Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin-35

Szukam dziewczyny ktora chcialaby zamieszkac w Szwecjii

Polecane posty

Gość ja tez mam dosc samotnosci
Odnioslam sie tylko do Twojej wypowiedzi. Chodzilo mi o to, ze Marcin nie ma raczej zludzen, ze ja mam ochote na kontynuacje, jak to napisales. Jesli twierdzisz, ze Chimera potrzebuje "podpompowac" swoje ego to jej sprawa. Rozczaruje Cie ale ja nie czuje sie "wyrolowana", jestem na tyle dorosla, zeby rozumiec, ze kazdy ma prawo do swoich wyborow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 35 i
Może Marcin jest zajęty pisaniem maili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 32
Ooooo !!! jestem w cięzkim szoku uffffff.Z tego wychodzi,że niczego Ci nie brakuje.A to poczucie humoru......extra.No i naprawde mnie zatkało i teraz zupełnie nie wiem o co cie zapytac...oby Cie nie sploszyc :-((. Podam namiary na siebie ...pierwszego dnia moze byc żle....zapytam Ciebie o to samo....może byc jeszcze gorzej. Może napisze wprost.....nie mam dziewczyny i jest mi smutno i zle :-(( ..A Raj❤️...tylko głupiec o nim nie marzy.To jest najwieksze moje marzenie....ale jestem pewien,ze sie spelni :-)) A to dla Ciebie..🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Adamie...to za kwiatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 32
Ewcik🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
Adamie :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcik 26
.........hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATA 23170cm.58kg.
NAPEWNO JESTES PASKUDNY ZE NAWET SZWEDKA CIE NIE CHE ;;NIE TO ZE TY ICH NIE CESZ; -)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 32
😭😭😭😭😭😭😭 Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 32
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wdeche temat sie rypnal szkoda ale najwyrazniej wypada go zamknac jako ze glowny bohater po prostu zniknal x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 32
Kwiatki dla rudowłosej.......... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 32
I jeszcze to..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze jest wypowiadac sie na temat kogos kogo sie nie zna. Prawda? Witam wszystkich w mrozny poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy takie gorace:-O Jakis facet wypowiada sie na moj temat nie znajac mnie,wprowadza jakies reguly:-D Widocznie zabronione jest na forum rozmawianie z wieloma osobami. Witaj Chimerko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta-witaj :-) Finladia :-)bylem tam kilka miesiecy temu. Jakies te Helsinki wydawaly mi sie szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,Finladia jest drogim krajem:-) Wiesz jak jest,wszystko ma swoje plusy i minusy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachod Slonca
a moze przyjedziesz do mnie , do Norwegii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to kiszka :-( Hmmm coz miejmy nadzieje ze bedzie lepiej... Drogi zachodzie slonca.... bywam czesto w Oslo i Stavanger Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co pociagniecie temacik? W sumie byloby milo , nie sadzisz Marcin? Co prawda ten padajacy snieg za oknem sklania mnie bardziej do zaszycia sie w domku Rany ale juz tesknie za wiosna a tu nic tylko bialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mam tu wianuszek fanek :D Czytając ten topik to zastanawiam się nad wypowiedziami konkurentek o względy Marcina, czy bardziej sa one śmieszne czy żałosne. Stawiam na smieszne, niech będzie bardziej delikatnie ;) Dziwię się, że dojrzałe kobiety zachowuja się jak smarkule, które zobaczyły wpis jakiegoś anonimego Marcina na forum w dziale \"Życie erotyczne\" i te jedna przed drugą chca pokazac jakie są fantastyczne i która jesta bardziej cool, a każda chętna by układac sobie żcycie w ciemno z anonimowym nickiem :D Dziewczyny, albo jesteście tak zdesperowane albo tak naiwne :) Co nie zniemnia faktu, że ja tu dalej będę ;) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×