Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

haloooo jest tu ktos ehhhhhhhhhhh myslalam ze ktos mi cos napisze ale wszyscy znikli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramonka, ja jestem. Może to Twój były zakłada sobie nowe nr gg i wysyła Ci takie wiadomości, bo chce sprawdzic Twoja reakcje? Ale równie dobrze mogą to byc jakies reklamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała555 ale to nie byla reklama tylko zwykla wiadomosc czy ja mam gdzies napisane "Naiwna idiotka mozecie robic sobie ze mnie jaja" Jestem wsciekla a jesli to on hmmmmmmmmmm to sie nie doczeka mojego odezwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RamonaSama- to jesli to jest zwykła wiadomość to: albo to on Cię prześladuje i obserwuje, albo.... masz cichego wielbiciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała555 nie lubie takich żartow Bo prawda to napewno nie jest ja juz nie wierze w cuda Jestem wsciekla a jesli to on toooo hmmmmmmmm i tak sie nie doczeka odezwu Bo jesli by chcial to napisal by ze swojego gg Nie bawia mnie takie zarty a tym bardziej dzis Czy ja jestem jakas naiwna idiotka zeby robic sobie ze mnie jaja do cholery jasnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię, my tu żyjemy nadzieją, a tu takie numery ktoś wywija. A może ustaw sobie opis na gg żeby wielbiciel się ujawnił czy cos takiego? Jeśli to on to może coś napisze, a jeśli nie to... będzie zazdrosny i przynajmniej zrobi mu sie głupio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ustawiam juz sobie zadnego opisu pierdole te walentynki achhhhhhhhh 😡 wybaczcie mi dzis wulgarnosc ale nie moge ze zlosci 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kazdego cos sie dzieje Do mojej siory odezwal sie Ex nawet zadzwonil juz 2 razy wszystkie kolezanki dzis spedzaja czas z ukochanymi a ja siedze sama jestem wsciekla zla aaaaaaaaaaaaaa mam ochote wrzeszczec 😡 i na dodatek ta glupia wiadomosc na GG bo zaraz padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Ramonka Spokoje tylko bez nerwów, jest nas więcej samotnych w walentynki. Damy radę! bo kto jak nie my ma dać radę !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_New ale ja juz nic nie rozumiem 😠 i jeszcze ta wiadomosc dlaczego ktos sobie robi jaja zemnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Ramonka Olej i to bo co to za odwaga pisać i zamykać GG. Jeśli myślisz że to on to daremny z niego człowiek. Ja zrobiłem swoje Kwiaty posłane, esek też. Odpowiedź była co prawda sucha ale byłą a teraz idę na piwko do koleżanki..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramonka, jak Ci tak źle to zrób sobie coś dobrego do jedzenia, włącz jakąś komedię albo horror, a potem połóż się wcześniej spać i koniec tego strasznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdole juz to czekanie Pierdole juz te jego gierki to ze kocham za mocno nie znaczy ze mozna mnie ranic do cholery Ile mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jesteś bardzo silna, bo mimo tego, że tak to przeżywasz i cierpisz ogromnie, to nie odezwałaś się pierwsza, nie pokazujesz mu swojej słabości, wręcz przeciwnie, on widzi że jesteś silna i to jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
jak tam się trzymacie..? Ramona, widze ,ze dosc kiepsko..? ale zawsze to złość lepsza niż taka wszechogarniająca beznadzieja... Ja na uspokajaczach, znowu, chyba zaczelabym bym bez nich po scianach chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESSSSLLLII
MI TEZ SMUTNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESSSSLLLII
OJ I TO BARDZO JAK CHOLERA SAMA JESTEM I CZEKAM I NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
Ramonka nie wiem czy cie to pocieszy kochana ale moj ex ma opis na gg, że spędza walentynki z kimś. Mi serce juz dawno peklo, ale co mam zrobic? Jeszcze w sylwestra zapewnial o milosci ehhhhhh, a tu taki numerrrrrrr. Zareczyny zerwal poprzez milczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucona księżniczka Kochana wiem jak sie czujesz ja tak samo Jestesmy razem kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona księżniczka
Kolezanka wyciagnela mnie na impreze dla singli, a tak mi sie nie chce, ale pojde, bo moje siedzenie i zamartwianie sie nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×