Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bleh8384387487

Ile kosztuje remont mieszkania?

Polecane posty

Gość Kataszynka
Wszystko zależy od tego, co konkretnie chcecie zrobić i z jakiej ekipy korzystacie. Wiem, że koszty można obniżyć chociażby poprzez wynajem sprzętu z http://bmbserwis.eu/oferta-wynajmu/agregaty/8-agregaty-malarskie.html Dzięki temu nie będzie potrzebne kupowanie poszczególnych materiałów. Dzięki temu możecie znacznie obniżyć koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam aktualnie mieszkanie do remontu i powiem szczerze, że łatwo nie jest. Dużo pracy i przede wszystkim duże koszta. Staramy się wspólnie z mężem jakoś oszczędzać na pracach, ale to nie zawsze się udaje. Oszczedziliśmy trochę na wynajmie sprzetu budowlanego od www.ramirent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź też pod uwagę kwestie takich rozwiązań jak wykorzystanie pły katronowo gipsowych, które w niczym nie ustępują klasycznym scianom a w kwestii remontu potrafią naprawdę mieć wpływ na grubośc portfela. Ja z takich korzystam podczas remontów od www.rigips.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialna firma, dzięki niej mam rewelacyjnie wyremontowaną łazienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w fachowców do pomocy przeprowadzenia remontu. Ostatnio korzystałem z usług http://zlota-raczka24h.pl/ przy remoncie łazienki i jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonanych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonsiw24
W tym roku remont wyniósł nas naprawdę bardzo mało, ponieważ wystarczyło tylko odmalować ściany w mieszkaniu. Do tego wybraliśmy farby od Caparolu. Dobre jest w nich to, że mieszkamy je z barwnikami i tak naprawdę uzyskujemy kolor, jaki tylko chcemy. Zostawiam link www.caparol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont mieszkania to tania sprawa nie jest, ale można sobie obniżyć jej koszty czy kupując tańsze materiały budowlane czy też wypożyczając, zamiast kupując sprzęt. Do wynajmu urządzeń polecam www.ramirent.pl . Korzystałem z ich usług i byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remonty są drogie, sam niedawno robiłem, pieniędzy poszło dużo… Skorzystałem jednak z wynajmu sprzętu, też od www.ramirent.pl i udało mi się trochę na tym remoncie zaoszczędzić. Jeśli wiesz, że nie potrzebujesz maszyn budowlanych na dłuższy czas, to wypożyczenie ich jest idealnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×