Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikajat

ktora podbijarka?

Polecane posty

Gość monikajat

ktory serwis z aukcjami podbijanymi mozecie polecic do gry amatorce? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy_1986
wg mnie najlepiej jak sama przejrzysz sobie kilka serwisow i porownasz je pod wzgledem tych cech, ktore sa dla Ciebie najwazniejsze... zalezy czy na klikniecie wolisz czekac 8s czy 10s, czy wolisz podbijac o 8 gr czy o 10, czy chcesz brac udzial w programie partnerskim itd. chociaz jesli chodzi o program, to ciezko spotkac serwis, ktory posiadalby go;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexx
>>>>>>> siwy_1986 (przemek.w@tlen.pl) wg mnie najlepiej jak sama przejrzysz sobie kilka serwisow i porownasz je pod wzgledem tych cech, ktore sa dla Ciebie najwazniejsze... najwazniejszych cech?! kurcze gdybys sie potem nie rozpisal to ciezko bym sie musial zastanawiac jako np amator jakie cechy sa dla mnie najwazniejsze a ktore mniej wazne, ja to bym sie zastanawial nawet jakie to sa wogole cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexx
>>>>monikajat ktory serwis z aukcjami podbijanymi mozecie polecic do gry amatorce? a wogole wiesz jakie sa te serwisy? co masz dostepne na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexx
fruli podbij aukcjazagrosz hotbid za1grosz i to sa chyba te najbardzioej znane u nas powodzenia w wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakaoke
na dzien dobry odlozyl bym na bok te najmniej populare i zastanawial sie miedzy fruli i podbij kazdy z nich ma + i -, wiec trzeba przeprowadzic odpowiednie dochodzenie co by tu wybrac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adqwer
albo ankiete kto co juz wybral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochs
Ja próbowałam tylko na fruli.pl- pierwszy w sumie wybór, okazał się trafny. Nie ukrywam przyciąga sposób odbijania aukcji oraz uczestniczenia w nich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochs
na dzien dobry odlozyl bym na bok te najmniej populare i zastanawial sie miedzy fruli i podbij kazdy z nich ma + i -, wiec trzeba przeprowadzic odpowiednie dochodzenie co by tu wybrac ;] ---- Ja wymieniłabym same plusy u fruli: -młody serwis -dość dobra szata graficzna- przyciąga -intuicyjność, prostota wyboru -przejrzystość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labrai
Szczerze mówiąc nie znam nawet, czas poszerzyć horyzonty zatem i zerknąć na fruli;) ps. a do tej pory nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego jak podbijarka;) Kojarzy mi się to z zupełnie innym terminem. :-) d(0)0)b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goran_x
Zochs, a ja nie zastanawiałbym się nad podbij, ponieważ moj znajomy na samym poczatku tam licytowal i byl strasznie niezadowolony. Nie wiem czy to byl pojedynczy przypadek, czy tez nie, ale jest to dla mnie jakos silniejsze niz reklamy podbij, mozliwe dlatego, ze jest to informacja kogos bliskiego, tzw "z pierwszej reki". Zycze udanego wyboru serwisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacapowal
poczta pantoflowa to najskuteczniejsza reklama wiec nie ma się czemu dziwić jeśli ktoś bliski/znajomy Ci powie że coś jest kiepskie, to zastanowisz się 3 razy bardziej nad skorzystaniem z tego czegoś, niż wtedy gdyby te stwierdzenie nie padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexx
>>>>Ja wymieniłabym same plusy u fruli: -młody serwis -dość dobra szata graficzna- przyciąga -intuicyjność, prostota wyboru -przejrzystość a ja bym to skorygowal swoja opinia: - to jest stary serwis, w rozumieniu ze powstal jako jeden z pierwszych na rynku podbijarek u nas w kraju - szata graficzna jest prosta - nie ma jaskarwych kolorow, moge nawet powiedziec ze studzi emocje, ale fakt ze jest przez to przejzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexx
>>>>>>>>>>kacapowal poczta pantoflowa to najskuteczniejsza reklama wiec nie ma się czemu dziwić jeśli ktoś bliski/znajomy Ci powie że coś jest kiepskie, to zastanowisz się 3 razy bardziej nad skorzystaniem z tego czegoś, niż wtedy gdyby te stwierdzenie nie padło z tym sie szczerze zgadzam, jakos bardziej ufam sprawdzonym informacja przez mniej luba bardziej znajome mi osoby, niz najlepszej reklamie a juz w szczegolnosci gdy znajomi cos odradzaja pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikajat
wolny rynek wolny wybor, ile ludzi tyle zdan :) ale jesli isc za tlumem to najwiecej pozytywnych opinii jest o fruli a potem podbij.pl, reszta serwisow jest zdecydowanie odradzana to juz mi towrzy pewien obraz, a w zasadzie wystarczy za odp :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikajat
a jeszcze moze podsumowujac moje obserwacje, bo tez przez te pare dni patrzylam w sie gra i gdzie sie gra, szata graf nie ma dla mnie takiego wielkiego az znaczenia (no chyba ze kolory masakrycznie rażace w oczy to odpadaja), bo potrafie sie odciac od tla i go 'nie widziec',warunek jednak to brak migajacych elementow, jesli chodzi juz o sama gre to przedluzanie czasu po podbiciu max o 10sek, wiec to bezsens, podbicia najlepiej o 10gr, i tyle z moich uwag, dzieki wielkie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekst
częściowo to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje niektórzy lubią przepłacać, inni nie Każdy znajdzie coś dla siebie ;] dla mnie jest taki najtańszy serwis, i to jest główny czynnik którym się kieruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikajat
najtanszy tzn ktory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikajat
i ktora podbijarka jest najstarsza, jesli chodzi o polski internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimek
pewnie fruli i podbij, oczywiscie w polskim necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekst
z tego co mi się wydaje to najtańsze chyba jest fruli a najstarsze raczej podbij i pozniej fruli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimek
Hmm, no tak, poczytalem wiecej i jednak podbij powstalo szybciej. Szkoda tylko, ze tak nie wykorzystali sansy rozwoju jak fruli, ktore rozwinelo sie duzo szyciej i WEDLUG MNIE lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekst
zgadzam się fruli miało ciężej bo już podbij istniało... a dało radę :) gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter18
hmm, no tak, akurat fruli poradzilo sobie nizle, ale przeciez niektorym serwisom nie powiodlo sie, wiec to nie jest tak \"zloty\" biznes jak sie wszystkim wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumsztyk
no tak. złotym biznesem moim zdaniem jest jedynie monopol na coś sensownego obecnie jest to rzadko spotykane ;] resztę biznesów stawiam pod tą samą kreską - na pewno ryzyko istnieje, i nic za nic nie dostaniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielkiel
>>>>>>>>>> fruli miało ciężej bo już podbij istniało... a dało radę gratuluję>>>>>>> mialo ciezej bo mialo konkurencje, ale jednoczesnie ta konkurencja ich tak wybila do gory, ta to dziala, zawsze drugi szybciej rosnie przy starszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielkiel
>>>>>>>>>najtanszy tzn ktory?:>>>>>>>>>>>>> najtanszy?! pod jakim wzgledem, ? najtansze podbicie? najnizej licytowane towary? o najmnijesza kwote podbijane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter18
danielkiel, mi sie wydaje, ze to wcale nie przez konkurencje tak sie wybili. wiadomo, ze konkurencja wzmaga ulepszanie serwisu, ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielkiel
no wlasnie bez przesady im konkurencja silniejsza tym moja firma musi sprostac oczekiwaniom, i pnie sie w gore im konkurencja slabsza, tym ja zeby nie popasc w sen zimowy sie mobilizuje popyt i podaz i konkurencja napedza rynek, kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinator32
czyli mówicie że lepiej jak są konkurenci niż jak ich nie ma? To co powiecie na monopol, ja wolę być monopilistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×