Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość smutasikowa
Amor_New a może Ty też poszukaj kogoś nowego skoro tak długo już czekasz na kontakt i ciągle jest cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasikowa
a to szkoda,ze nie z Łodzi,poszukam tu kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciala bym zeby i teraz sie sprawdzilo co mowila Ja zabralam jego zdjecie ze soba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor ja dopiero w niedziele zakończyłam 6 letni związek litości!!! najpierw musze przestać go kochać żeby pomyśleć o... w zasadzie to nie wiem o czym bo na pewno nie o żadnym facecie.:( nie pozwolę już żadnemu się zranić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
U mnie to inna historia ja mam kontakt ale coś nie możemy się do siebie z powrotem przełamać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
bolijakdiabli No to mnie powinnaś zrozumieć 11 lat w związku i jak to szukać. Przepraszam nie wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmella
a ja radzę tak -na kłopoty z jednym najlepszy jest drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasikowa
i tak w nieskończoność by nie cierpieć z byt długo?? nie sadze by było to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest tez jakas alternarywa ,ale ja nigdy bym nie chciała byc plasterkiem dla kogos wiec nie powinno sie robic z kogos plasterka ....FACET POTRZEBNY OD ZARAZ !!!!!!!!!!!SZUKAM!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Wiedzą to tylko ci co naprawdę to przerobili !!! Kochania nie da się zlikwidować pstryknięciem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli ale muszę się w końcu dowiedzieć dlaczego tak postąpił. Obraził się o rzutnik multimedialny i to oznacza koniec. Masakra!!! Będę miała tą satysfakcję, że teraz ja mu powiem co myślę i to ja zakończę ten związek raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 lat temu powiedziałam mu, że nigdy nie będziemy razem i odszedł, po 5 latach spróbował pojawić się w moim życiu jeszcze raz (nie było żadnego kontaktu przez tyle lat - on kochał i cierpiał) I go pokochałam tym razem, bezwarunkowo, najmocniej jak umiałam. A on co, zamiast to szanować pierdzielił po której kłótni, że jestem inna niż tą którą pokochał. To niech sobie kocha mój ideał, którego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNIE Z MOIM BYLO TAK SZMO NIESTETY ZYCIE TO NIE RANDKA PRZEZ 24 GOD NA DOBE SA DNI LEPSZE I GORSZE A MÓJ PRZY PIERWSZEJ OKAZII POD BYLE PRETEKSTEM ZE GO OKŁAMAŁAM SPAKOWAŁ SIE I NIE WYJASNIŁ NICZEGO NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Takie życie jak my chcemy to wy nie a jak my już nie to was bierze i tak na okrągło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może oni nie potrafią się określić co im nie pasuje? Albo szukają tylko pretekstu... Bo mój niby podał te swoje powody, ale jak powiedziałam że rozumiem i popracuje nad tym to jakoś go to nie przekonało, a wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Ok to dla Ciebie ode mnie !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
hej ja mialam dzis wymiane smsow z moim exem i teraz jestem pewna, ze mu juz nie zalezy, ale chetnie uslysze opinie, zwlaszcza panow obecnych w tym topicu :) w skrocie: On: czy sie umowie na lunch dzisiaj Ja: nie moge dzis, bo jestem juz umowiona (prawda) On: ok,to moze w weekend.ale nie naciskam Ja: a wlasciwie czemu chcesz sie umowic On: uslyszec czy wszystko u ciebie ok Ja: tak,prawie wszystko ok.dzieki za troske On: to dobrze.jakby co,to sie odzywaj.nie jestes mi obojetna i nie chce zrywac kontaktu. No a jeszcze 4 dni temu twierdzil, ze mnie kocha, ale nie damy rady razem, a dzisiaj juz tylko "nie jestes obojetna".I nie wiem po co takie spotkania, jesli z jego strony nie mam na co liczyc,to dla mnie bedzie to raczej meka... (dla niewtajemniczonych dodam, ze jest to zakonczony 2-letni zwiazek,niejako z mojej inicjatywy,bo on sie nie chcial wprowadzic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
a ci z elfem? wyslales? odpisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Nie ma za co !!! Ważne że się podobało i fajnie jest tak do kogoś śpiewać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
ktos juz pisal, ja tez bym chetnie sie do wrozki wybrala.byl tu taki topic kiedys z polecanymi wrozkami. a dzis bylam u babci, ktora na ta nowine o rozstaniu stwierdzila, ze wg niej i tak sie zejdziemy, bo bylismy w sobie mega zakochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Szuka i błądzi a dużo ma latek chłopak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
Amor_New widze, ze zakladasz, ze wszyscy tutaj sa nastolatkami (chyba ze sie myle,to sorry) mamy obydwoje po 25 lat. ale w pewnym momencie, to chyba nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze fajniej jest dostac od kogos taka mała dedykacje .............karut...ty musisz wiedziec czy tego chcesz ,jesli facet pisze nie jestes mi obojetna to uwarzam ze to super znak spotkaj sie a sie przekonasz no moze nie odrazu ale cos napewno ci powie tak albo nie teraz on bedzie czekał az sie odezwiesz i ewentualnie zgodzisz na wyjscie z nim ale zanim to zrobisz zastanów sie czy jestes tego pewna i czy napewno tego własnie chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×