Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Dziewczyny mam wyniki z genetyki!!!!wszystko jest okiiii!!!:D:D:D ale sie ciesze!!Teraz mysle nad immunofenotypem.pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane:) widze ze starania ida pelna para...dziewczyny pamietajcie ze trzymam za was kciuki....paczs fajknie ze wyniki wyszly ok....geetyka to chyba jeden z najwazniejszych badan chyba tak??? Antonina ja na twoim miejscu tez bym wybrala sie do innego ginekologa....glupie gadanie ze jak juz masz dziecko to zachodzic sie moze w ciaze od tak:O chociaz dobrze by tak bylo..... ale jezeli juz tyle czasu minelo to wydaje mi sie ze z tym ginem jest cos nie tak ze nie wysyla cie na jakies konkretne badania.....paczus przykro mi z powodu twojej siostry,....co sie teraz dzieje??? ze tak trudno teraz parom o potomstwo:( kochane a u mnie zycie toczy sie pelna para:D malutki w sobote skonczy 4 tydzien:) jest taki kochany...ostatnio dopadly go kolki:) biedulek...czasami chce mi plakac razem z nim jak go brzuszek boli:( synek coraz bardziej robi sie podobny do tatusia...po mnie ma tylko zadarty nosek:D tu dopiero 4 tydzien a ja juz marze o przespanej calej nocce:) czasami dla malego pory sie przestawia i sie budzi o 3 w nocy i do piatej nam lezy z szeroko otwartymi oczkami i ani mysli o zasnieciu....ale jak spojrzy mi sie w oczy i stroi te swoje minki to serce mieknie:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku jesli synus ma kolki to mozesz kupic mu jakis syropek.Moja bratowa jak urodzila pierwsze dziecko to nie mogla dac sobie rady z kolkami.Tez plakala razem z nim.Teraz ma drugie dzieciatko i podaje mu syropek i jest ciiiiiiiisza:) Anntonina tez mi sie wydaje ze powinnas zmienic lekarza. pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus dzisiaj bylismy u lekarza , przepisal mu kropelki ...zobaczymy jak bedzie po tych kropelkach ....nasz Aleks mimo to ze urodzil sie maly teraz nadrabia zaleglosci:) urodzil sie 2650 a dzisiaj wazy juz 3800:D nasz maly glodomorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kermelku niech maluszek rosnie zdrowo:)a jak kolki?przeszly? ja dzisiaj badalam pare hormonkow i w tym prl,mam nadzieje ze choc troszke mi spadla. Anntonina co tam u Ciebie???? za miesiac juz do Polski jade:Ddzisiaj dzwonilam do Szczecina umowilam sie do mojej kliniki:)mam nadzieje ze bede mialam hsg albo laparoskopie. Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki co tam u Was????odwiedzacie jeszcze kafeterie????pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobietki! Powinnam dostać lanie że ostatnio się nie odzywałam :) Ale tyle sie działo ze nie mialam czasu odwiedzic kafeterię. Jestesmy na etapie kupowania własnego m4 no i o niczym innym nie myslę. Nawet nie byłam u lekarza... Dobrze że u was w porzo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane:) jasne ze odwiedzamy kafe , ale strasznie rzdako, bo z maluszkiem to tak roznie bywa:0 maly nasz juz wazy 4,5kg:) juz jest taki fajniusi i cfany:) tylko go bujac i nic innego sie nie liczy:) dzisiaj bylismy na szczepieniu:( plakalam razem z Aleksem:( moje biedactwo tak plakal, ze az sie zanosil:( paczus , Antonina a jak u was ida starania?? keidy macie dostac @?? ja w tym tygodniu musze isc na kontrol do gina:) juz minely 6 tygodni po porodzie i celibat sie skonczyl:P:P:P kurcze dziewczyny 9 miesiecy celibatu...mam nadzieje ze nie zapomnialam jak to sie robi:P:P:P dziewczyny caluje was i napewno nie dlugo sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina kupujesz mieszkanko?bo nie jestem pewna:P Karmelku ja @ powinnam dostac okolo 29.03Robilam testy owul.ale mi nie wyszly:oMierzylam temp i niby mam juz po skoku.Hmmm czyzbym pominela?!:)Twoj skarbeczek rosnie jak na drozdzach:)Ojjjj po 9 miesiacach to bedzie sie dzialo:Phihi! A ja dostalam list od kliniki leczenia nieplodnosci.Wizyte mam za niecale 2 tyg.Ciekawa jestem co mi powiedza. Karmelku zobacz, Ty juz urodzilas,cieszysz sie szkrabem:) a my dalej sie staramy.Na leb mozna dostac!!kupilam sobie rybki zeby miec zajecie i nie zwariowac.2 zlote rybusie:)zeby spelnialy mi zyczenia:Pi te najwazniejsze:)heheh! Pozdrowionka kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus to fakt ja juz mam sowjego skarbeczka, ale czas zobacz jak szybko leci....ja caly czas o was mysle i trzymam kciuki...Antonina i jak mieszkanko?? pewnie teraz masz co robic?? Antonina a jak tam twoj synek???dziewczyny a moze przylaczacie sie do mnie na male odchudzanko:D:D od tygodnia sobie obiecuje ze od jutra przechodze na diete i co wieczor bede robic brzuszki i te jutro do tej pory nie nastalo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yupee! Wreszcie wiosna za oknem :) :) :) :) Hej kobietki, mieszkanko super :) Synuś też he he Ostatnio jest na etapie zadawania mnóstwa pytań i tylko go odsyłam do taty :) Paczuś ja nie mierze temp, bo mi się nie chce. Zawsze to 5 min spania dłużej :) Ciekawe co ci powiedza w tej klinice... Dobrze że kupiłaś sobie rybki, może nie będziesz tak myśleć o ciąży. Choć pewnie wiosną jest to trudne bo tyle matek z wózkami wychodzi na spacer. Kurde, nawet kuzynka z rodziny ostatnio urodziła (wpadka) a ma sytuację domowa do bani. Co za świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ale tu ciszszszszsza:) co u was slychac?? u mnie czas jakos szybko mija...przedwczoraj Aleks skonczyl 2 miesiace:) taki fajny bobasek:) mozna juz sie z nim pobawic a nie ciagle na rekach nosic:) Na ogol jest grzeczny....pierwszy miesiac chyba najbardziej wykancza czlowieka....kiedy maluszek nie odroznia dnia od nocy i budzi sie co godzine w nocy...karmeinie .usypianie i tylko 30 minut mojego snu:) ale teraz jest lepiej maly sobie lezy sam w lozeczku i wpatruje sie w karuzele jak zaczarowany...tez uwielbia jak bierze sie go na rece i robi "samolocik"...ale czesto jestw dzien marudny bo ciagle chce mu sie spac:) ale wszystko go interesuje i jak zasnie to na 15 minut:)jak byscie chcialy zobaczyc zdjecia to z mila checia wysle na email:)dziewczyny pozdrawiam was goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus a co do kolek to juz powoli nas chyba zegnaja:) probowalismy rozne kropelki , herbatki itd...nic nie pomagalo a nawet dawalo odwrotny skutek:O maly po nich sie tak prezyl ze mleczko noskeim ulewal:( teraz dajemy mu wode koperkowa i jest git:)Paczus a jak wizyta w tej klinice?? Antonia a jak tam nowe mieszkanko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Jakoś tak mi smutno dziś... Tak mi się przypomniało, że tyle się staramy i nic... Jak myślicie, do jakiego wieku jest sie bezpiecznie starać? 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!:) U mnie nic ciekawego,dalej sie staramy.Dzisiaj jakos nie ma humorku :(Anntonina ja dostalam acard od lekarz.musze brac codziennie po 1 tabletce.Nie wiem czy slyszalas o tych tabletkach. Karmelku ciesze sie ze u Ciebie i synusia wszystko oki!!:Doby tak dalej!!:D anntonina zmienilas lekarza??jak starania?? roznie bywa z ta ciaza,kobiety po 40 zachodza i nic sie nie dzieje!!a kobiety w mlodym wieku i pare poronien maja za soba.Ja juz niiiiiiiiiiiiiiiiiigdy nie bede sie zabezpieczac!!!!!!!!!!! Pozdrowionka kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane.....Paczus a bylas na tych badaniach?? Paczus ja acard bralam w ciazy(pozniej cordafen)...ogolnie to sa tabletki na serce, ale ja je bralam bo one tez rozluzniaja miesnie w tym macice. Maly juz ma 2,5 miesiaca...juz jest taki fajniusi:) jak sie usmiechnie to nic innego sie nie liczy:)potrafi juz przespac cala noc;)ale im starszy tym glosniej placze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was... Paczus ja tez jakos nie mam humoru. Normalnie nic mnie nie cieszy, nawet nowe mieszkanko. Brakuje mi ciepłęj pogody i słońca, bo ono działa optymistycznie na nie. Nie słyszałam o wpływie acard na organizm kobiety. Nie znalazłam nowego lekarza. Ten do którego chciałam isc jest na 3 tyg urlopie czy zwolnieniu. Karmelku dobrze ze u ciebie ok z samopoczuciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Karmelku to mowisz ze juz troszke pospisz w nocy;)hehe! mi lekarz tez kazal brac acard w ciazy i duphaston na 100!! Karmelku robilam badania ale na kase wiec wyniki beda dopiero w czerwcu:ono ale beda!!poczekam cierpliwie.Robili mi dna,przeciwciala fosfolipidowe,gr.krwi,na krzepniecie krwi,glukoze i jeszcze jakies tam dziwne. Anntonina co tam u Ciebie???ja w nastepnym cyklu ide na monitoring cyklu i poprosze o zastrzyk na pekniecie pecherzyka.Zobaczymy jak mi wyjda wyniki,myslimy nad inseminacja... Pozdrowionka kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny az czasami sie nie chce wierzyc ze kobiety zachodza w ciaze mimo ze sie zabezpieczja:Ojkainne musze tyle sie starac i cierpliwie czekac:( Dziewczyny mnie macierzynstwo w koncu zaczyna cieszyc:) zaczynam znajdowac czas dla Siebie i Aleksa, mam czas zeby wszystko zrobic w domu i gdzies wyjsc...wczesniej jakos nie potrafilam cokolwiek zorganizowac:O:O:O oszalalam na punkcie Aleksa:):) jest przecudny... w lato chcemy jechac z malym nad morze...juz bedzie mial pol roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Matko, Paczuś to już chyba wszystkie możliwe badania masz za sobą! Ja mam @ dostać 24.04 a ty? Wiem ze niewiele robię z moimi problemami ale jakos tak zniechęciłam się :( Karmelku macierzyństwo jest najpiękniejsze na świecie. A najmilsze jak dzieci sa takie malutkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina troche juz tych badan porobilam.Teraz musze cierpliwie czekac na wyniki.Jestem w trakcie owulacji:)takze @ przyjdzie za 2 tyg ale mam nadzieje ze sie nie pojawi!!:) Karmelku nie dziwie Ci sie ze oszalalas!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierrrrdziu!!!!!!!:(:(przykro mi!!kurcze Anntonina i tak co miesiac!!u mnie tez!poracha!!!pewnie tez dostane!powinna przyjsc za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×