Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RobertWarszawa

Szukam dziewczyny z dużymi wargami lub/i dużą łechtaczką

Polecane posty

Gość lozeeeesa
Tak czytam ten topik i sie zastanawiam jak wyglądają duże wargi sromowe ....bo szczerze mówiąc ja nie wiem jakie mam :) A że można poznac kogos ciekawego wszedzie to sie zgadzam.Ja grałam z nudów w zwykłą gierke online i tam niechcacy poznałam faceta z którym zawarłam bliższą znajomośc całkiem niechcący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury
chetnie bym Ci o nich opowiedzial jak bym mogl je poczuc w ustach:):):)oczywiscie sie nie zlosc.ale ja uwielbiam takie motylki:)uwielbiam milosc francuska jest moja pasja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....:)
chetnie bym Ci o nich opowiedzial jak bym mogl je poczuc w ustach oczywiscie sie nie zlosc.ale ja uwielbiam takie motylki uwielbiam milosc francuska jest moja pasja sorki za tytul topiku w/w bo wkleil sie niechcaco z innego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lozeeeesa
Francuzik to miodzik ale nie wiem o jakie wargi chodzi :) Chyba musze bliżej w lustro spojrzec na nie bo sie nie zastanawiałam nad tym.wiem że jedna jest taka do possania a druga chyba mniej :D Cholera nie znam się myślałam że pićka to pićka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o motylka
generalnie chodzi o motylka zeby mozna sie bylo zatopic i ssac az kobieta bedzie krzyczala twoje imie!!!aaaccchhh ponioslo mnie troche ale ja w ogole jestem fanatykiem lizania pipek:)uwielbiam bo strasznie mnie to podnieca..yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie smak fiuta
Lubie ciebie Roberci moze dotnikesz moich warg mam duze ta łasiczke cisnij mnie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligoooł
lubie smak fiutka kim jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umberto z Poznania
Jeśli ktoś nie bardzo wie czego szuka Robert to proponuję zapoznać się z poniższą stroną. Jest tam niemalże nieskończenie wiele przykładów, które na myśli ma Robert. Swoją drogą ja również jestem platonicznym kochankiem tego cuda. http://lovelargelabia.tumblr.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam motyla
3cm i zoperowałam, nie żałuje. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie i jest to moja zmorą i kompleksem ktory sprawia ze moja samoocena jest nizej niz podloga, ale widze ze poprostu nie trafilam na odpowiednego faceta , pozdrawiam panow ktorzy takie wlasnie lubia poczulam sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie i jest to moja zmorą i kompleksem ktory sprawia ze moja samoocena jest nizej niz podloga, ale widze ze poprostu nie trafilam na odpowiednego faceta , pozdrawiam panow ktorzy takie wlasnie lubia poczulam sie lepiej usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×