Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matylda203

dezynfekcja w łazience

Polecane posty

Gość matylda203

Witam, Niedawno kupiliśmy mieszkanie, ale na razie nie możemy sobie finansowo pozwolić na wymianę sanitariatów w łazience. Taki stan rzeczy może potrwać nawet do kilku miesięcy dlatego póki co trzeba używać tego co jest. Dlatego mam pytanie, czym najlepiej wyszorować WC i kabinę? Nie mam o tym pojęcia a raczej sam DOmestos (do wc) nie wystarczy. Proszę o pomoc,nazwy jakichś konkretnych środków do dezynfekcji. Z góry dziękuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie wystarczy? silniejsze to juz chyba tylko specjalistyczne, używane w przychodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyuyyu
kup w Tesco "Bleach" do toalet jedzie chlorem, doskonale oczyszcza i wybiela, usuwa nawet kamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda203
hmm no a do kabiny co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda203
vyuyyu tutaj bardziej chodzi mi o to żeby zdecynfekować sprzęty, wybielać nie ma co bo te sanitariaty są w idealnym stanie, tyle że używane przez kogoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko szybko szybko
a dlaczego domestos nie wystarczy? jest świetny,do wszystkiego,zresztą opis jest na opakowaniu,dla pewności,zostawiłabym,żeby podziałał,w kabinie z 10 minut,a pozniej dobrze spłukać czytałam gdzieś,albo słyszałam,że np.płyn do dyzenfekowania solarium trzeba zostawić na 2 minuty,więc na wszelki wypadek domestosu też nie spłukuję od razu kiedyś,jak pojechałam na wakacje,chciałam zdyzenfekować łazienkę,kupiłam tytana (czy coś takiego),ale zaraz poleciałam po domestos,bo coś za ładnie pachniał i nie uwierzyłam,że zabije bakterie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Powodzenia w dezynfekowaniu, tylko potem nie narzekajcie na alergie, szczególnie u dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda203
Dziękuje za odpowiedzi, ostatecznie kupiłam domestos, ten zielony do wszystkich sanitariatów, i do wc ten z 5krotnie większą zabijania zarazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dezynfekcja
Witam użyj np. Velox Spary używam tego u siebie w salonie szerokie spektrum działania. Szerokie spektrum mikrobójcze: bakterie, prątki grzyby, wirusy w czasie 30 sekund. Oraz w 60 sekund Wirusy osłonkowe (np.:HBV, HIV, HCV, HDV, HIV, wirus grypy A, B, C (ptasia grypa), wirus ospy, opryszczka pospolita, wirus ospy wietrznej-półpaśca, ludzki herpeswirus, syncytialny wirus oddechowy, wirus ludz. Dużo i tanio najdziesz na tej stronie http://uradka.pl/226/1/dezynfekcja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś taka przewrażliwona na punkcie czystości to zostaje Ci wynająć firmę, która zajmuje się dezynfekcją na co dzień. Oni mają dobre środki, skoro czyszczą baseny i inne miejsca publiczne. Tu znalazałam przykładową http://ekodeded.pl/oferta/ wiec mozesz poczytac i popytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli jest duzy problem z brudem to najlepiej byloby wezwac firme, ktora zajmuja sie dezynfekcją na przyklad www.nowista.pl - pomoga, na pewno nie zaszkodza i bedziesz mogla cieszyc sie spokojnie czystoscia, poza tym pewnie podpowiedza ci czego uzywac, zeby bylo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imina - w przychodniach używają zwykle silnych ale też w miarę niedrażniących skóry preparatów, więc dobrą opcją jest wgl kupowanie preparatów czyszczących w sklepach medycznych. Cenowo są podobne a przynajmniej masz pewność że masz naprawdę zdezynfekowane powierzchnie. Tu zobacz sobie przykładowe środki do podłóg, sanitariatów i powierzchni http://sklep.cezal.com.pl/117-srodki-czystosci wydaje mi się, że cena jest super do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×