Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziołcha w potrzebie

gdzie w Warszawie kupić sukienkę na wesele?

Polecane posty

Gość dziołcha w potrzebie

Ratujcie dziewczyny! poradźcie gdzie mam szukać sukienki na wesele, nie chodzi mi o żadne tiule i satyny. zalezy mi, aby tę kieckę dało się jeszcze wykorzystać w przyszłości. gdzie mam iść? znacie jakieś odpowiednie sklepy w centrum? może jakiśw arkadii? nie wiem kompletnie gdzie mam się udac, a wesele znajomych tuż tuż :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w CH Targówek jest taki sklep z kieckami, ale nie pamiętam nazwy. Są tam właśnie okazjonalne sukienki, ale nie typu \"ze stadionu\" ani typowe balowe. Tylko takie normalniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziołcha w potrzebie
jak mnie potrzeba przyciśnie to ja i do centrum handlowego targówek pojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona jestem
W galerii centrum są sklepy z sukienkami, w arkadii jest nook, podobno blue city jest tego pełno- ale tego sama nie widzialam, tylko wiem od kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziołcha w potrzebie
dzięki, w nook to chyba niestety są dośc drogie, a nie chcę wydać fortuny, ale będę tam. zobaczę. do blue city też mogę podjechać. był tam ktoś, widział takie sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka_lol
w takich sytuacjach zawsze wybieram Factory Annopol :) jeszcze nigdy sie nie zawiodlam, nie sposob tam zbankrutowac, a dzieki drodze s8 dojazd tam jest teraz jeszcze lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz sukienkę na wesele a cenisz sobie wygodę i czas proponuję odwiedzić stronę internetową http://www.cozacena.pl/ Na stronie na pewno znajdziesz sukienkę porównasz ceny i wybierzesz najtańszą oferowaną na rynku. A to wszystko robisz z domu bez biegania po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie również internetowo, wybór jest coraz większy, a jak popatrzycie po cenach - http://www.navona.pl to wychodzi w taki sposób można nawet znacznie łatwiej coś znaleźć i na lepszych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep internetowy https://cosmosmoda.pl/ mają bardzo duży wybór fasonów. Możesz zamówić, przymierzyć w domu i zwrócić jeśli nie będziesz zadowolona bez biegania po mieście i podejmowania decyzji na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłaś u Violi Piekut? Robi bardzo dobre jakościowo sukienki. Sama kupiłam tam suknię ślubną, a moja mama sukienkę na wesele. Obie byłyśmy bardzo zadowolone. Profesjonalne podejście do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nawet zaryzykowała stwierdzenie, że robi najlepszej jakości suknie. No i do tego są cudnie zaprojektowane i uszyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, tak! Ja tez ide w VP do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polalana
Ja u Violi kupuje też ostatnio wieczorowe, ale staram się czekać na wyprzedaże, w tym tygodniu też trwa to warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj zamawiam w internecie, ale jak mam czas to lubię się przejść po sklepach. Ostatnio trafiłam taką idealną sukienkę w MG Shohlari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja ostatnio kupiłam ...enkę w sklepie internetowym lamezia.pl i jestem turbozadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yopa

warto popatrzec sobie na schaffashoes, mają spory wybór 😉 ja ostatnio zaopatrzyłam się u nich w letnie ...enki i trampki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

u Violi Piekut <3 najpiękniejsze ...enki jakie widziałam! <3 oszczędzam teraz na swoją studniówkową kreacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.10.2019 o 12:43, Gość Iwona napisał:

u Violi Piekut ❤️ najpiękniejsze ...enki jakie widziałam! ❤️ oszczędzam teraz na swoją studniówkową kreacje 😄

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viola deisgn naprawdę świetny, zawsze świeżo oraz podtrzymuje trendy, których brakuje w Polsce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×