Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda munia

Mam problem!!! Pomocy!!!

Polecane posty

Mój 3,5 letni synek już od 4 miesięcy robi siku i kupę do nocnika czy kibelek, albo sam chodzi albo woła. W przedszkolu nie zdarzały się żadne wpadki no może ze 3 razy. Jednak od pewnego czasu robi kupę w majtki a siku raz zawoła raz nie. Jak się pytam dlaczego tak robi mówi że nie umie robić siku. Ja mu tłumaczę że umie bo robi tylko trzeba wołać bo .... Dlaczego tak się dzieje. Co jeszcze nie chce pić, jakby wiedział że później będzie musiał robić siku. Może ktoś miał podobny problem. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYC MOZE DZIECKO
MA ZAPALENIE PECHERZA - BO DZIWNE JEST TO ZE NIE CHCE PIC BO POZNIEJ BEDZIE MUSIAL ZROBIC SIUSIU . BYC MOZE ODDAWANIE MOCZU SPRAWIA MU BOL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meli*
Może coś się zdarzyło w przedszkolu?Jakaś stresująca sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz zrobił w przedszkolu kupę i przyprowadziłam go do domu w brudnych majtkach, że może poczuje dyskomfort i znowu zacznie wołać. A tak to nie wiem czy jak się zsiusiał w przedszkolu to ciocie coś mówiły mu. Chyba zacznę znowu go pilnować i sama wysadzać nie czekając aż sam zacznie wołać. Myślicie ze to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meli*
Ja bym raczej wypytała dziecko czy coś się zdarzyło w przedszkolu, ale oczywiście nie wprost.Może pani w przedszkolu coś mu powiedziała, może nie chciała wytrzeć pupy czy coś takiego. To może być, oczywiście moim zdaniem reakcja na stres. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzało się że przychodził do domu i miał brudne majteczki, bo podobno dzieci same powinny się wycierać. ON tego nie umie więc może to o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i tu bym szukała winy. Kiedyś w przedszkolu chłopiec mówił, że nie ma pralki i dlatego nie może jeść bo jak się ubrudzi to co wtedy..Okazało się, że mama była zła na dziecko jak się ubrudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×