Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Domi3c7

Pytania do świadka w sprawie rozwodowej bez orzekania

Polecane posty

Gość Domi3c7

Witam.CHciałabym się dowiedzieć jakie konkretne pytania mogą być skierowane do świadka na sprawie rozwodowej bez orzekania o winie?Byłam zobowiązana na powołanie takiego świadka,choć nie bardzo wiem w jakim charakterze ma on wystąpić...i jakie pytania będą mu zadawane...Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedż na moje pytanie...sprawe mam lada dzień...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka z Tarnowa
W sprawie bez orzekania o winie jest powoływany świadek jesli jest dziecko. Pytania dotyczą dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagne
Mogą to być pytania typu: czy uważa pan/pani ze rozwód wpłynie znacząco na pogorszenie sytuacji materialnej dzieci, na stan emocjonalny, czy rodzice będą robić wszystko aby dzieci najmniej odczuły skutki rozwodu. Czy rodzice wspólnie zajmowali się dziećmi. itp.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka_s
jestem świeżo po rozwodzie odbył sie 11 lutego mąż musiał przedstawić świadka który miał wiedze jak ja matka traktuje dziecko. sąd zapytał tylko jakie relacje ja miałam z dzieckiem i czy dziecko było zadbane czyste itp i to tylko tyle o co go zapytali sprawa trwała 15 min i było po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
witajcie Izkas mam pytanko, jestem w trakcie rozwodu bez orzekania o winie...a wlasciwie kilka dni temu złożyłem wniosek..możesz mi powiedziec jak długo sie czeka na sprawe i czy istnieje jeszce rozprawa pojednawcza? Nie mamy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
pozew miało być...sorki ale padnięty jestem i robie głupie błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka_s
ja miałam rozwód w jeleniej górze mąż złożył pozew 31 grudnia wezwanie przyszłocoś około 15 stycznia a rozprawa odbyła sie 11 lutego także w miarę szybko był to rozwód bez orzekania o winie tak sie dogadaliśmy z mężem choć miałam na niego haki ale po co prać brudy lepiej rozstać sie w miarę kulturalnie i na poziomie tym bardziej że my mamy 5 letnie dziecko więc zawsze coś nas będzie łączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka_s
a rozprawa była jedna trwała 15 min ja dłużej ślub brałam niż sie rozwodziłam :) u nas nie było rozprawy pojednawczej ponieważ zgodnie stwierdziliśmy że nie chcemy być ze sobą. sąd zaznaczył jeszcze że zwróci koszty połowy kwoty wpłaconej za złożenie pozwu więc 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
izkas dziekuje za informacje.... ja tez mam haki na żone... ale nie zamierzem prac brudów i chce to zakonczyc jak najszybciej.....jej ale mam pietra nigdy w sądzie nie bylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 31latek
ja mam rozwód za 2 tyg żona ma mlodego kochanka ale mam to w d..... rozwodzimy sie bez orzekania o wine pozew złożyła ona opieke nad dzieckiem powierza ojcu bo syn jest dla niej tak zwaną kulą u nogi poza tym nie interesuje sie dzieckiem weznie go czasem na pare godzin do siebie raz na 2tyg czy powienienem na rozprawie powiedziec ze sie nie interesuje dzieckiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkamma
Juz od dłuższego czasu nie ma w ogóle rozpraw pojednawczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi3c7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×