Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin-35

Szukam dziewczyny ktora chcialaby zamieszkac w Szwecjii

Polecane posty

Gość Marcin-35
piszcie dziewuszki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam dosc samotnosci
Dziekuje, mi tez bylo milo ale sie skonczylo. Kurka mysli, ze jest pawiem. Marcinie, bardzo milo mi sie z Toba rozmawialo, moze jeszcze kiedys bedziemy mieli okazje sie troche lepiej poznac. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin-35
30.01.2009] 22:57 [zgłoś do usunięcia] Marcin-35 jak wszytskie ? spokojnie, taki mały zarcik to byl tylko.. eksperyment hihi, wybaczcie To rowniez podszyw :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin-35
Sprobuje wpasc tak za jakas godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin-35
ok... Wszystko co teraz bedzie napisane z moim nickiem bedzie podszywem Pozdrowienia z Malmö

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z dlugiego spaceru z moja psinka I widze ze tu b duzo sie dzialo Poczatek rozmowy Marcina byl bardzo fajny ale potem............. cos sie tam pokrecilo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że
tak się pokręciło. Wybacz Himerko ale to chyba ty byłaś tu intruzem. Tak fajnie ich się czytało. Mogło coś z tego wyjść. Chcemy dalszego ciągu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiago
Witaj Marcin, jezeli twoja propozycja jest prawdziwa, szczera i nadal aktualna to ja jestem skora do wyjazdu i to w tej chwili.Rzucam wszystko i jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiago
Wszystko to znaczy wszystko.Pracę ,męża pijaka i 2 synów dla których i tak jestem PRACZKĄ ,SPRZĄTACZKĄ , KUCHARKĄ ,I SPONSORKĄ PIENIĘDZY na ich potrzeby bo ja nie jestem warta nawet chwili rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiago
Rodzinka się sama rozpada ,nie trzeba być powodem .Gorszego powodu jak alkocholizm chyba się już nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie zanudzasz , jest miło :) To chyba ja jestem zbyt "nudna" , "sztywna" ale taki jest mój image :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tillbaka till samtiden
Ja mieszkam w Malmo!!!!!!!!!!!! Most, ktory wiedzie z Danii poprzez Norwegie wprost do malmo jest sliczny. I tyle z tego miasta lubie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tillbaka till samtiden
Oh, i jeszcze zespol Kent, uwielbiam ich piosenki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×