Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikajat

ktora podbijarka?

Polecane posty

Gość piker
wsumie nie ;/ a oznacza coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzyna
>>>>>> wpadka no raczej to był jakiś geniusz marketingu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlad tepes
to że podbij miało wpadkę na tej stronie to chyba przypadek ale z drugiej strony przypadek to mało powiedziane- pech:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utah
Ehhh, wydaje mi się, że to jest zarówno i wpadka i marketingowe mistrzostwo konkurencji. Po prostu majstersztyk. Wg mnie pokazuje to podejście podbij.pl, które uwierzyło i zyje wciaz nierealna mysla, ze to oni wyznaczaja trendy... jak widac taki cios od fruli zmienia to postrzeganie. Niestety reklama w tv czy na naszej-klasie, to nie wszystko... dlatego tez uwazam, ze jest to jeden z powodow, pod wplywem ktorych podbij stracilo swoj udzial w rynku na korzysc swojego konkurenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jendker
Słowa wyjęte jakby z ust...;) Perfekcyjnie opisane hihi pozdrawiam J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perella
ale wsumie to chyba tak jakby trzymac w lodowkach coca-coli inne napoje typu pepsi - a chyba się tak robi - a nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markieter
perella zgadzam sie;] majstersztyczek taki maly:P ale to chyba nie nasz problem, my tylko mozemy posmiac sie z ich nieudolnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugenio
hehe, kolejny cios fruli... wprowadzili sprzedaz kuponow z frutkami na allegro duzo taniej niz na stronce... niby to aukcje i to aukcje, ale wpsolpraca nigdy ne zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanczor111
Hmm...ciekawe - calkiem ciekawe, ze dwa potencjalnie konkurencyjne serwisy wspolpracuja ze soba - gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzt
dla mnie bomba, zawsze to troche taniej niz u nich, kolejny +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzt
i calkowicie potępiam reklamowanie sie na naszej klasie, nie do tego bylo to stworzone i nie ten cel, żenujące postepowanie podbij.pl jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolingq
a mnie juz ta nk denerwuje, mialam okres ze duuuzo czasu na niej spedzalam, teraz pratkycznie 0 siedzenia tam to jest przyklad serwisu ktory zraża do siebie, niech sie lepiej ucza od fruli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artuart
No niestety ta reklama podbij.pl raziła przez pewien okres czasu na nk...no ale nie ma już jej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarmat_War
I wszyscy są szczęśliwsi z tego powodu z obawy o własne oczy hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety nie widzialam tego na nk, ale moge sobie to wyobrazic, i dobrze ze szybko to sciagneli, widac ze leca na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promos
mówicie o tej oczojebnej różowej? bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomatos
Skoro mówicie o nk i podbijarkach, to zaciekawiła mnie jedna rzecz - nowy portal aukcyjny http://cyk-cyk.pl poszedł troche dalej od swoich poprzedników i stworzył sobie profil na naszej-klasie…Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scofild
Uważam, że fajny pomysł, bo dużo osób szpera po naszej-klase. Widać, że cyk-cyk.pl łamie pewne schematy -najpierw kreatywny konkurs,póxniej ten pomysł z profielm na n-k… W ogóle słyszałem, ze firmy wykupuja reklamy w Second Life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialy_kruk
Cyk-cyk pewnie szuka nowych źródeł przekazu. Nie jest natomiast sam jeśli chodzi o konto na naszej-klasie. Widziałem podobne portale tego typu na nk. Spece od marketingu widać myślą. Jeśli cały czas dobrze kombinują, to inni może powinni się zacząć bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×