Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: cos duzo kropek w tym jego opisie...az za duzo:)Chyba nie ma mozliwosci konstruktywnie pomyslec i wstawil kropki, bo jakis opis trza miec. A ja sobie siedze na gg, jestem dostepna i nic...cisza, ale moj pewnie juz spi, bo on o 5-tej wstaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz ma opis jakis o bilardzie yyyyyyyyyy co chwali sie ze byl w barze czy co :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_tratwy_ratunkowej
oj dziewczynki dziewczynki.. Jak my cierpimy :( Ja sie loguje na Jego skrzynke sprawdzic czy juz poszedl spac, czy sciagnal poczte, bo GG nie ma... Na szczescie, bo zwariowalabym jeszcze czytac opisy :( Znow zaczynam sie rozczulac :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
a ja sobie zaraz dam opis taki: "Nasze zycie bedzie jak poemat"-Sz.Wydra-Zycie jak poemat, bo tak bardzo mi sie klip podoba do tej piosenki. RamonaSama: A czesto ten Twoj chodzi do baru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale chyba lepiej ze jest wkurwiony niz by mial byc radosny i skakac ze szczescia i moze jeszcze zakochany w jakiejs nowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
szukam tratwy ratunkowej: Jak w ogole dajesz sobie rady kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: a moze po prostu przegral w bilarda i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama:No tak najlepszy sposob zeby zapomniec to bar,moj tez tam jest czestym gosciem, a moze juz nie, moze juz jezdzi do innej babki...Jak to zrobic,zeby sie dowiedziec,czy on kogos mam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana ey ja tu sie ciesze ze jest zly a ty mi o bilardzie :D:D:D:D:D Raczej nie z tego powodu nigdy nie byl wku.....rwiony jak pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_tratwy_ratunkowej
Ustawcie sobie opis :"Faceci to śmieci!" Wstrzasnieta i zmieszana: Otaczaja mnie przyjaciele i dodaja sily. Zwolaly wczoraj "sztab kryzysowy" i dodaly troche sil. Ale powraca, oj jak powraca... :(:( 27.04 mamy XV rocznice slubu i nie ma opcji do cholery zeby nie wrocil. Ja zawsze potrafilam dopiac swego wiec i z tej sytucji musi byc jakies wyjscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhh rozmarzylam sie :O Myslalam sobie tak ze teraz sie klade kolo niego i tak mocno przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Wlasnie przed chwilka byla u mnie kolezanka,no i gadka szmatka przy winku i ona sie mnie pyta, czy jestem szczesliwa...myslalam,ze serce mi peknie na pol, bo przeciez nie jestem,ale musialam powiedziec,ze jestem ze wzgledu na meza. Poza tym moj tesciu niedawno zapytal sie mnie, czy w PL mam jakiegos faceta...wszyscy wokolo wiedza,ze ktos jest, upsss...ze ktos byl...A mi jest ciezko na takie pytania odpowiadac, bo co mam powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
szukam_tratwy_ratunkowej : Macie dzieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_tratwy_ratunkowej
Mamy corke 12-to letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_tratwy_ratunkowej
Kobity, a moze intryga taka: Ja zajme sie tym Ramony, Ramona tym wstrzasnietej, wstrzasnieta tym od jak boli itd. itd..... I damy im taki czad, a potem takie pieklo, ze wroca do nas w podkokach :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
szukam_tratwy_ratunkowej: a jak by ta zemsta miala wygladac, oprocz tego zajmnowania sie,co potem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_tratwy_ratunkowej
Hej Euforyczna! Widzisz Ramona - intryga to moje drugie imie :):) A skad Wy dziewczeta jestescie w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Euforyczna: Jak sie u Ciebie maja sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_tratwy_ratunkowej
wstrzasnieta... to nie zemsta tylko naklonienie do powrotu :). Na poczatku mile slowka .. takie pitu pitu, a potem cos jak w filmie "Dziewczyna moich koszmarow"! I beda zapierdzielac do nas jak sie przekonaja, ze my tak naprawde bylysmy najlepsze na swiecie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ramona - wszystko ok. A u ciebie? czy odnosnie twojej wrozby cos ruszylo do przodu?(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforyczna no wlasnie ze nie :(:(:(:( Chyba przestaje juz wierzyc ehhhhhhhh co mi powiesz odnosnie tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrzasnieta- wszystko dobrze, prawie dobrze- oprocz tego ze od niedawna jestem bezrobotna i cholernie nudze sie w domu):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×