Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bleh8384387487

Ile kosztuje remont mieszkania?

Polecane posty

Gość panier mena
Wszystko zależy od tego, co chcecie wprowadzić w nieruchomości. Każda ciekawostka zwiększa koszt. Jeśli dom będzie piętrowy, to warto wprowadzić piękne schody, np. http://www.schodyprudlik.pl/site/galeria i wtedy dochodzą kolejne złotówki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marley80
Kiedy remontowaliśmy 50m2 naszego upragnionego M musieliśmy się liczyć ze sporymi kosztami. Tylko, że u nas było wymieniane dosłownie wszystko, podłogi, kaloryfery, drzwi, okna, malowanie, gruntowanie, kafelki w łazience, w kuchni, zabudowa, meble. No generalny remont ze zrywaniem podłóg włącznie ;) Kosztowało nas to wszystko 50 tysięcy :/ Fakt, musieliśmy się zapożyczyć i najgorsze było to, że mieliśmy już kredyt hipoteczny i żaden bank nie chciał dać nam pożyczki gotówkowej, a pieniędzy potrzebowaliśmy natychmiast. Znaleźliśmy firmę z torunia, janvest, bodajże i tam dostaliśmy kasę w 3 dni. Umowa na pół roku z możliwością przedłużenia, wszystko na piśmie, bez zbędnych zaświadczeń. Dostaliśmy pożyczkę i w końcu możemy się cieszyć świeżo wyremontowanym mieszkankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal karczek
Remont kosztować może różnie, ale wcale nie musi to być duża suma. Zobaczcie sobie to - http://e-inclusive.pl/ Kiedy robiliśmy remont, to większości rzeczy szukaliśmy w marketach, a kupowaliśmy je właśnie w sieci. W zasadzie te 30% to była minimalna różnica w cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja remontowałam swoje mieszkanie w zeszłym miesiącu i wiem jedną to są naprawdę spore koszty, czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak duże. Ja i tak szukałam oszczędności wszędzie gdzie się da, nawet przy zakupie gniazdek i kontaktów http://www.schima.pl/home/dom-i-mieszkanie/ można dużo przepłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletka2
Koszty remontu można sobie obniżyć w bardzo prosty sposób. Zobacz jak wyglądają cena materiałów budowlanych w PCMB - Podkarpackie Centrum Materiałów Budowlanych, w każdym miesiącu są obniżki na konkretne produkty, i to spore, można spokojnie oszczędzić jakieś 30% jak będziesz kupować materiały w niższych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlikoslki
Firma, która zajmowała się tym tematem u nas - http://wywozgabarytow.pl/ Przynajmniej na etapie usuwania gruzu. Całkowicie odradzam wykonywanie tego samodzielnie. Tylko problemy i ciągnie się to tygodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli potrzebujesz materiałów do remontu mieszkania i nie chcesz przy okazji zapłacić majątku to moim zdaniem powinnaś poszukać w składach budwolanych. Ja kupiłem tam ostatnio panele laminowane i drzwi zewnętrzne http://www.skladbudowlany-zuromin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Białek
Najlepiej od razu uderzyć do dobrego architekta, który wszystko Ci nakreśli i wyjaśni, pomoże sporządzić plan. Polecam np. pracownię architektoniczną Architetto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów sobie też od razu kontener na śmieci i gruz z http://wywozimy-odpady.pl/ - będzie tego bardzo dużo, a do kosza nie możesz wyrzucić. My stamtąd zamawialiśmy i nie dość, że świetne ceny to jeszcze super obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj niestety trzeba już samemu sobie wszystko liczyć. Możesz kupić drzwi wewnętrzne do mieszkania za 300 zł ale możesz też za 3000. Przy każdym produkcie i indywidualnej cenie ostateczny koszt będzie inny. Sam jednak przymierzam się do małego remontu więc mogę polecić Ci kupno np. podłogi od www.hoton.pl, mają mnóstwo fajnych projektów, które mi osobiście przypadły bardzo do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj też, że do takiego remontu trzeba sie odpowiednio przygotowac od strony technicznej czyli wyposażyć się w niezbędne narzędzia, które pozwolą na to, żeby w miarę sprawnie przeprowadzić na nowo urzadzanie mieszkania. Ja się ostatnio złapałem na tym, że nie miałem w domu nawet solidnych wkrętów, gwoździ czy śrub, które mógłbym wykorzystać podczas prac, całe szczeście, że dość szybko udało mi się to wszystko kupić u www.srubywkrety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli remont nie będzie wymagał ażtak dużych nakładów finansowych to w sumie czemu nie? Te koszta można przecież jeszcze trochę ciąć różnymi ciekawymi trickami. Ja na przykład zdecydowałem się, że część pieniędzy zaoszczędzę na sprzęcie budowlanym i zamiast kupować np. wiertarkę, której na co dzień nie mam i z niej nie korzystam to ją po prostu wynajmę z wypożyczalni sprzętu budowlanego. U mnie idealnie w tym temacie sprawdził się www.ramirent.pl, wszystkie elektronarzędzia potrzebne do remontu dostałem od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od standardu jaki chcesz posiadać po remoncie oraz wielkości mieszkania. U mnie remont 50 m mieszkania kosztował ok. 40 tys. Remont przeprowadzała dla mnei firma www.fixbaum.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też remont kosztował sporo.... a ile było gruzu i tych smieci.... mysleliśmy że splajtujemy na samych kontenerach ale nie :) Mój maż znalazł super firmę http://sinoma.pl/ mają ciekawą ofertę i mozna negociować w psrawie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont zawsze będzie jedną wielką niewiadomą i będzie zależał od tego ile ty zamierzasz przeznaczyć pieniędzy. Jeśli szukasz oszczędności to ja proponuję wynajem sprzetu budowlanego, który jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż jego kupno. Rozejrzyj się na rynku za wypożyczalniami - ja zwykle jeśli przeprowadzam remont to korzystam z www.ramirent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont to żaden problem. Można go wykonać naprawdę niskim kosztem. Moim zdaniem możesz go zrobić samemu. Ja tylko kupiłbym śruby, wkręty. gwoździe i później to jakoś pójdzie. Spróbuj tu - www.srubywkrety.pl - ja korzystam z ich zasobów już od ładnych kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie zrobić ładnie i trochę taniej to polecam zajrzeć do hiperglazra: http://hiperglazur.pl/ mają włąśnie spory wybór materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remotn możesz wykonać we własnym zakresie będzie może trwało to dłużej, ale zdecydowanie taniej. na poczatku zaopatrz się w gwodździe, młotki, śrubokręty, wiertła i inne takie. ja kupiłem to wszystko w jednym miejscu na www.subywkrety.pl więc tobie tez bez problemu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym mieszkaniu potrzebny jest dobry, porządny, dobrze dobrany do indywidualnych potrzeb i preferencji materac. Ja taki znalazłam, to Viscotherapy i mogę szczerze go polecić- myślę, że odpowiednio dobrany sprawdzi się dla każdego przy każdych dolegliwościach i preferencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urządzam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mogę śmiało polecić, ponieważ nie po raz pierwszy ich wynajęłam o jestem z usług bardzo zadowolona. Wszystko przebiega tak, jak należy. Efekty są zaskakująco pozytywne. Pewnie, zawsze możńa się do czegoś przyczepić, ale tu naprawdę nie ma do czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Milan
Ja remont rozpoczęłam od konsultacji z pracownią architektoniczną ARCHITETTO, co gorąco polecam, bo nie ma to jak oddać sprawy w ręce profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jakie meble mi zrobiła do salonu i kuchni firma Protop. Poza tym, że mają zakład stolarski, to też oferują całą budowlankę, także przy okazji zrobiłem remont mieszkania. Teraz to już norma, że firmy podchodzą do tematu kompleksowo, ale oni to akurat przebijają wszystkich, można totalnie wszystko u nich zamówić, nie ma budowlanej usługi, której by nie mieli w ofercie. Cała lista robót jakie wykonują jest na protop.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrągły biały koszyk o średnicy dwudziestu sześciu centymetrów może być idealnym pojemnikiem na biżuterię, dokumenty czy inne bibeloty. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widełki ceny takiego remontu są duże więc najlepiej bezpośrednio pytać o wycenę przed przystąpieniem do prac. Mogę Ci polecić sprawdzoną przeze mnie firmę remontową www.perfectus.net.pl. Ja za remont zapłaciłem nieco ponad 30 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak duże jest to mieszkanie? /// co ty się tutaj produkujesz kiedy nawet nie rozumiesz co czytasz, wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W c***a kosztuje:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt remontu to pewnie tak około 20tys. Zależy jakiego fachowca wynajmiesz i jakich materiałów użyjecie. Ze swojej strony podpowiem żeby zrobić dobrze przewody elektryczne, ze względu na to, że to robi się zwykle raz, na całe życie, więc na tym oszczędzać po prostu nie warto. Dobre kable i przewody dostaniesz w tej hurtowni http://www.elektrotek.pl/ musisz się jedynie dopytać czy dostaniesz tez detalicznie, ja kupowałam na firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×