Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia1111

Pieczenie i swędzenie miejsc intymnych

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego po porodzie stosowałaś jakieś tabletki? Ja w okresie połogu podmywałam się tamtum rosa i często zmieniałam podpaski, dzięki czemu nie nabawiłam się żadnej infekcji. Na pewno nie wkładałabym tam żadnej globulki w końcu i tak by wypłynęła, a w ogóle to miałam szyte krocze i na początku bałam się go dotykać. Później pojawił się problem suchości, szczególnie w trakcie zbliżenia, ale provag żel sobie doskonale poradził. Stosowałam go w ciąży gdyż hamuje rozwój grzybów i bakterii, a wiadomo w tym okresie infekcje nie są rzadkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietny pomysł z Hexatiabem. Mozna przeciez kupic w wersji kapsułek lub zelu.Obydwa sa skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie sie zgadzam. zresztą nie trudno też teraz o jakies podraznienia zwiazane wlasnie ze stosowanie tego typu kosmetyków do higieny intymnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortouchlotab1989oyyti
mylisz się to może być duży problem a jeszcze większy może się z niego zrobić.Wnioskuję z twoich wypowiedzi,że ginekolog to obce słowo dla ciebie Jasne http://torching.us/d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jak nie żel to kapsułki. A srebro jonowe ma to do siebie - zreszta nasze babki też doskonale to wiedziały ze działa bakteriobójczo. To bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ciezko przekonac sie do nowych rzeczy, dlatego zawsze stosuje standardowo plyn do higieny intymnej bialy jelen i probiotyk ginekologiczny Lactovaginal, dzieki takiej profilaktyce unikam infekcji intymnych:) a jesli juz cos mnie zaswedzi, to posmaruje sie clotrimazolum i zrobie pelna 7 dniowa kuracje probiotykiem i juz po sprawie, wszystko mija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieczenie i swędzenie miejsc intymnych to często trudna do określenia przyczyna i nie zawsze jest to infekcja. Często spowodowane jest to suchościa pochwy, alergią czy zaburzeniami flory. Wazne jest postępowanie codzienne, to jakich używamy kosmetyków, probiotyków czy proszków do prania. o tym wszystkim przeczytasz na: http://piramidazdrowiaintymnego.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueo23
U mnie ne była to grzybica a zapalenie pęcherz, choć objawy były podobne – swędzenie i pieczenie. Pani w aptece poleciła urofuraginum, sprawdzony lek bez recepty. Powiedzala ze poleca go każdej kobiecie przy takich dolegliwościach. Tylko należy brac lek przez tydzień jeśli chcemy żeby choroba naprawę ustapila. Bardzo wiele osob po ustąpieniu objawow odstawia lek a to duzy blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast myslalam ze to pecherz, a okazalo sie ze infekcja intymna, znow... od czasu kiedy rozpoczelam wspolzycie infekcje intymne pojawialy sie bardzo czesto...dopiero kiedy wyleczylam sie porzadnie, chlopak dostal tabletki, ja zrobialam kuracje probiotykiem provag, to infekcje przestaly sie pojawiac! pamietajcie kolezanki trzeba sie i partnera wyleczyc!! potem koniecznie probiotyki zeby nie bylo nawrotow i do tego jeszcze najlepiej te z polskimi szczepami bakterii jak provag, bo kolonizuja nasze pochwy najskuteczniej, tak mowi polskie towarzystwo ginekologow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem alergikiem, miałam duży problem w doborze odpowiednich dla siebie kosmetyków i środków do higieny osobistej. Odkąd podmywam sfery intymne emulsją provag nie miewam podrażnień czy infekcji intymnych. Emulsja hamuje rozwój patogenów, regeneruje i nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdziwilabym sie, ze zele do higieny intymnej powoduja podraznienia, w koncu zawieraja skladniki, ktorych wiele osob unika nawet w pielegnacji ciala, takich jak sodium laureth sulphate. Ja od kilku lat ich unikam, i zauwazylam poprawe w stanie i wlosow, i skory.Pewnie mozna znalezc naturalne zele intymne, ale moim zdaniem wystarczy delikatne mydlo, ja tak robie i nie mam problemow (rowniez po ciazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie uwolniłam od tego dyskomfortu stosując piramide zdrowia intymnego :) Jest to sposób postępowania i korzystanie z określonych, sprawdzonych i przebadanych produktów, które działaja na dany problem: http://piramidazdrowiaintymnego.pl/dlaczego-warto/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niestety bywa uciążliwy problem, ale takie swedzenie raczej mowi o infekcji. W http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ jest swietny ginekolog dlatego koniecznie idz i sprawdz co to jest. Moze to jakas powazniejsza sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Swędzenie i pieczenie tych okolic skutecznie złagodzi maść clotrimazolum (działa też antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo), tabletki dopochwowe iliadian oraz kąpiel z dodatkiem specjalistycznego preparatu do higieny intymnej.(Mnie pomaga żel ginekologiczny.).Gdyby jednak te sposoby nie pomogły, trzeba się wybrać do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja rowniez zachecam wizyte u lekarza! W http://godulahope.pl/ sa swietni specjalisci wiec moze warto udac sie jednak do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butimka
takie objawy zdecydowanie mogą oznaczać infekcję miejsc intymnych, jak przy takich objawach miałam zdiagnzowane zapalenie pęcherza, leczyłam się tydzień przy użyciu urofuraginum max, ale lekarz mi powiedział, że jakbym nie przyszła to mogłabym nawet zakazić nerki a to już może być poważny problem zdrowotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie poczytać artykuł http://www.kobiecesprawy24.pl/pieczenie-okolic-intymnych. Mi on naprawdę pomógł w zrozumieniu skąd takie objawy się biorą i przede wszystkim, jak sobie z tym skutecznie leczyć, chociaż wcześniej wielokrotnie odwiedzałam lekarza i nic nie dawało dobrego rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonkala
a brałaś kiedy urofuraginum max? mi pomógł podczas ostatniego zapalenia pęcherza, może u Ciebie problemem jest kwestia źle dobraych leków, z własnego doświadczenai wiem, że urofuraginum max naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emikala
dobrze, że można te tabletki kupić bez recepty, zawsze jak sie wybiorę z dzieciakami na basen to potem takie skutki, ostatnio chyba za sszybko wyszłam, zimno było, potem na szybko bo jeszcze mieliśmy zabawę choinkową i już wieczorm coś zaczynało mnie piec dobrze, że leki szybko pomogły a to jak zwykle dopadło mnie w weekend, iść do lekarza i stać w tych kolejkach to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej iść do lekarza :) ja w takich sytuacjach używam też Mucovagin żel który nawilża i regeneruje okolice intymne :) dla mnie to jest zawsze ratunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze wizyta u lekarza jest konieczna. Kobiety o tym dobrze wiedzą. KIedy zachoruje się na zapalenie pęcherza, to potem trudno pomylić objawy. Także lepiej niż do lekarza, to pójść do apteki po urofuraginum max. A jeśli pełna kuracja nie przyniesie efektu, a w zasadzie jeśli objawy nie ustąpią już po kilku dniach, to wtedy już zostaje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba szybko reagować, żeby nic wielkiego się nie rozwineło z tego to raz a dwa po prostu żeby Ci nie przeszkadzało. Jak masz blisko aptekę to leć sobie kupić https://tantumrosa.pl/ - na pewno pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być sucha pochwa, pieczenie okolicy intymnych bez upławów wskazuje tylko na to. Miałam bardzo podobnie, myślałam,ze się zadrapie, w dodatku jeszcze ta suchość. Pomogły mi tabletki Hydrovag, poleciła mi je ginekolog, zawierają kwas mlekowy, dzięki któremu naturalne kwaśne ph jest utrzymane i co najważniejsze juz po kilku dniach stosowania odczujemy znaczną różńicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert marki Kadefarm
Dzień dobry, przy każdej infekcji intymnej, przede wszystkim zalecam wizytę u lekarza specjalisty, aby zdiagnozować problem. Zachęcam również do zapoznania się z produktami marki Kadefarm – są to wysokiej jakości ginekologiczne wyroby medyczne, które wspomagają leczenie dolegliwości okolic intymnych u kobiet. Dostępne są w aptekach bez recepty. Co ważne, preparaty doskonale się uzupełniają i stanowią kompleksową terapię dla pacjentek. Na dolegliwości związane z infekcjami bakteryjnymi, polecam Chlorivag®, który działa zapobiegawczo i leczniczo w chorobach o charakterze zapalnym, infekcyjnym oraz z nieprawidłowymi zmianami w nabłonku pochwy. Całą gamę produktową znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.kadefarm-zdrowie.pl Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustkaaa

Czy tego typu żel można też u dziecka stosować? Córcia ma owsiki i niestty bardzo się drapie w tych okolicach 😞  a ja nie mam pomysłu jak jej pomóc w tym swędzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarababuszka

Suchość miejsc intymnych do tego intensywne stosunki seksualne bez właściwego nawilżenia i podrażnienie gotowe. Ja od wielu miesięcy stosuje żel nawilżający kick natural glide i powiem szczerze teraz nie zamieniłabym go na żaden inny żel komercyjny lub ten reklamowany przez znane marki. Żel ten nie uczula i nie powoduje efektu przyzwyczajenia się. Ja swój żel kupuje przez stronę sklepu naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
lustkaaa, kojący krem Prurifem® zawiera specyficzne składniki aktywne (m.in. aloes i olejek z drzewa herbacianego), które łagodzą świąd odbytu oraz wzmacniają funkcje ochronne skóry, minimalizując ryzyko podrażnień. Wykazuje natychmiastowe działanie przeciwświądowe i przeciwbólowe. Ze względu na poziom pH odpowiedni dla dzieci, z powodzeniem może być stosowany również u nich. Dodam, że krem Prurifem®, zalecany jest też w celu natychmiastowego złagodzenia świądu w przypadku infekcji okolic intymnych u kobiet.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokojówka

Niestety często zdarzają mi sie podrażnienia i obtarcia. Mam bardzo delikatną skórę i nawet delikatny sex potrafi mnie podrażnić i nie jest to nic przyjemnego przez kilka kolejnych dni. Ostatnio właśnie ten krem  Prurifem stosowałam. Juz pierwszego dnia przynosił ulgę, więc na pewno u mnie się sprawdził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×