Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikajat

ktora podbijarka?

Polecane posty

Gość madzia55
>>>>optymistik Hmm o ile nie są już w ścisłym gronie top 3? TOP 3? a czemu nie 5? a kto lideruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinqa
dzięki wielkie młodsza imienniczko za informację :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajdzist
Hmm a czy fruli po ostatnich zabiegach i udogodnieniach oraz dużej ilości zdaje się 600 tyś osób nie jest już na 1 miejscu???? pytanie czysto orientacyjne w sumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewgenii
hmmm całkiem możliwe, choć ci powiem że nie orientuję się jak tam podbij stoi z liczbą użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojt
wydaje mi sie, ze maja cos podobnie do fruli, a istneija dluzej. Wniosek jest jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takpytam
wniosek jest taki że istnieją dłużej więc są lepsi, czy taki że fruli w krótkim czasie ich dogoniło więc jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirke
nie widzialem nigdzie danych o uzytkownikach fruli, natomist czytalem w gazecie ze podbij ma ok 70tys a oligoo ok 40tys,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirke
ostatnio cos czytalem ze jakies zawirowania prawne ma podbij, jakies bledne ekspertyzy i ze niezgodnosc z prawem, w metro pisali, slyszeliscie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meninblek
nie slyszalem o zadnych zawirowaniach, a juz tym bardziej z metro, bo mieszkam w malym miescie i nie mamy tutaj tej gazetki. Ale prawde mowiac cos ich dzialania w necie ucichly ostatnio i juz zostali przescignieci moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arthas
Fruli na głowę biję powyższe- po prostu mają sporo użytkowników ale na pewno jest to W tym miejscu "3" cyfrowa liczba liczona w tysiącach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sayidf
A fruli znów wie jak zdobywać nowe persony;) Wprowadziło system powiadamiania przez gg/albo wprowadzi- przynajmniej tak mi ostatnio pisał na gadu kolega. Ciekawe, ciekawe - opcja nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcent
bo to się nazywa "polityka" dla ludzi a nie od ludzi;) Więc zyski zyskami zawsze ale trzeba wiedzieć "co dać" w zamian, żeby było klientowi dobrze korzystać z usług jakie oferuje taki portal jak fruli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiazakrze
ja grałam kiedyś na podbij- niestety zrezygnowałam z wiadomych mi powodów nie będę przytaczać, zachowam je dla siebie;] Obecnie chce zacząć z fruli ale chce być ostrożna i poczytać pierw o tym opinie a dopiero potem wejść ponownie w świat aukcji. póki co nadal sie zastanawiam;=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsellius
Wybierając fruli na pewno się nie zrazisz...znajomy sobie chwali ten serwis a gra od początku i nie zawiódł się jeszcze na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroczyskoó
A zraził się ktoś na tym serwisie??? Nie sądzę, z wielu tych długich a także małych opinii dot. tej firmy na internecie nie wyczytałem póki co tych zlych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riseup
Z tego co mozna przeczytac w sieci to raczej nie ma negatywnych opinii nt. tego serwisu. Tak samo ja estem zadowolony i moja siostra, wiec mysle ze warto wybrac akurat ten serwis, bo sporo mowi sie w sieci, zeniektore serwisy upadaja, z niektorymi sa jakies niedomowienia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkisz
opinie ma najlepsze, to trzeba przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancja90
>>>>>>sayidf A fruli znów wie jak zdobywać nowe persony Wprowadziło system powiadamiania przez gg/albo wprowadzi- przynajmniej tak mi ostatnio pisał na gadu kolega. Ciekawe, ciekawe - opcja nie jest zła. przez gg to juz dawno to wprowadzili, bedzie z jakies 2miesiace, usluga darmowa, dzialajaca b.sprawnie, i lepsza niz info na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancja90
>>>>> gosiazakrze ja grałam kiedyś na podbij- niestety zrezygnowałam z wiadomych mi powodów nie będę przytaczać, zachowam je dla siebie;] tak to juz jest, zeby wybrac lepsze i w rezultacie odpowiadajace oczekiwaniom to trzeba szukac, czasem sie przejechac na czyms ale bez prob sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurty
a z tego co mnie wiadomo to kilka tyg temu wprowadzili tez darmowe komunikaty przez sms, wiecie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoej
wiemy wiemy, przecież to było kilka tygodni temu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieciu
jacy wszyscy sa poinformowani:D mimo tego, ze serwis jak widac wprowadza duzo nowinek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronno
dobre info zawsze szybko sie rozchodzilo bardzo szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurty
to skoro wiedzieliscie to czemu nikt sie nie chwalil, to ja musialem sie tego po katach dowiedziec na jakis lipnych serwisach a tu swieci, wszyscy wiedza...:)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurty
a o aukcjach holenderskich tez wiecie? i nie chodzi tu o nic z holandii, choc kto wie, moze :)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro2012
nie wiem jak to sie nazywa - polskie holenderskie czy amerykanskie, ale czy chodzi Ci o te aukcje, gdzie licytuje sie od tylu i nawet serwis doplaca do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha14
no te w których dopłaca, to właśnie już nie są holenderskie ale fajnie że takie coś powstało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartezjusz
Tak czy siak jest to kolejna alternatywa jeśli chodzi o aukcje, większe emocje oraz ciekawe końcówki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadkaaa
a widzieliscie jakie jaja sie na podbij zrobily, ktos namieszal i na koncu strony jest calkiem spora reklama fruli :) blad czy geniusz marketingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadkaaa
zastawialiscie sie wogole co oznacza 'fruli' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×