Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DWUDZIESTOLATKAAAAA

CZY KTOŚ PODDAWAŁ SIĘ ZABIEGOWI SKLEROTERAPII?

Polecane posty

Podstawowe informacje w skrócie to jakie mogę, przekazać to zamykanie naczyń krwionośnych czyli usuwanie zylaków świetny chirurg z szpitala bonifratrów , zabieg miałam wykonny w klinice bezpolesnie EFEKT WOW szybki i od razu. Naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjan
Bardzo szybki i od razu. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
ja robiłam skleroterapię w lux medzie, zabieg mało inwazyjny i przyjemny bo zaraz po zabiegu mogłam normalanie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina 123
Miałam wykonany ten zabieg w klinice Bonadea. Zabieg miałam wykonany bezboleśnie i szybko. Naprawdę warto. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTobgość
Zabieg miałam wykonany w klinice Bonadea w Krakowie bezboleśnie EFEKT WOW :) - Przeprowadził go świetny chirurg ze szpitala bonifratrów, szybki i od razu widać różnicę. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
plusem skleroterpaii jest to że zabieg jest mało inwazyjny a skuteczny, od razu po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania, nie potrzebna jest żadna długa rekonwalescencja, a sam zabieg jest naprawdę bez bolesny, więc warto rozważyć takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak zaawansowane są te żylaki, ale nie ma się co oszukiwać na żyaki to najlepsze są metody operacyjne, bo tabletkami i maściami nie zdziała się cudów. Ja miałąm usuwane żylaki metodą skleroterapii w PROFEMED na al. Pokoju 5 w Krakowie. Zabieg nie jest drogi - koszt 500zł, ale poprawia komfort i to jaaak. Ja poczułam ulgę, nogi wyglądają lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak zaawansowane są te żylaki, ale nie ma się co oszukiwać na żyaki to najlepsze są metody operacyjne, bo tabletkami i maściami nie zdziała się cudów. Ja miałąm usuwane żylaki metodą skleroterapii w PROFEMED na al. Pokoju 5 w Krakowie. Zabieg nie jest drogi - koszt 500zł, ale poprawia komfort i to jaaak. Ja poczułam ulgę, nogi wyglądają lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
ja próbowałam maściami, ale bezskutecznie, strata czasu i pieniędzy, dopiero jak poddałam się zabiegowi skleroterapii to pozbyłam się żylaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Bydgoszcz SkinMed. Nie posiadają USG dopler. Lekarz ogląda nogi i tyle. Bez słowa wyjaśnia stwierdził, że się nie kwalifikuje. Skasował 200zl. Nic nie wytłumaczył. Totalnie niekometentny lekarz. Zlecił wykonanie zabiegu chirurgicznego. W kwietniu próbuje gdzie indziej. Zaznaczam, ze nogi nie bola. Mam tylko widoczne żyły. Żadna nie jest wystająca ... Ciekawe, może ten lekarz ze skin med ma USG w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o Radom czy inne miasta to najprościej poszukać ogłoszeń na portalu aktywnamarka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiąc temu miałam wykonywany zabieg skleroterapii u doktora Marka Batijeskiego i jak zwykle jestem bardzo zadowolona. Do wakacji nie będzie śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam ostatnio o SKIN MED BYDGOSZCZ- nie polecam! Pojechałam do lekarza we Włocławku Nzoz Viva Centrum Medycyny Estetycznej i jestem już po pierwszym zabiegu. Nic nie bolało w trakcie i po zabiegu, czułam tylko ciągnięcie w łydce ostrzykniętej. Miałam 2 wkłucia w żyłę 4,8mm. Nie mogę się doczekać jesieni i kolejnych zabiegów. Dziś jest 8my dzień po zabiegu i mam 2 piękne siniaki w miejscu wkłucia. ZADBAJCIE O NOGI NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO! Nzoz Viva Centrum Medycyny Estetycznej we Włocławku posiadają USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama robiła zabieg w AlfaMedycyna w Skoczowie i była bardzo zadowolona. Trwał on krótko, żadnych powikłań nie było, a i rekonwalescencja niedługo trwała. Ogólnie na plus. Przy okazji, jeśli kogoś interesuje skleroterapia, to zostawiam linka do tekstu na ten temat: http://forum.gazeta.pl/forum/w,567,144416842,144416842,Skleroterapia_zylakow_.html?t=1494240828#p163880113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanet
tak ,właśnie przeszłam trzy wizyty pierwsza wizyta kosztuje 250zł pozostałe 150 idzie wytrzymać robiłam to w Choszcznie następna wizyta dopiero w pażdzierniku bo tego zabiegu nie robi się latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam słownik wyrazów bliskoznacznych - bardzo pomocny przy pisaniu pozytywnych opinii o samym sobie z troll kont w necie. Z dobrym słownikiem frazeologicznych nawet osoby z niskim wykształceniem i ograniczonym intelektem unikną zbędnych powtórzeń i osiągną efekt wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również poddałam się zabiegowi. Widoczne niebieskie żyłki były widoczne zwłaszcza pod kolanami. Jedna noga ok, natomiast na drugiej pod zgieciem pojawiło się bordowe podłużne zgrubienie. Czy ktoś tak miał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo sobie ten zabieg chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje tabletki Aflavic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angnkaa
Ja miałam zabieg skleroterapii i też jestem z niego bardzo zadowolona. Zabieg miałam w Wilmed w Warszawie, na Wilanowie. Z żylakami zmagam się od lat, ale teraz jest naprawdę lepiej. Dolegliwości bólowe nie są już tak uciążliwe, także naprawdę polecam skleroterapię. Nie ma nic skuteczniejszego, wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wykonywany w gabinecie Dermedika przez dr Filipa Resia. Zabieg trwał krótko i był bezbolesny a efekty super :) Szybko się wygoiło i nie było żadnych powikłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już długi czas nosiłam się z zamiarem zrobienia zabiegu na naczynka na nogach. Znajoma polecila mi klinike Vesuna przy ul. Dob rego Pasterza w Krakowie, w której usuwala pieprzyk u doktora Miśkiewicza. Na pierwszej wizycie Pan doktor zrobil mi usg i stwierdził, że w moim przypadku najlepsza będzie skleroterapia. Zabieg musialam powtorzyc dwa razy, ale uwierzcie warto było. Sam zabieg niezbyt przyjemny, ale po upływie dwoch miesiecy nie widze zadnego naczynka !! po zabiegu pan doktor zalecil tez noszenie pończoch uciskowych żeby dodatkowo zwiększyć efekty i zmniejszyć obrzek. Jedyny minus siniaki po zabiegu utrzymywaly się okolo miesiąc, ale to zupełnie normalne. Jeżeli macie podobny problem z czystym sumieniem polecam ten gabinet. Pozdrawiam przesympatyczne Panie z recepcji, pana doktora Szymona oraz cały personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie we Wroclawiu w okolicach mozna zrobic skleroterapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto poradzi jakiegos dobrego chirurga i nie drogiego na skleroterapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po zabiegu skleroterapii można od razu iść na drugi dzień do pracy ?jeżeli moja praca przez 8 godz jest na nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam mieć skleroterapię, ale ostatecznie zdecydowałam się na laserowe usuwanie żylaków, bo jest mniej inwazyjne i daje szybsze efekty bez opuchlizny jak przy ostrzykiwaniu. Zabieg miałam wykonywany w Centrum Medycznym doktorA przy Trakcie Brzeskim w Warszawie i gorąco polecam :) Zostawiam Wam link do strony https://www.doktora.pl/ . Efekt utrzymuje mi się już pół roku i nie zapowiada się żeby coś się zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingapal
Ja miałam robioną u doktora Rybaka (tego młodszego). Nie ma co się martwić. Miałam najpierw zrobionego dopplera a potem właśnie sklero. Za zabieg zapłaciłam 400 zł bo to były zurzyte 2 ampułki. Jestem zadowolona i z efektu i z pana doktora wiec myślę, że nie masz co się stresować. Tak i troszkę szczypie ale to wszystko. Poza tym to trwa króciótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×