Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia1111

Pieczenie i swędzenie miejsc intymnych

Polecane posty

Gość planeta 87
biorę provag, po ostatnim leku czwartym juz z kolei, pieczenie nadal mam, w jednym miejscu zrobiono mi wymaz a w innym nie, lekarze patrza na mnie jak na wariatkę bo nic nie widzą - odwiedziłam juz dwóch z bezsilności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
nadżerka raczej ni epwoduje swędzenia i pieczenia-to są objawy raczej infekcji intymnych, sporadycznie może być to objaw infekcji no cóż najpewniej jest poprostu pójść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adżi
ostatnio mam podobny problem i tak czytam te mądre rady żeby isc do ginekologa... jesli sie zarejestruje to pojde za 3 miesiące więc nie wiem dlaczego niektóre z was dziwi to, że sięga się po leki bez recepty... owszem, mozna iść prywatnie ale to oznacza duze wydatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
od kilku dni przy wydawaniu moczu na końcu dostaję strasznego bólu trwa on gdy już pod koniec leci koniec moczu. Jednak pójście do ginekologa jest nie możliwe po przeczytaniu waszych propozycji myślę nad kupnem maści CLOTRIMAZOLONU czy jakoś tak albo czopków PROPLIS nigdy nie miałam takich objawów myślałam że jest to spowodowane okresem ale od okresu minęły mi 5 dni i bul się powiększa jednak u mnie nie ma dobrego ginekologa a nie mam zamiaru iść do osoby która mi nic na to nie poradzi 35537460

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachrajka18
Witam:) Byłam tutaj nie dawno z tym samym problemem:( ale bylam u swojego ginekologa i po ostatniej wizycie stwierdzil ze to jest na tle grzybiczym... przepisal mi maść clotrimazolum stosowalam i troche pomoglo...ale objawy wrocily:/ wiec poszlam jeszcze raz i przepisal mi czopki dopochwowe ALBOTCHYL 6 czopkow w opakowaniu co drugi dzień stosowac na noc. Miałam dwie kuracje z tych czopków i powiem wam dziewczyny ze ustąpiło:):D i od 3 miesiecy mam spokój :) oby to dziadostwo nie wrociło:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachrajka18
Witam Byłam tutaj nie dawno z tym samym problemem ale bylam u swojego ginekologa i po ostatniej wizycie stwierdzil ze to jest na tle grzybiczym... przepisal mi maść clotrimazolum stosowalam i troche pomoglo...ale objawy wrocily:/ wiec poszlam jeszcze raz i przepisal mi czopki dopochwowe ALBOTCHYL 6 czopkow w opakowaniu co drugi dzień stosowac na noc. Miałam dwie kuracje z tych czopków i powiem wam dziewczyny ze ustąpiło i od 3 miesiecy mam spokój oby to dziadostwo nie wrociło:/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
a ile brałaś te czopki i ile one kosztują i czy są na receptę ?? szachrajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachrajka18
Do MYCHA32: Kuracja tymi czopkami trwa 12 dni. W opakowaniu jest 6 czopków które na noc aplikuje sie co drugi dzien. Czopki są bez recepty i kosztuja 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
Do Szachrajka 18 : dziękuje ci bardzo spróbuje może mi pomoże Do BezchmurneNiebo : kiedyś miałam ale ból był znacznie mniejszy teraz to jest znacznie boleśniejsze i boli mnie tylko na samym końcu jak już wszystko wydalę dostaję takie coś jak by mnie ,,czymś ukuło ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Famiz
i co pomogła wam ta maść ? kurde od 3 dni też mnie bardzo boli i często sikam a do ginekologa nie mam odwagi iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
witam!! nie zaczełam jezcze nic stosować typu tych maści nadal mam bóle ale znalazłam nowe rozwiązanie : nospa i na noc na wacik nalewam srebro koloidalne. jeśli to zastosuje normalnie mogę się załatwić itp pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam tydzien to pieczenie i swedzenie:( ctrtlimazolum juz nie pomagaaaaaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winimini
mi też clotri nie pomaga juz. kiedys jeszcze dawal rade a teraz tylko pimafucort ale jest na recepte. może to alergiczne? już sama nie wiem. wydaje mi sie, że odżywiam sie w porządku, jem warzywa, czosnek a tutaj to. tylko nabiału nie jem, bo jestem uczulona na latoze, nie wiem, czy takie kapsułkowe probiotyki mogłabym łykać (lacibios femina itp?)? miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachrajka18
A globulki dopochwowe clotrimazolum stosowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
szczerzę powiedziawszy mocne bule już ustały ale teraz muszę latać co godzinę do toalety i mam problem z utrzymaniem moczu a jak go już potrzymam tak z 5 min to ból powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
mycha-może masz zapalenie pęcherza? powinnaś dostać na to antybiotyk, winimini- co do pimafucortu to ten lek zawiera steryd i jest też przepisywany przy alergiach skórnych nie tylko na grzybicę-więc może bardziej w tą strone trzeba szukać? mnie generalnie probiotyki pomagają -przy leczeniu biorę provag-podczas leczenia-bo można i po leczeniu. Lactovaginal natomiast dobrze brać zanim dostaniemy leki d ginekologa i po leczeniu-w czasie leczenia niektórymi lekami(m.in. antybiotykami) lactovaginalu się nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
nie nie to nie to. miałam kiedy zapalenie pęcherza i to się różni od teraźniejszych objawów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam identyczny problem, czuję pieczenie i uporczywe swędzenie w miejscach intymnych. Używam clotrimazolum i nic nie pomaga juz 4 dni. Niedawno zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i podejrzewam, że źle na mnie działają dlatego powstało jakieś grzybiczne zapalenie. Biore juz clotrimazolum 4 dzień i nic. NA dodatek zauwazyłam wydobywajacy się jasno różowy śluz z jakimiś białymi grudkami, który powoduje mega pieczenie!!!! ;O mój lekarz bedzie dopiero za tydzien wiec musze czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga...
tabletki anty mogą predysponować do częstszego łapania infekcji grzybiczych-a z tymi różowymi upławami trzeba by się pokazać lekarzowi. Mnie na objawy zazwyczaj pomaga clotrimazol, ale ostatnio tez dobrze zadziałal provag żel-choć to Cie nie wyleczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że na wizytę u ginekologa trzeba zapłacic dużo pieniedzy + jeszcze jakaś recepta do wykupienia. Myslalam wlaśnie od początku, że to może być wina tabletek antykoncepcyjnych. Jestem podlamana, a ból tam na dole nie pozwala funkcjonować. Śluz jest tak intensywny, ze czuje sie jakbym miała silną miesiączkę. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
no wiesz jak pójdziesz do lekarza ogólnego powiesz mu co i jak to on ci da skierowanie wtedy nic nie zapłacisz jedynie za to co ci przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
NA SZCZĘŚCIE już nie ma teraz wizyta w WC jest przyjemnością a nie udręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonis93
Cześć dziewczyny jestem 3 miesiące po porodzie i pierwszy raz mam pieczenia i swędzenia w okolicach intywnych. Dzwoniłam do swojego ginekologa prywatnego i ona sam poradził mi kupic sobie maść Clortomazolum wiec zielona cos tam wyluzuj bo kazdy robi jak chce. Zachwójesz sie jakbyś była ginekologiem i byłabys wszech wiedząca. Mi ginekolog powiedział ze mam kupic ta masc i sie nia smarowac a jak nie pooze to na kontrole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek1919
Mam swędzenie w pochwie od 2 dni. Nie ciągle, od czasu do czasu tak mocniej zaswędzi. Zapisałam się do lekarza ale na to trzeba trochę poczekać. Chciałabym jakoś zapobiec swędzenie do czasu wizyty. Co polecacie? Dodam że nie mam żadnych innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do asiulek1919 Podejrzewam że masz jakąś infekcję, albo podrażniłaś się w czasie stosunku, różnie bywa. Bardzo dobrze że zapisałaś się na wizytę do ginekologa, trzeba szybko reagować. Mogę Ci polecić Provag żel do smarowania miejsc intymnych, nawilża, zakwasza środowisko pochwy, więc chroni przed infekcjami, w moim przypadku też pomaga przy swędzeniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka1
hej dziewczyny . Mam 14 lat i czuję od 2 tygodni uporczywe swędzenie okolic intymnych . nie wiem co mam roić . wszystkie te środki dopochwowe boję się używać i szczerze mówiąc trochę mnie obrzydzają , a maść sądze , że mi w niczym nie pomoże . Mam zamiar przejść się do ginekologa , ale ma on pozajmowane terminy . co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigeasy
Study, dlaczego dopiero za 3 tygodnie???!!!! Idz prywatnie, to na 100000% zapalenie pochwy!!! Z tym nie mozna zwlekac. A jeszcze nie wiadomo czy to grzybica czy bakteryjne czy co.. serio, postaraj sie jakos wczesniej do lekarza zapisac a na razie lykaj lacibios femina, podmywaj sie lactacydem, smeruj swedzace okolice kremem klotrimazol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×