Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość nosy do góry
raczej nie sądze, żebyś o mnie myślała, bo mało tu pisałam posłuchałaś piosenki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
amor - pewnie że fajnie. i nawet nie wiesz jak dużo nas jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Ramona Daj spokój szkoda ciebie ale może ten typ nie jest warty tego abyś cierpiała !!! Nie napisze do 9 i ty tez nie pisz daj na luz. On jest potrzebny wielu z nas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
ramona, ja Ci już nic nie napiszę. przemyśl wszystko co już Ci napisałam. nie żeby to było jakoś specjalnie odkrywcze i trudne do rozszyfrowania, ale ty chyba ciagle mnie nie rozumiesz. w jego świecie on nic nie traci, przecież ciebie ma na pewno. co on moze stracić... najwyzej kolejny meczyk na fifie, jak do ciebie wpadnie. ale przeciez ty poczekasz a meczyk może niekoniecznie. kumasz? skumaj, proszę :) i bądz odlotówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_new normalnie czlowiek zagadka Chce czegos sam ja sie godze a potem ciszaaaaaaaaa ja rozumiem jak to ja bym prosila o spotkanie to co innego mogl by mnie olac Ale To On chcial Wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam dobrze a teraz to niech sie pocaluje w Nos mam juz to gdzies Chyba za dobra jestem dla niego i tyle zostalo mi 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Ramona Patrz na mnie i się ucz może być tak jak ze mną............. Nie że ci tego życzę ale tak może być faceci też lubią korzystać z dobrego serca kobiet...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ramona-- przykro mi... Ale moze zrob tak ja Ci dziewczyny (i chlopaki :)) radza...? poczekaj do 9 , jak sie odezwie to go po prostu olej. Wiem, ze trudno ale sama pomysl- jezeli wiazesz z nim jakies nadzieje na dalsza przyszlosc, to licz sie z tym, ze tak bedzie zawsze. Masz tyle sily, zeby to znosic...? Nie uwazasz, ze Tobie nalezy sie ktos, kto Cie bedzie kochal calym sercem i szanowal Ciebie? Zastanow sie kochana nad tym na spokojnie... A u mnie nastroj nawet jako-taki... Poza tym,ze odruchowo wciaz zerkam na tel :O:O Jeszcze pewnie troche czasu minie, zanim przestane to praktykowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech juz spada jestem blisko od podarcia na kawaleczki tego durnego obraku I dostanie fige Niech ktos inny mu koloruje swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
rady ramonka? pomyśl sobie, że masz siostrę, którą kochasz najbardziej na świecie i ona ma faceta, takiego jak ty. co byś jej poradzila? moje rady dla ciebie? pokochaj siebie i troszcz sie o siebie, tak, jakbyś mogła się stracić ;) całą energie, którą wkładałaś w to żeby wrócił włóż w to, żeby ci było dobrze! jeśli chcesz być z nim no to poczekaj aż się odezwię. spyta o rysunek? tak, masz go. chce przyjsc? dobrze, ale wtedy kiedy tobie bedzie pasowało. niech ma o co zawalczyć. może być, że nie zawalczy, pewnie że może być. tylko czy chcesz być z kimś, komu się nie chce ? nie chcesz:) moja rada: badź sobą i pokochaj siebie na nowo. koniec rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
amor, taka natura człowieka niezależnie od płci, że jak dają to bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jego czas sie konczy i mam juz to gdzies Nie ma mnie juz na kazde zawolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Dokładnie Jak się daje to się kraje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy do góry
ale jeszcze jedno ramonka - nie podejmuj teraz decyzji. chcesz z nim byc ale na swoich warunkach. jeśli sie odezwie nie graj, rozmawiaj z nim. umawiaj się z nim (ale na twoich warunkach). nie niszczw zlosci czegos na czym ci zalezy. i nie niszcz rysunku, takie rzeczy ładnie wyglądają w filmach a w życiu okaże się, że zniszczyłaś tylko coś, czemu poswięciłaś czas i nic z tego nie przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem strasznie zła naprawde i obiecuje juz sobie ze juz nigdy nigdy nigdy nie napisze pierwsza do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
A ja chcialam napisac, ze moj kotek sie do mnie dzis odezwal i napisal mi, ze o mnie mysli,wiec jednak moj sms i ta panika nie poszla na marne:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Wiesz Człowiek to takie dziwne zwierzę że jak mu bardzo dobrze to zaczyna szukać nowości, a jak mu źle to zaczyna szukać nowego. A życie to nie jest bajka różnie bywa raz dobrze a raz bajecznie i siła w tych którzy to przetrwają i są ze sobą długo aż do starości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana a no zobacz nie bede gratulowac zeby nie zapeszyc :P bo u mnie byla przedwczesna radosc i gratulacje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: Przez to, co Ty przechodzisz teraz, ja przechodzilam cala wczorajsza noc i pol dzisiejszego dnia, bylam zla na siebie, ze pierwsza zrobilam krok i ze on sie nie odezwal, ze sie upokorzylam itd. Ale jednak sie odezwal, wiec Twoj moze chce przeczekac, zeby nie wyszlo,ze jest napalony na maksa na spotkanie z Toba, moze chce wiedziec, czy jeszcze sie do niego odezwiesz,moze Cie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech sobie sprawdza Inna ja juz sie nie odezwe pierwsza i KONIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
wstrzasnieta super:) ciekawe co napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×