Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: To ja tez nic nie wysylam, obawiam sie tego samego,co Krzycho40, ze jak on kogos ma to bedzie mial niezly ubaw i dzika satysfacje, ze jakas glupia, naiwana panna za nim lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jutro pozostaje w milczeniu, sam tego chciał, więc teraz on musi się pierwszy odezwać, tak ustaliliśmy i dobrze o tym wie. Ale wątpie, że się odezwie dlatego już sobie zrobiłam plany na jutro żeby nie myśleć o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
mala555: Wiec, co planujesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 bo tak mi sie wydaje wstrzasnieta i zmieszana wiem ja jutro sie ubieram tak Zaloze ta nowa bluzeczke co kupilam ona jest jak to mowia "Kimono-nietoperze" wiesz o co chodzi?? Ona jest biala do tego czarne spodnie Ja mam czarne wlosy do ramion wiec je ladnie wyprostuje a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 naprawde moze i masz racje ale ja nie zrobie tak jak piszesz Nie napisze do niego chocby nie wiem co To jest juz jego zycie a ja nie bede sie w nie mieszac Nie chce miec zemna kontaktu to ok ja na sile nie bede mu sie wpraszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może bym coś wysłała, gdyby utrzymywał jakiś kontakt, odezwał się chociażby zwyczajnie co słychać itd. Ale on milczy, mało tego, ostatnio zademonstrował mi w opisie, że świetnie się bawi, więc co, ja mam mu przeszkadzać i się narzucać? Nigdy w życiu, wolę też się świetnie bawić nie myśląc o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Tak tylko jesli założe ze moja ex będzie się śmiała z tego przy nowym kolesiu to może on pomyśłi ile jest warta? I choc on się nie natnie, Ale to tylko czysta teoria:(Cholera nie wiem co z Nią i to najbardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam się już z koleżanką, pójdziemy gdzieś się zabawić :) Nie będe smutkować i myśleć co on robi i czy też o mnie myśli. Skończyły się czasu błagania o miłość i robienia w desperacji wszystkiego byle go zatrzymać. Teraz już jestem inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ramona . A on już ma kogoś , bo się tu trochę gubie? czy nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 nie mam pojecia czy ma kogos czy nie I nawet wole narazie nie wiedziec jesli naprawde kogos ma Serce by mi pękło na poł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: No to pieknie bedziesz wygladac, w tym nietoperzu:)Szkoda, ze ten Twoj Cie nie zobaczy, a moze wlasnie zobaczy. Ja ubieram jeansy i taki sweterek hm...nawet nie wiem, jak go opisac, w kazdym razie ten sweterek ma falbanki i jest dluzszy i czarny i ma takiego jebnego kwiatka na przodzie:)Do tego ubieram czarne,krotkie futerko i obcasy. Mam nadzieje, ze dam rade chodzic po miescie w tych butach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
mała555 : Zazarta jestes i z tego,co piszesz bardzo silna.Zycze Ci dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana ja ubieram chyba szpilki a zaraz ci wkleje linka jak mniej wiecej wyglada ta bluzeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: Wklej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: O ja p...le:)Raczej nie przeklinam, ale ta bluzka jest naprawde wow!!!!To ja przy Tobie bede wygladac, jak uboga krewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana- a nigdy nawet nie podejrzewałam, że jestem taka silna, zawsze każdy mi mówił że jestem raczej słaba emocjonalnie i wszystkim się przejmuje. I nie wyobrażałam sobie jeszcze niedawno co by sie ze mną stało gdyby mnie zostawił. A jednak radze sobie i ciesze się z życia :) A teraz to mnie jest raczej taki bunt przeciwko temu wszystkiemu, chce to odreagować i naprawde to pomaga :) Pozatym mam tą świadomość, że jestem młoda, atrakcyjna, mądra i znajde sobie lepszego, który będzie mnie kochał i szanował tak jak na to zasługuję :) I wszystkie musimy to sobie uświadomić, to naprawde daje siłę! ;) A oni niech żałują bo wiele tracą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy razem przez park, trzymamy za ręce Oddycham dzięki Niej bo jest dla mnie tlenem Upajam się bez końca ponieważ nie znam granic Jest dla mnie wszystkim, świat dziś mógłby się zawalić Do końca swych dni i byłbym wtedy szczęśliwy Gdybyś był na mym miejscu to byś się nie dziwił Wystarczy spojrzeć w te oczy, zanurzyć na dłużej I widzieć tylko Tą jedyną i myśleć o Niej jak o cudzie Odrzucić świat złudzeń, życie to nie iluzja I chociaż czasem nie wiem czy ta myśl jest słuszna I gdy patrzyłem na ten uśmiech i ciężko było wierzyć Że to życie a nie sen a na prawdzie mi zależy I ciągle czuje Jej zapach co unosi się w powietrzu Bliskość Jej ciała, a może to był tylko sen To nie był sen... Ta piękna istota... I Kotku... Nadal Kocham... To co dajesz mi Płynie w mojej krwi Wszystkie szare dni Zmieniasz właśnie Ty W moim życiu chwile te Zapisane gdzieś Nielegalne jest Kochać tak jak ja Kocham Ciebie... Moment w którym Ty patrzysz w oczy mi W moim sercu tkwi nieprzerwany rytm Który jest wrogiem łez daje szczęście mi Wśród miliona dni mam nadzieję w nim Niezniszczalny most który wiedzie wprost Na beztroski los, pięknych marzeń stos Który dziś daje mi możliwość trwania w tym Co buduje mnie i wypełnia bieg Gdy patrzę na Ciebie, czuje klimat Nie wytrzymuje tępa, znów strzelam do nieba I w nim wciąż szukasz szczęścia Chcę mieć tutaj Ciebie bo jesteś tak piękna Pożerasz mnie wzrokiem, pożerasz mnie w nerwach I chyba już wiem jak Ciebie w końcu wyrwe Tak się patrzysz na mnie że chyba to i Ty wiesz Że chyba to i Ty wiesz... Bo przy Tobie dziś Chcę tak ciągle iść W drogę znaną mi Drogę w której Ty Nieustannie wspierasz mnie Nadajesz życiu cel Do którego tak Bez ustanku dążyć chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: Bluzeczka ladna, ale w tej twojej bialej bedziesz wygladac bombowo. Co to za wiersz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
daj tytul i wykonawc, tez chce posluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Do mojej sytuacji pasuje piosenka: Wspomnienie -Michal Zebrowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana achhh ta twoja piosenka jest sliczna zawsze jej sluchalam gdy bylam z moim Misiaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×