Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda zona

miesiac po slubie on siedzi na serwisach randkowych

Polecane posty

Gość mloda zona

Nie wiem co na ten tamat sadzic i co mam robic Wstydze sie zapytac przyjaciolek bo ta sytuacja mnie przeraza. Niedawno wyszlam za maz tzn w swieta bozego narodzenia 2008 czyli jestem dopiero miesiac po slubie a juz odkrylam dzieki jednej zyczyliwej osobie ze moj maz siedzi caly czas na serwisach randkowych nie uwoerzylabym ale on ma nawet wklejone swoje zdjecie i pojawia sie na tych serwisach co kilka dni. Co mam w takiej sytuacji zrobic porozmawiac z nim ? Nie rozumiem dlaczego on to robi przeciez sie niedawno pobralismy Na poczatku bylam wsciekla ale teraz nie mam sil nie wiem co robic Byla jakas dziewczyna w podobnej sytuacji? To nie jest prwokacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna...
A co w tym dziwnego, że w Święta Bożego Narodzenia? mój kolega miał też ślub w tym roku w świetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam trochę dziwny pomysł.. ale może spróbuj się z nim umówić przez ten serwis :>? .. tylko pamiętaj, że wtedy jak już się spotkacie na miejscu to różnie może zareagować :P ale może w ogóle nie będzie się chciał spotkać ?? bo traktuje ten serwis jako no nie wiem.. oryginalną rozrywkę gdy mu się bardzo nudzi :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna...
popieram koleżankę wyżej :) też bym się na Twoim miejscu zalogowała i zobaczyła co pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hope
ja bym go rozerwała na strzępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo oddałaś mu swój
skarb, czyli dziewictwo, a on ma je w dupie i woli sobie porządnie poruchać, niż twoją dziurę z pajęczyną :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka daisy
zabilabym drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slub sie odbyl 25 grudnia dla tych ktorzy pierwszy raz slysza zeby sluby sie odbywaly w swieta. Z tego co mi ta osoba opowiadala to on chcial sie z nia umowic na normalne spotkanie i nie wiem czy to jest prawda ale chodzilo mu chyba na niezobowiozujacy seks. Nie wiem czy mam wierzyc tej osobie ale sama widzialam na portalu jego zdjecie opis ostatnie wejscie online. Nie rozumiem przyczyny przeciez jetesmy tuz po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hope
a od kogo masz takie informacje? ;/ on jest aż tak głupi zeby swoje zdjecie wrzucac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hope bylam zdziwiona jak ta osoba mi opowiadala i nie chcialam uwierzyc ale jak zobaczylam jego zdjecie on caly czas przez ostatnie 2 lata siedzial na serwisach bo nie na jednym tylko Nie wiem co mam robic rozwod miesiac po slubie? Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji. Teraz nie wiem po co bylio tyle lat narzeczenstwa i slub jesli on mi takie rzeczy robily przez ten czas. Przeciez nie moge wniesc pozew o rozwod dopiero co sie pobralismy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo oddałaś mu swój
jak jesteś kłodą drewna w łóżku, to co myślisz, że facio będzie robótki ręczne wykonywał, nie uczyłi cię na oazie, co zrobić, dawć dupy w nagrodę. Otóż on w dupie twoją psioche i nagrodę i załatwia sobie , kobietę, a nie słuchaczkę radia maryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hope
no bo oddałaś mu swój - idz do diabła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaaaaB
Podaj linka, popatrzymy, popiszemy i ocenimy co z niego za ziółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge dac linka w koncu to moj maz!!! Przepraszam ze pisze zbyt emocjonalnie ale to mnie przerasta i nie wiem gdzie szukac pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaaaaB
No to sama musisz to "wywąchać". POpisz do niego i się przekonasz po co tak naprawdę jemu te profle. Ja swoją drogą byłabym wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaaaaB
TAk właśnie jak pisze poprzedniczka. Może to tylko takie przyzwyczajenie zostało z dawnych lat. Jeszcze piszesz że zagląda tam co kilka dni, więc to i tak nie często. Ale sprawdzić nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
To niewiele chyba zmienia, że jesteście tuż po ślubie, bo jeśli by to robił nie miesiąc tylko rok po ślubie to już by było zrozumiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo oddałaś mu swój
no co, prawda w oczy kole, jakby atrakcyjna i interesująca, to facet by nie siedział na serwisach tylko ruchał żonkę, a nie kombinował lewizny. Masz tu przykład że nauki oazowe można o kant chuja rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaaaaB
MY kobiety lubimy intrygi? A faceci to takie niwiniątka. Ona ma mu zrobić awanturę i być pewna że to się więcej nie powtórzy tak? To się tak rzadko sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jako taka dziewczyna
a pomysl moze ktos ci chce rozbic malzenstow?? moze wstawili jego fotke i to nie on ? ja bym najpierw sprawdzila i do niego napisala... spotkala sie .. i zobaczyla czy on przyjdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda zona odnoszę wrażenie (może się mylę) że sądziłaś że ślub coś zmieni i on będzie tylko dla ciebie i to jest błąd bo on nie będzie tylko dla ciebie ale też będzie miał swoich znajomych i znajome z którymi będzie utrzymywał kontakty. Ślub nie daje ci prawa że masz go na wyłączność ale też to że siedzi na takich portalach jest wyraźnym znakiem na to abyś mu bardziej poświęcała swoja uwagę (aby go odciągnąć od tego) w ten sposób już takie portale będą dla niego zbyteczne jeśli będzie swoje potrzeby kontaktów zaspokajał poprzez spotkania ze znajomymi ps. to że siedzi na takich portalach nie od razu oznacza że ciebie zdradza jednak obserwuj jego zachowanie w stosunku do ciebie i uważaj aby one się nie "oziębiły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaaaaB
Bezedury Dokłanie tak. Koniec małżeństwa wróżysz po intrydze i jaki z tego wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZENOBIA BIAZENO
zawsze jak ktos pisze "to nie prowokacja" to wlasnie prowokacja to jest :classic_cool: tak wiec PROWOKEJSZON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy ze soba 4 lata juz i on mnie zdradzal od 2 bo tyle jest lat zalogowany na jednym z portali. Ale czy to oznacza ze on mnie nie kochal i nie kocha czy po prostu moze ma taki charakter. Oboje jestesmy prawnikami i raz mi przez mysl przeszlo ze on sie ze mna tylko i wylacznie dlatego zwiazal. Dodam ze jestem atrakcyjna kobieta ok 30 zadbana lubiaca towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leviatan Poswiecam mu bardzo duzo czasu i wlasciwie to on ma go mnie dla mnie. On juz siedzial na prtalach jak bylismy razem Jesli chodzi o prowokacje to naprawde jesli tak uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic_pochopnie
Nie podejmuj tak ważnych decyzji pod wpływem chwili, może to prowokacja, zazdrość Sama sprawdź co pisze - jeśli oboje korzystacie z tego samego komputera to jest to proste do sprawdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×