Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

SZUKAM FAJNEJ PIOSENKI NA PIERWSZY TANIEC

Polecane posty

Gość czekasz na te jedna chwile
ja proponje :Seweryn Krajewski-czekasz na te jedna chwile-wielka milosc adz lady pank -zabiore cie wlasnie tam jest topiekna ballada pankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janete, czekasz na te jedną chwile -- nie chcemy po polsku i nie chcemy ballady ;) ;) ;) Ej babo wstrętna --- wiadomy powód jest taki, że żal Ci dupę ściska, że nie masz żadnego narzeczonego nawet pierdolniętego :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej babo wstretna
no narzeczonego nie mam bo mam męża flądro tępa...buahahahhahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to pozostaje mi tylko pogratulować mężowi, że ma tak subtelną, wychowaną i kulturalną małżonkę :P :P :P :P biedny facet :O :O ale chyba coś między Wami nie do końca fajnie skoro tyle w Tobie jadu i tak nim plujesz naokoło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie pamietam teoria
bylas tu wredna małpą :P te piosenki są o dupe rozczaś, wieśniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kateo --> piosenka baaardzo fajna ;) może poszukam jakiejś szybszej wersji :) :) ja cie pamietam teoria --> byłam wredną małpą i taką pozostałam :classic_cool: ale lubię toooooo !! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups........ problem w tym, że ja nie cierpię tej piosenki :P :D i wogóle nie chce nic z lat 80 i 90 -tych :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria - Be my Baby...jest cudna..właściwie to dałaś mi pomysł na pierwszą pioseneczkę... no i najważniejsze jest krótka...kochać \"Dirty dancing\" pozdrawiam serdecznie ;) :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocio- rybka fajnie, że tutaj znalazłaś coś dla siebie fajnego ;) ;) ;) ;) ;) no ta piosenka luz tylko nie wiem coś mi w niej nie do końca leży ;) Wanillijas --> tylko pierwszy link się otwiera :( na pozostałych mi pisze, ze film jest niedostępny w twoim kraju :O :P :P tzn w moim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLA tego kawałka nie lubimy oboje ;) ;) ;) ;) Więc nie ma bata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz hop bo został nam niecały miesiąc a pomysłu dalej brak :O :P :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może fajna wersja \"Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał\" Skaldów, ja chyba się na to zdecyduję Jeśli ktoś spotkał się z fajnę wersją to dajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navratilova
ja tez nie mam kocepcji na pierwszy taniec:/ myslalam o thank you for loving me bon joviego;) moze Tobie tez podpasuje z tym,że nie jest to szybka piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja_kicia
Ciekawe propozycje na pierwszy taniec znajdziesz na www.muzyczka.p,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mY WYVRALISMYY ,,rękawiczki,, joanny zadańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×