Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DWUDZIESTOLATKAAAAA

CZY KTOŚ PODDAWAŁ SIĘ ZABIEGOWI SKLEROTERAPII?

Polecane posty

Gość matynika
Moja mama miała zabieg skleroterapii w poradnię Chirurgii Naczyniowej w Lifemedica w Gdańsku Wrzeszczu tel. 794 795 792 Efekty bardzo dobre, mama miała trzy zabiegi. Ilość zabiegów zależy od wielkości żylaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mam bardzo dobrą lekarkę, panią Anię, ale w Wawie. Przyjmuje w gabinecie Time Clinic. Wprawdzie bardziej tam stawiają na medycynę estetyczną, ale ja chodzę tam tylko na sklero. Jestem bardzooo zadowolona - nie wiem jak z innymi usługami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja dołączam się do wątku o "warszawskich" klinikach, które leczą żylaki :-) Swoich pozbyłam się razem z dr Anną Piwek-Laskowską, która przyjmuje w Time Clinic (Panorama przy al. Witosa). Dobra specjalistka, cierpliwie i sumiennie podeszła do mojego problemu ;-) polecam całym sercem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakalinka
od koleżanek słyszałam, że zabieg sam w sobie bardzo dobrze działa tylko pytanie w innej kwestii-gdzie się udać by dobrze go przeprowadzili? najchętniej warszawa, no ale jakby było warto to podjadę i dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalithea
Ja pół roku temu miałam w budynku hotelu marriott, profemed czy jakoś tak. Teraz mi cholerstwo na drugiej łydce wyskoczyło, będę musiała wybrać się znowu. Sam zabieg faktycznie nie boli, potem tylko taka śmieszna pończoszka, ale teraz jesienią/zimą to i tak nie widać pod spodniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakalinka
czytałam coś, że trzeba rzeczywiście taką pończochę nosić później, no ale faktycznie teraz nie jest to problemem i tak zwykle noszę zimą coś pod spodnie. a ile płaciłaś jak ostatnio robiłaś tam zabieg? nie wiem czy przed świętami mój portfel mi na ten zabieg jeszcze pozwoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalithea
hmm jakoś plus minus 500 zł, ale wiem że jak pójdzie się na konsultacje i okaże się, że nie zakwalifikowałaś się do zabiegu to oddają ten koszt wizyty, więc w sumie warto się przejść i sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi własnie mój chirurg naczyniowy (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/) zaproponował kompresjoterapię. Jeszcze nie jest to tak zaawansowany stan, żeby kwalifikował się do zabiegu, więc można to próbować leczyć w taki nieoperacyjny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuzeta
No wlaśnie teraz jest idealny czas na takie zabiegi, bo mozna pod spodnami schować. Ja robiłam w profemedzie na początku tego roku i własnie lekarka polecała zimowe miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalithea
a tak w ogóle to dlaczego akurat zimowe miesiące wchodzą w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała kilka lat temu, polecam ale to chodzeie w pończosze, uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosienka44
Dlatego najlepiej zrobić teraz w zimę kiedy mozna ponczoszke pod spodniami schować - ja własnie jestem po zabiegu w profemedzie, bo na nfz to mi zaproponowali koniec przyszłego roku - jakiejś jaja. Wyłożyłam te pareset złotych i już nie bede musiała się wstydzić okropnym żylakiem w lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralsa
Dr Tomasz Grzela głęboko przyjmuje w klinice flebologii w Warszawie na ul.Wawelska 5. To mistrz w swoim fachu miał robiona sklero teraz mama obie jesteśmy zachwycone efektem a lekarz znający się na tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam zabieg do wytrzymania,najgorzej po kiedy zaczyna sie stan zapalny,bol okropny nie moglam spac przez dwa dni,potem wszystko ladnie sie goi.ja nosilam rajstopy uciskowe przez miesiac profilaktycznie.hmm mialam zylaka pod kolanem dosc widoczny,ladnie sie zagoil,ale niestety wyszly mi po pol roku po zabiegu nizej na lydce nowe zylaki ,takze drugi raz chyba bym sie nie skusila,i podobno tak jest w jednym miejscu sie pozbedziesz,nowe tak czy siak wyjda w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ze Słupska i tez mam wskazania do zabiegu. Strasznie się boję, że mnie oszpecą, więc rozważam temat. Lato to dla mnie koszmar.... Czy wiecie gdzie w Słupsku czy okolicach ktoś zajmuje się profesjonalnie tym zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na skleroterapii w Klinice Medycyna Urody i na miejscu miałam robiony doppler i zaraz po nim zabieg który trwał pol godziny, generalnie nic strasznego po prostu w zyły jest lek wprowadzany i od razu pajaczek znika :) pozniej trzeba nosic pończochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie były trzy serie zabiegu. Jeden 150zł wiec generalnie cenowo wyszło to ok. A efekt bardzo mi się podoba. Także warto było mimo, że poczatkowo się wahałam. Lepiej się teraz czuję we własnym ciele i z pewnością będę korzystała z krótkich sukienek tego lata a zabieg zrobiony przez dr Nielepkowicz, bardzo profesjonalna i mila pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melissa25
Byłam na zabiegu w krakowskim Profmedzie - kilkanaście nakłuć - prawdopodobnie będę potrzebowała jeszcze 1-2 zabiegów, nie jest to bardzo duży koszt, a jaka ulga dla nóg. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy leczył się akurat zagranicą w Anglii, u polskiego lekarza w Wellingborough Miłosza Badnarczyka. Podobno z dobrym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w Horizon Medical Center i z pończochą i wizyta kontrolną płaciłam 600 zł za nogę, miałam skleroterapię piankową i oczywiście efekt widoczny od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratankaa
ja robiłam sobie skleroterpaię w lux medzie, zabieg bardzo skuteczny, no i mało inwazyjny bo następnego dnia możesz już normalnie iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikaaaaaa
Moja mama miała ten zabieg w bydgoskim luxmedzie. Na szczęście wszystko się udało i teraz przynajmniej ganiam ją żeby pamiętała o masowaniu nóg i smarowaniu kremami od żylaków - bo po zabiegu też trzeba o nogi dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina Kowalczyk
Osobiście korzystałam z Centrum Flebologicznego w Warszawie, a konkretnie tutaj -> http://flebolodzy.pl/metoda-klejowa/ Generalnie zabiegu skleroterapii nie powtarzałam. Miałam żylaka na lewej nodze, ale był niewielki. Do dziś nie mam póki co problemów z żylakami. Przed zabiegiem to koniecznie trzeba zrobić USG żył bo inaczej trudno mówić o tym, że ktoś w ogóle taki zabieg potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka79
Ja miałam taki zabieg w klinice laguna estetica w Gdyni http://lagunaestetica.pl/ Efekt był już zadowalający po pierwszym razie, ale dopatrzyłam się jeszcze malutkich drobiazgów i za 2 razem było już idealnie. Bardzo polecam to miejsce. Profesjonalna opieka, wszystko tłumaczą i nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wykonanie zabiegu SKLEROTERAPI w klinice Bonadea. Najpierw miałam zamykanie naczyń krwionośnych czyli usuwanie żylaków. Wykonywał mi go świetny chirurg z szpitala bonifratrów. Zzabieg miałam wykonny w klinice bezpolesnie. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także chciałabym się podzielić z moimi wrażeniami po zabiegu. Polega on na zamykaniu naczyń krwionośnych, czyli usunięciu żylaków. Bardzo dobry chirurg ze szpitala bonifratrów. Zabieg wykonany szybko i bezboleśnie o od razu widać wspaniałe efekty. Naprawdę warto! Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/skleroterapia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×