Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naata90

Czego nie tolerujecie u facetów?

Polecane posty

Gość wild cherry2
a ja nie znosze jak facet wylewa na siebie litr perfum. oni chyba maja jakies niezbyt wrazliwe nosy. mialam takiego kolege w pracy raz, ktory jak wlazl do mnie do pokoju to po prostu zaczynalam kaszlec bo mnie zatykalo od tych perfum.potem bylo wietrzenie 30 minut. w koncu mu powiedzielismy ze to jest nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Piździoch
no dobra a ja Wam coś powiem. Mam bardzo mocne włosy i jak trochę zapuszczę to każdy idzie w inną stronę :classic_cool: co mam w tej sytuacji zrobić, skoro nie lubicie łysoli a ni nażelowanych? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Bimbałek;)) chyba, że nosisz zestaw skarpetki+sandały no i jeszcze te wszystkie rzeczy, o których napisałyśmy;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marian - to sobie trochę nażeluj, ale bez przesady - nam chodzi o takich, co mają tyle żelu na głowie, że włosy stoją sztywno jakby były plastikowe - wygląda to naprawdę nieciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naata90 noo Bimbałek chyba, że nosisz zestaw skarpetki+sandały no i jeszcze te wszystkie rzeczy, o których napisałyśmy Nie lubię sandałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej jesteści wredne naprawde aco my mamy owas powiedziec okres mam OBoże koniec swiata . ja nosze włosy na żelu bez przesady nie chodze w sandały+skarpetki tylko japonki niemam brudnych paznokci ani długich ale mam białe buty i kurtke toteruje u dziewczyn tapete i wogule a nieznosze u was biustonosz tapeta ze mozna szpachelka sciagac i mini jak to można nazwac ubraniem i kozaki do kolan i na dicho dlamnie to sa **********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedi-19 - bez nerwów;) przecież nie wszystkie napisały, że nie lubią białych butów, mi osobiście nie przeszkadzają;)) pytanie jest o to, czego nie tolerujemy - i każdy może się wypowiedzieć. jak napiszesz, że nie lubisz dziewczyn, które, załóżmy, mają włosy do ramion ( a ja mam ), to przecież nie będę się wściekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie niewnerwiłem jak masz włosy do ramion tylko mnie śmiesza niektóre komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedi - jak fajnie, bo ja nie noszę tapety i rzadko chodzę w taaaaakiej mini :) Ale może załóż topik o kobietach - chętnie sobie poczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fate________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×