Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin-35

Szukam dziewczyny ktora chcialaby zamieszkac w Szwecjii

Polecane posty

Gość Ewcik 26
Może,moze ...kto wie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Hihiiii...to ci informacje;-)) Tanczylam,spiewałam w Kwiatach Polskich:classic_cool: No widzisz i Ty juz o mnie troche wiesz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Co porabiam ???Żyje pełną piersią.Pracuję,spaceruje,spiewam w chórze,sprzątam,gotuje od czasu do czasu hihi,podrywam ,jestem podrywana,w niedziele kosciołek,w sobote piwko.A tak to wogóle roznosi mnie,nieraz ponosi i kocham życie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Grzeczne dziewczynki juz o tej porze powinny spać. Dobrej nocy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo i co
Madusia tu była, ślicznotka, a ty jej bracie dałeś odejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczorej juz odpadlam kiedy widze dalej wam sie milo rozmawialo szkoda ze Basia uciekla ale widac chimera skutecznie wtracila swoje 3-grosze ha ha ha Marcin, kontynuuj, moze w koncu cos z tego wyjdzie Wytrwali gora xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moje 3 grosze wciąż tu są :) Będę wracać po nie :) Abigel, czy nie lepiej było pisać odrazu na swoim stałym nicku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerko witaj xxx Po co , skoro fajniej jest wpadac to tu to tam; Milo Cie widziec xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Czesc :classic_cool: O widzę,ze Marcinek nawalil :-(( Ja juz po piwku,po spacerku z pieskiem a pogadać --nie ma z kim ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co nic dalej? hm a myslalam ze temacik dalej pociagniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Marcinku 👄 Idę do Kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na cd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekłamie
Koleżko przeczytałem 8 stron tego story ( z ciekawości bo też bywam w Szwecji). Dałeś ciała moim zdaniem. Dobrze i miło Ci się gadało z Basią i tego trzeba było sie trzymać. Ale zachciało Ci sie być Don Juanem i nie wiadomo po co zacząłeś zabawę z Chimerą (kontynuując rozmowe z Basią). Ta kurka (jak się okresla) Chimera, ma radość tylko w tym by udowodnić, że jest lepsza od konkurencji i na niej skupi się jej uwaga. Jednym słowem niszczy konkurencję po czym traci Tobą zainteresowanie, bo to ty będziesz kogucikiem który będzie piał jak ona chce. A jedyne czego chce Chimera to miec do czynienia z gościem który nie będzie tańczył jak ona zagra. Swoim zachowamiem i wypowiedziami utraciłeś cel (Basia) a nie zyskałes nic (na pewno nie jesteś faworytem Chimery). Nie zachowałeś się jak facet, bo powinieneś pokazać, że zależy Ci na Basi, a ignorować Chimerę, czym jeszcze bardziej bys ją podkurzył, że to nie ona własnie.... Widać, że jesteś sam i nic nie wiesz o kobietach. Piszę to z życzliwościa i dobrą radą. Jeśli chcesz utrzymać kontakt z kobietą musisz okazać jej (I WYŁĄCZNIE JEJ) zainteresowanie i dawac tego dowody. Jak chcesz grać w multiplayerze wrzuć sobie inny nick. Pozdrawiam Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałem tego, by chłopu dowalić, a po to by ustrzegł sie błędów, bo sama potwierdzisz, że Chimera rozwaliła i ma z tego radochę, a Marcin nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Nie martw sie Marcinie :classic_cool: Przebieraj jak w ulegalkach ;-))--przeciesz teraz szukasz dziewczyny a nie żony:-(( A ja chyba sie nie nadaje,bo i stopę mam dłuższa :-)) od poprzedniej kandydatki Pomysl,takie małe stopki a jak tupia glosno podobnie hihi--masz okazje to sprawdz to koniecznie ........:-(( A ja coz.......lece z pieskiem na spacerek....chodż pogoda nie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam dosc samotnosci
Masz racje Ale klamie. Tez odnioslam takie wrazenie po przeczytaniu rozmowy Marcina i Chimery. Nie chcialam brac udzialu w zadnej konkurencji bo to nie dla mnie. Jesli mezczyzna zainteresowal sie inna to znaczy, ze on mnie juz nie interesuje. Abigel- nie ucieklam, po prostu podziekowalam i ladnie sie pozegnalam:) Moze nie powinnam tak od razu wierzyc, ze jesli ktos pisze, ze chce poznac dziewczyne, ktora chcialaby zamieszkac w Szwecji, to wlasnie to znaczy... Marcin, zycze powodzenia. Pozdrawiam czytajacych i kibicujacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Dziewczyny !!--a może nie klamie :-)) Szkoda żeby klamal :-(( Ale wiecie co --dziwne,że mieszka w Malmo i nie ma roweru ;-)) Tutaj prawie wszyscy jeżdzimy rowerami.....nie ma tygodnia zebym nie popedalowała na rowerku nad morze.A potem koncycja.....:classic_cool: Zajrzę tu jeszcze pozniej,moze sie znajdzie zguba ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 32
Ewcik a moze Ty szukasz swojego Adama ?? Jestem fajny facet,podobno miły i kulturalny...tak o mnie mowią inni...pewnie sie nie myla .Jestem brunetem z zielonymi oczami.Mam 184 cm.wzrostu i troche chyba nadwagi:-((...90kg.--to moja waga.Ale chyba nie jest tak zle.Pracuję a mieszkam w bardzo dużym miescie..........No jak na pierwszy raz to i tak sie rozpisalem.Teraz Twoja kolej..........czekam aż do znudzenia....bo wytrwały jestem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dosc samotnosci -> szkoda, że tak szybko się odpowiedziałaś, bo w to, że pilnie obserwujesz topik nie miałem wątpliwości. Tym samym zdradziłaś się - jesteś zdesperowana i liczysz na kontynuację... Mogłaś zwalczyć pokusę i poczekać jeszcze... Ewentualnie zaatakowaćpod innym nickiem. Z drugiej strony czy warto kontynuować znajomośc z gościem, który nie umie (nie może, nie chce) podać bliższych namiarów na siebie (Skype, GG, mail, ICQ i co tam jeszcze) a pozostawia cały urok bliższego poznania pod publicznym ostrzałem??? To była chyba zabawa, acz chciałbym się mylić (bez obrazy kolego). Rozgrzałeś dziewczyny ale czy wiesz jak to dalej poprowadzić?. Pozdrawiam Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam dosc samotnosci
Ale klamie- 2,5 godz. to chyba nie tak szybko i wcale nie oznacza desperacji. Po prostu wrocilam i chcialam przeczytac jak sie rozwija temat. Sadze, ze Marcin po przeczytaniu mojej odpowiedzi nie ma takich zludzen jak Ty. Nie prowadze tu zadnej gry (jesli jeszcze do tej pory sie nie zorientowales) a juz na pewno nie mam zamiaru nikogo atakowac, tym bardziej pod innym nickiem! Do pewnego momentu nawet podobala mi sie ta nasza zawoalowana wymiana zdan, kiedy potem jednak podal swojego maila czar prysl... Nie wiem jak inne dziewczyny ale mnie na pewno nie rozgrzal. Nie po jednej rozmowie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Ja też mam dosyć samotnosci :classic_cool: Super jestes dziewczyna :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam dosc samotnosci
Dziekuje Ewcik za mile slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dosc samotnosci -> O jakich moich złudzeniach piszesz? Mogłabyś rozwinąć ten wątek swojej wypowiedzi, gdyż nie bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi? Marcin nie ma złudzeń, ja natomiast mam, wedle "ja też mam dosyć samotności". Dobre... Myślę, że ten wątek zdechł bo główni aktorzy spektaklu nie są nim zainteresowani. Marcin ma niezłą bekę, Chimera znów podpompowała swoje ego, a "ja mam dość samotności" czuje się wyrolowana. Prośba do admina o zamknięcie tego jakże dobrze zapowiadającego siętopiku na temat samotności w Szwecji. Pozdrowienia Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Adam 32 Moje pierwsze pytanie 1.Z życia chcesz sobie zrobić raj ??....Adam i Ewa ?? :-)) Szczerze powiedziawszy ,nie szukam Adama....ale skoro juz jestes,korona z głowy mi nie spadnie i napisze pare slow o sobie.... Wzrost--165 cm. Waga--55+2 hihi Włosy--rude,krecone do połowy pleców. Oczy--brazowe w ciemnej oprawie :-)) Jestem w połowie Polka a w polowie Szwedka. Ale na pierwszy raz wystarczy i tak za bardzo sie rozpisalam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×