Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: A juz naprawde watpilam w cokolwiek...A on mi dzis ladnie podziekowal za zyczenia i napisal, ze tez sie chcial odezwac, ale nie byl pewny czy sobie tego zycze:)A pozniej napisal, ze o mnie mysli!!!!!:):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
miniara: Jednak sie udalo!!!!!!!!Nawet nie wiesz, jak sie ciesze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: A ja jednak bym do niego napisala na Twoim miejscu...moze po prostu mu cos wypadlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
powiem Ci ze ja tez sie ciesze bo czulam sie po czesci odpowiedzialna bo tez Cie namawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: a ja wczoraj cieszylam sie z Toba...Jutro zas bedziemy sie cieszyc obie, wspolnie!!!!Zobaczysz...bedzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
miniara: Bo my kobietki na tym forum jestesmy the best i tyle, wspolnie dojdziemy daleko, gorzej jak nasze drogi sie rozejda:):):):)P.s. a Panowie sa tez niczego sobie, nic tylko nas kochac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
Ramonka mozesz mu napisac zeby tak nie czekac: rozumiem, ze juz dzisiaj sie nie widzimy. Mam nadzieje, ze nic sie nie stalo. Milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: Ja radze Ci, zebys mu napisala wszystko, co czujesz, jesli to teraz oleje, to zamykasz ten rozdzial i koniec. Kobieto zycie masz tylko jedno, a Twoja piekna, biala bluzeczke pewnie nie jeden pan chcialby podziwiac:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana nie nie napisze co czuje Nie chce zostac wysmiana :O to juz zostanie tylko dla mnie napisalam do niego i nie odpisal wiec wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: Wiesz co powinnas zrobic????Wyslij mu linka z tym forum, nic nie pisz, tylko wyslij adres tej strony na ktorej my tu teraz wszyscy siedzimy i na koncu tylko napisz, ze RamonaSama to Ty....napewno da mu to do myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Ramona No i po co !!! Olej To Olej ja też pisałem i brak odpowiedzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz jestem pewna ze zrobilam wszystko co moglam I nie bede siebie obwiniac za to ze czegos nie zrobilam On to olal nawet teraz nie odpisal jak napisalam "rozumiem ze juz dzis nie odbierzesz obrazka? mam nadzieje ze nic sie nie stalo" KONIEC KROPKA ROZDZIAL ZAMKNIETY mam jasna odpowiedz i juz nic mi nie pozostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
I ktos kiedys powiedzial: "Nie placzmy za tymi, za ktorych nie mozemy byc pewni, ze dzisiejszej nocy spia sami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co tu pisze moje uczucia moje zale zostana juz tylko dla mnie On juz sie nie dowie Nic Koniec kropka Nawet teraz nie łaska odpisac wiec mowie stanowczo PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie chce niczego co jest z nim zwiazane Nic Ja chciala mu pomoc bo bylo mu zle a czy On pomagal mi jak to mi bylo jeszcze gorzej?? Nie Dałam rade teraz to i dam rade dalej Moze sie osmieszylam ale jak to mowia niech pozna moje chamskie serce Bo juz nie bedzie mial okazji z niego korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
Ramona witaj w klubie. mial przyjechac ale cos mu sie z autem stalo taaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odcinam sie od Jego swiata raz na dobre Kiedys i On poczuje sie tak jak ja teraz Ale wtedy ja juz nie przylece jak piesek do niego Bo mnie juz nie ma Dla niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I kiedys i moje serce stanie sie zimne i przestanie kochac tak jak ON Teraz upadam ale kiedys sie podniose i z podniesiona glowa przejde obojetnie kolo niego z usmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Listę poprosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zamiast siedziec caly czas w domu i czekac na niego wiernie zaczne sie bawic i cieszyc sie kazda sekunda zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona bo on wiedział
że miał cie na kazde zawołanie.i to wykorzyst.czytałaś dlaczego dziewczyny kochaja zołzy??? to przeczytaj.duzo mądrego jest w tej ksiązce.zrobiłas jak wiele z nas jeden podstawoay bla .oddałas mu sie bez reszty.więc on wie ,że może sobie pozwolić na wszystko i dokladnie tak robi.ty zamiast dziś odpoczywać .jak ta durna czekałaś.a to jemu powinno chyba bardziej zalezeć.ja bym mu napisała. twoj czas w domu wielkiego brata sie skonczył. i zaczeła go olweac.to bardziej go sploszy niz ta stra robiąca wszystko dla niego ramona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie juz nie ma dla niego i nie bedzie Nawet jak jutro sie obudzi i napisze nie ma mnie i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniuga
ramonka, sama mowilas, ze on ma problemy. wiesz, moze sobie z nimi nie radzi, przytlaczaja go one, nie chce Ciebie w to mieszac, moze ze wzgledu na te problemy uczucia na razie zeszly na drugi plan, moze kocha, ale zdradzil cie i nie moze spojrzec ci w twarz, mozna gdybac dalej... ale po wczorajszych jego slowach mozna stwierdzic, ze jest mu obecnie ciezko, cos sie dzieje w jego zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba cos we mnie pękło bo nie placze ze kolejny raz mnie olal Tylko mam w sobie złośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×