Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikajat

ktora podbijarka?

Polecane posty

Gość piter18
no tak, oni "pod wplywem" konkurowania ulepszali swoje uslugi a nie "dzieki konkurencji". Chyba sie rozumiemy, jednak uzywamy innych zwrotow. tak czy inaczej widac, ze sie wybili, a wplyw na to mialo kilka czynnikow, nie tylko konkurencja rynkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurty
>>>>> kombinator32 czyli mówicie że lepiej jak są konkurenci niż jak ich nie ma? To co powiecie na monopol, ja wolę być monopilistą yaleyz po ktorej stronie barykady stoisz :) jakbym to ja sprzedawal to tez wolalbym bym bys sam na rynku, ale kupujac wole miec wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontek
Ja tam od początku jestem za fruli.pl. Po prostu przekonała mnie do siebie ta strona + fajny system oraz 1 znajomy wygrał, więc jest wiarygodne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość first citizen
Jasne, że lepiej jak masz konkurencje...pomyśl co byłoby jakby nie bylo jej;) Monopol i twarde zasady, bez promocji- bo po co? jakby nie było konkurencji klienci by nie uciekali do niej^^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipu
oczywiscie, ze lepiej, ze sa inne serwisy, poniewaz kazdy serwis wtedy ulepsza swoje uslugi, aby sprostac oczekiwaniom klientow. ja nie rozumiem np. podbij, ktore chce sprostac konkurencji jedynie przez reklamy;/ bo ich obsluga i podejscie do klienta, to zenada wedlug mnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość first citizen
" oczywiscie, ze lepiej, ze sa inne serwisy, poniewaz kazdy serwis wtedy ulepsza swoje uslugi, aby sprostac oczekiwaniom klientow. ja nie rozumiem np. podbij, ktore chce sprostac konkurencji jedynie przez reklamy;/ bo ich obsluga i podejscie do klienta, to zenada wedlug mnie;/ " - poprawia się jakość usług, - profity jakie z tego płyną, np korzystanie z serwisu, ilość czasu od rejestracji i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessandro
lipu, jak widac, nie kazdy serwis(mam na mysli podbij.pl) nie rozumie jeszcze pewnych podstawowych regul handlu i reklamy. Jesli reklamujemy usluge na niskim poziomie, to dobra reklama moze zachecic do skorzystania z uslugi tylko raz, natomiast nie zatrzyma sie klienta reklama skoro usluga jest do bani. niech wezma przyklad z innych serwisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżakisa
Więc podstawa to po prostu zadbać o klienta, suma summarum sprawdzi się to zawsze bo nie ochodzą ludzie potem od korzystania z tego co firma oferuje, to cieszy nieprawdaż? :-) -=-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kown.
Ja korzystam dłuższy czas już z www.fruli.pl - generalnie podoba mi się licytowanie, póki co gram, rozważnie oraz bez szaleństw- mam na myśli np parę aukcji naraz- i jest ok, czekam na wygraną, wystarczy cierpliwość, a nie ryzykuję przecież wiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greedy
jak widac po opiniach w roznych serwisach na fruli juz troche osob wygralo, wiec cierpliwosc pewnie poplaca;) zreszta w zcyiu rowniez cierpliwosc jest cnota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzillak
No z tego co się czyta na sieci (o ile opinie są wiarygodne) to sporo osób wygrywa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruf
tylko cos nie widac, zeby uzytkownicy wygrywali na wszystkich serwisach. Glownie na tych najwiekszych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaarolina19
bo na tym mniejszych gra ich relatywnie mniej, wiec nie ma komu sie chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaarolina19
>>>>>>>>> ja nie rozumiem np. podbij, ktore chce sprostac konkurencji jedynie przez reklamy;/ bo ich obsluga i podejscie do klienta, to zenada wedlug mnie;/>>>>>>>>>>>.. bo z rekalma to jest tak ze przyciagnie duzo naraz, wydadza kase, i juz, potem odchodza znudzeni lub zniesmaczeni, a firma robi nowa rekame, dla nowego targetu, i tak to dziala, a co innego jest polecania serwisu przez osoby ktore go sprawdzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaska
Ja gram na fruli.pl od samego początku, nie jakoś tak, "aktywnie" ale jednak trzymam się tego serwisu z paru prostych przyczyn: funkcjonalność oraz obsługa, ostatnio także dodali ów powiadamianie więc, doliczając do tego program partn. mam wszystko w jednym zasięgu ;) Także, grać i wygrywać :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnfetti
juz to gdzies chyba pisalem, ale napisze znow >>> gochashka wsumie to te fruli z tego po piszesz, i nie tlko ty, jest spoko ale wygralas cos? bo zastanawiam sie czy grasz tak systematycznie, a nic nie wygrywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinqa
a ja ostatnio zalogowałam się na fruli, oświećcie mnie jak korzystać z tego programu gdzie można darmowe frutki wygać bo nie mam pojęcia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggg
mowisz o partnerskim / lojalnosciowym ? to tam dostaniesz cos jak ktos z twojego polecenia bedzie aktywnie gral na fruli, to co jakis czas Ty dostaniesz za nic frutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggg
takze trzeba zapraszac kolegow, kazac im grac, to ty sie potem pobawisz w imie waszej znajomosci, to cos podobnego jak mial tak tak , ze dawal minute polaczenia za kazde 2nawiazane :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinqa
z tym że to ja wpisuje na fruli gdzieś nazwy kogo zaprosiłam itd, czy moi znajomi to wpisują na swoim koncie, i ja za to dostane frutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lykanin
zdaje się jak zapraszasz z linka jako polecenie....ale nie jestem sam do końca tego pewien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka. r.
Hmm ciekawe, ciekawe- w sumie fajny sposób na promocję oraz przyciągnięcie nowych klientów- nie powiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargantua
program lojalnościowy to strzał w 10. Być może (a może na pewno) jest to jeden z czynników jakie pozwolą im się utrzymać w czołówce wśród podbijarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistik
Hmm o ile nie są już w ścisłym gronie top 3?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolunia89
Ja kiedyś startowałam z podbij.pl potem były jeszcze jakieś dwie, których nazwy niestety na dzień dzisiejszy nie przypominam sobie...wieć że upadły. Teraz popróbuję "fruli" ale nie wiem co z tego wyjdzie, póki co jestem zadowolona, nie narzekam- ale jeszcze nie wygrałam nic- no ale...dopiero 3 dzień;))) pzdr Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzienjakcodzien
no to Joluniu życzę powodzenia :) może ten serwis okaże się okej, a z tego co czytam to ma najlepszą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1919
Jolunia bardzo dobry wybór! Ja gram tam od 3 tygodni, wygrałam jedna rzecz!! Jupi. Opłacało się, bo sporo \"zarobiłam\" na takiej wygranej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragasz
Jolu>>> Powiedz mi co wygrałaś, jak przebiegała transakcja, czy masz już towar itd : ) plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaarolina19
>>>>>>karolinqa z tym że to ja wpisuje na fruli gdzieś nazwy kogo zaprosiłam itd, czy moi znajomi to wpisują na swoim koncie, i ja za to dostane frutki? dokladniej to, przy rejestracji kolega albo podaje twoj id uzytkowwnika, albo rejestruje sie z linka ktry mu podeslalac, w kazdym razie to juz on sie troszczy o to zeby Ciebie wpisac jako polecajacego, wiec Twoje frutki zaleza od kolegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaarolina19
>>>>>>>>tragasz to nie jola wygrala tylko andzia :) i ona powinna sie pochalic czym to zarobila na dalesze granie?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×