Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza...

Pytanie do kadrowej

Polecane posty

Jeśli zostało mi 10 dni urlop ale nie mogę go wybrać, ponieważ pracuje tylko przez 2 dni w tygodniu i biorąc 10 dni nie chodziła bym do pracy przeszło miesiąc a na to nie mogę sobie pozwolić ani ja ani pracodawca. I co w takiej sytuacji? Czy można zastąpić urlop ekwiwalentem pieniężnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki pracujesz nie możesz dostać ekwiwalentu za urlop. Ekwiwalent wypłaca się gdy pracownik odchodzi z pracy a nie wykorzystał urlopu wypoczynkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest wyplacany ekwiwalent za urlop, ktore z jakiegos powodu nie mozna wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trylogia
jesli twojemu szefowi zalezy bys nie brala urlopu, to bedzie wiedzial co zrobic, nie bojsa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno mu zależeć, bo jak ja pójdę na urlop to Biuro zamknięte przez miesiąc, więc mam nadzieję że dobrze to wymyśli, bo coś mi tu przebakują że może by mi tak wpisali urlop a ja z dobroci serca chodziłabym jednak do pracy, a potem ewentualnie sobie jakoś brała po jednym dniu, oczywiście za darmochę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyzmu
bez kitu odpocznij sobie czasem. jesli nie wykorzystasz urlopu w tym roku to masz czas do konca marca nastepnego roku. wez sobie urlop i wyjezdz gdzies odpocznik od pracy nie mozna tak caly czas pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyzmu
bez kitu odpocznij sobie czasem. jesli nie wykorzystasz urlopu w tym roku to masz czas do konca marca nastepnego roku. wez sobie urlop i wyjezdz gdzies odpocznik od pracy nie mozna tak caly czas pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×