Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość majaca duży problem

Hemoroidy POMOCY!!!

Polecane posty

a Twoją misją społeczną jest straszenie czy pomoc, bo chyba się już pogubiłam. Jejku jak tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straszy , tylko ostrzega i otwiera oczy .Nie wolno lekcewazyć takich objawów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisala ave, zwracam uwage na problem, ktory nie musi, ale moze przerodzic sie w tragedie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detralex
Idź do lekarza rodzinnego i poproś go aby Ci wypisal Detralex 60 tabletek lub 2 razy po 30(ale 60 wychodzi taniej, około 45 zł). Żeby był efekt, to muszą to być 2 opakowania+czopki na receptę(te bez recepty są do kitu)+nasiadówki z kory dębu. Mocz pupę w gorącej wodzie z szarym mydłem, na pewno pomoże! Byłam u proktologa i dlatego wiem(prywatnie). Do czasu aż nie przestanę karmić piersią, to będzie mi to wracało, bo oksy działa i rozluźniam się, więc te naczynia żylne nie trzymają się. A potem jakieś tabletki lub kropelki na naczynia krwionośne aby je wzmocnić i żeby je wyleczyć, kuracja jakieś 2 miesiące, ale skuteczna. Lub jeden zabieg u proktologa, boli, ale chyba warto, do czasu aż nie urodzisz np. drugiego dziecka. Ja już wyleczyłam, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli hemoroid jest wyczuwalny i nie możesz go wcisnąć, to proponuję udać się do najbliższego lekarza proktologa. Zabieg nic nie boli a oni takich zabiegów robią od kilku do kilkudziesięciu tygodniowo, bo hemoroidy ma każdy. Jeżeli zaś pozostawisz to tak jak jest, to Twój stan może się pogorszyć do tego stopnia, że niestety nastąpi samoistne wypróżniania (nietrzymanie stolca) Znalazłam na szybko stronę o chorobie hemoroidalnej, tu http://hemoroidy.info/ Poczytaj sobie o objawach i jak leczyć, bo szkoda stresu, zdrowia i czasu, aby z tym czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
Kochana juz mialam wyladowac na stole operacyjnym ale uratowala mnie pani z apteki. Dzieki bogu ze trafilam nz kompetentną kobiete. Masc Proctohemolan plus kapsulki do lykania DIH na wzmocnienie żyl sa bez recepty. Pare dni i po problemie. Uwierz moj maz tez mial taki problem a ze mialam jeszcze zapas tych tabletek to i jemu dalam jak reką odjal. Dzieki temu zastawieniu uniknelam ciecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
Sprobuj to ci nie zaszkodzi a moze pomoc. Mi pomoglo a juz myslalam ze bede cieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hemoroidy to dosyc powazny problem, nie warto czekac i zastanawiac się co z tym zrobic. idz od razu do klieniki http://www.euro-klinika.pl/ - tam znajda na pewno opcje nieoperacyjnego leczenia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a maści z apteki nie pomagają? bo sama mam hemorodiy i mi pomagają te maści. no chyba że gorzej będzie. aż sie zmartwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie maści się nie sprawdziły niestety :/ Problem powracał, wiec w końcu jednak zdecydowałam się na zabieg i dobrze bo teraz wreszcie mam spokój i nie muszę się martwić. Hemoroidy usuwałam w Katowicach w MEKMED na Panewnickiej http://mekmed.pl/ Mają różne metody, warto się wybrać do lekarza to już doradzi co w danym przypadku sprawdzi się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga trochę smarowanie balsamem po goleniu. Naprawdę. Najpierw popiecze, później jest ulga, przysycha. Niestety to się odnawia. Mnie założył proktolog gumkę, uschło i odpadło. Wcześniej przerobiłam wszystkie maści, żadna nie pomagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w http://proctomed.pl bardzo zwlekałam z tym ale zdecydowałam się pójść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mydło Aleppo Szamir pomaga. Nawet na takie krwiawiące hemoroidy bo  tamuje krwawienie . Po ttym mydle tez przestaje i boleć i swędzieć. Tlko wazne zeby było z 70% oleju laurowego, takie działa  dobrze i skutecznie.To mydło wogóle jest rrewelacyjne, bo pomoże tez na trudno gojące sie rany i odparzenia nawet u niemowląt, warto go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Jak najszybszej do lekarza! 

Jeśli akurat nie ma możliwości pójść do lekarza farmaceuta powinien doradzić jakie leki , zazwyczaj one są bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×