Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dżizes Krajst

Po co wam ślub?

Polecane posty

to były żarty złoty.. kto by chciał oglądać Twoją fote, a co gorasza wysyłać swoją Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek jak chcesz to sie wymieniaj, ja bym mu swojej fotki nigdy nie wyslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty ja tez Ci raz chciałam dać fote chyba w sierpniu uciekłeś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty ja nie wypowiadam sie za pewne osoby ale za siebie. -- prawiczek - złoty to mniej niż zero, ni emam zamiaru pokazywac mu foty. zreszta nie bede wysylac zdjecia komus kogo nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:55 [zgłoś do usunięcia] Złoty jestem głupi Tego Złoty nie napisałam chyba ....dziś miłego nie podlizuj sie bo tego nie lubie pisz ze mną normalnie tylko o to prosze......:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deczko ale kiedyś inaczej śpiewałaś nalegałaś na moja fotkę tylko ja nie chciałem TY SKLEROTYCZKO!!!!!!!!!!!!!!!!! lecz się na głowę ja bym i tak Ciebie nie chciał jesz gównu, żyjesz bez Boga.....itp nawet jak pisałem do Ciebie jak mieszko to tez mnie pierwsza prosiłaś o FOTKĘ!!!!!!!!!!! jesteś bardzo kłamliwa :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY dEKO sklerotyczko nie będę przeszukiwał kafe żeby zrobić CI wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty nie chce mi sie z Toba pisać. a czy ja napisalam gdzies, ze nigdzie nie pisalam żebys pokazał mi zdjęcie? nie, ale to były zarty.. myslalam ze moze jak wyslesz to zobacze twarz idioty czyli Ciebie. I to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę słów
typu "ślub" "mąż/żona" "małżeństwo". Itp. Rzygam na sam dźwięk. Nigdy więcej, niech no się tylko uwolnię od obecnego. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
chcę ślubu i kropka! Bo wierzę że to na zawsze, że do końca życia, że taka jest prawdziwa miłość! Chociaż w ostatnim czasie ktoś zrobił wszystko żebym straciła tą wiarę:-) Widać Ten który był, to była imitacja tej mojej wyśnionej miłości. Takie życie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
sam nie chciał ślubu ani dzieci:-( i nie chciał o tym słyszeć nadal tak myśli ale chce "się bawić w dom"-KRETYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×