Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Anntonina a po co poziom curku,morfologii?ja juz wczesniej gdzies czytalam ze dziewczyny robia te badania.Powiedziala Ci o co chodzi??Tez myslalam o tych badaniach.A zapalenie sie szybko wyleczy.Bedziesz miala wypalanke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobi mi cytologię najpierw. Przeraziłam się jak zaczelam czytac w necie o nadżerce :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina nie zalamuj sie.Zrobia Ci wypalanke i po nadzerce.Duzo kobiet to ma.Ja mam malutka ale jeszcze w normie.Luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ze bedzie wszystko dobrze. Ale gdyby przypadkiem okazało sie ze jestem w ciązy (choc pewnie znowu nie jestem :o ) no to chyba leczy sie to po urodzeniu dziecka ? W ogole to internet mnie czasem dołuje. Jak juz zaczne czytac to oczywiscie zawsze wyczytuje jakiej najczarniejsze scenariusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) Antonina nie boj sie nadzerki ja wiem o mojej od 2 lat, niby malutka ale jest,jeden lekarz mi chcial ja wymrazac ale ja sie nie zdecydowalam, pozniej bylam u dwoch innych ginow i powiedzieli ze najlepiej z nadzerka nic nie robic dopuki nie urodze i tak czekam i czekam:) paczus a jak tam ta toxoplazmoza?? dziewczyny u mnie juz jutro sie zaczyna 17 tydzien, bojku jak tez czas szybko leci:) antonina ty pamietasz kiedy poczulas pierwsze ruchy?? bo mnie juz te czekanie dobija:D a co do czytania artykulow w internecie to ja juz zdecydowanie przestalam to robic:) oczywiscie przeczytam jak ciaza sie rozwiaja w danym tygodniu ale nic wiecej, bo jak wczesneij tak czytalam to po nocach spac nie moglam, raz byl taki czas ze sie naczytalam o tych poronieniach ze sobei ubzduralam ze jestem tak strasznei chora ze juz nigdy nie bede miec dzieci:) moj maz mi to szybko wybil z glowy:Pa co bolacych piersi topamietam ze zawsze przed @ mialam tak strasznie obolale, a teraz juz do tego przywyklam , sutki mnie tak bola ze czasami jak jest mi zimno albo wyjde z kapieli i zawieje chlodym to z bolu nie moge wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Karmelku ze sie odezwałas bo juz myslalam ze cos nie tak. Ja pierwsze ruchy poczułam na poczatku 4 mies. Fajne uczucie :) Nie bede juz sie martwic ta nadżerką. Zrobie wszystkie badania i zobaczymy. A w ogole to ta pani ginekolog super. Od razu przeszla do konkretów i dała skierowanie na wszystkie badania. I jeszcze do mnie, czy ma pani jakies jeszcze pytania, czy cos jeszcze chce wiedziec. Także spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonina dobry lekarz to podstawa, nie nawidze tych lekarzy co sie o cos pytasz a oni tobie laskawie odpowiadaja dwoma slowami. kurcze piszesz ze na poczatku 4 m-ca a u mnie juz za tydzien 5 sie zacznie a ja nic nie czuje:(:( teraz mam wizyte u gina na 5 pazdziernik, jejku jeszcze caly miesiac:O a nadzerka sie nie przejmuj, moj ginekolog do ktorego teraz chodze powiedzial ze nadzerka to nie choroba, nadzerke ma 80-90% kobiet na siwecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Karmelku po trzykroć!! mam nadzieję że jak wyleczę ten stan zapalny to uda mi się zajść w ciążę. Normalnie jak mój synek nie będzie miał rodzeństwa to go zacałujemy na maxa :D Przydałoby się rozłożyć trochę tej miłości ❤️ A we ogóle to wczoraj lekarka mi przypomniała ze jak chciałam się starac o pierwsze dziecko to poszłam sobie na taką kontrolę do gina. Czy wszystko ok, czy juz moge itd. I własnie on wtedy tez stwierdził stan zapalny. Wyleczyłam go i potem w 3 chyba cyklu zaszłam. Wiec musze byc dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku ciesze sie ze u Ciebie wszycho oki:)Dawno Cie nie bylo.Z moja toxoplazmoza jeszcze nic nie wiadomo:(Musze jednak na dniach powtorzyc badanie.Lekarz powiedzial ze nie chce mnie faszerowac silnymi antybiotykami poniewaz watroba siada:(Ginekolodzy zajmuja sie zazwyczaj toxop.u kobiet w ciazy. Wynik pozytywny jest powyzej 0,6 a ja mam tylko 0,8.Takze minimalnie podwyzszone.Uwielbiam tego mojego gin.Zawsze mi poprawi humor:) Dziewczyny nie wiem jak ja zrobie HSG.Do Polski nie wiem kiedy jade:oA tutaj bylam u lekarza i powiedzieli mi ze zajmuja sie kobietami dopiero po 3 poronieniach!!masakra jakas!albo jesli przez rok w ogole nie zaszlas w ciaze:oIde jeszcze raz do ang. lekarza pomarudzic troche.Moze uda mi sie go namowic.Achchc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane:):):) co tam slychac?? dziewczyny juz czuje jak sie wierci w brzusiu nasz bobas:D:D:D:D nawet tatus czuje jak trzyma reke na brzuszku i czeka cierpliwie:):):) Adam jest tam wniebowzięty ze juz mysli o drugim dziecku:) w dzien zbytnio jeszcze nie czuje maluszka ale za to na wieczor miedzy 19 a 23 to sie tak wierci ze czasami to wybucham smiechem bo mnie gilgocze:D paczus, antonina a jak tam u was starania?? kiedy macie dostac @?? paczus a wy sie dalej staracie czy czekanie az wyleczysz ta toxoplazmoze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Ja cały czas biore leki na to zapalenie. W piatek ide zrobic badania (cukier, morfologia, prolaktyna). Sama jestem ciekawa co wyjdzie. Ja mam termin @ 21. Wiec tydzien. Mysle ze na ciąże nie ma co liczyc. Jak zwykle jakiś pryszcz wyrósł mi na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku tylko czekac az zacznie grac w pilke miedzy zebrami :D Paczus ale jak to zajmuja się dopiero wtedy kobietami? Co za kraj! Wracaj do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku ale ten czas leci!juz czujesz ruchy bobasa:)poglaszcz brzusio od paczusia:):)Lekarz powiedzial ze moge sie starac.Toxo. atakuje dopiero lozysko wiec to nie toxo.byla przyczyna poronien.W sobote robie jeszcze raz badanie.Zobaczymy.Oby wynik byl ujemny!Jesli nie,bede lykac Rovamycyne.Kobiety z toxop.w ciazy czesto biora te tabletki. Ja dzisiaj 5dc. Anntonina oni sa chorzy!:)he!Mam zamiar w pazdzierniku jechac do Polski na HSG. Kochane czekamy do kwietnia.Jak nam sie z mezem nie uda to decydujemy sie na pierwsza inseminacje.To juz bedzie prawie 2 lata!Szok.:(Czasami tak sie doluje....I jakas nerwowa sie zrobilam:o Buziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus moze głupie stwierdzenie ale do trzech razy sztuka! Teraz na pewno się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I prosze mi sie nie dołować! Masz kochającego męża? Wspiera cię? Ja jutro ide na badanie morfo, cukier i prolaktyna. szkoda ze wynik dopiero bedzie w poniedzialek bo ja juz bym sobie zinterpretowala odpowiednio :) Jutro tez wezme po raz ostatni lek na zapalenie. Ciekawe czy pomógl... A w ogole w poniedz powinnam dostac @. No i pewnie tak bedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje friend:) paczus jeszcze duzo czasu do kwietnia, bo do tego czasu juz bedziesz z brzuszkiem chodzic...tak bardzo trzymam za was kciuk.codziennie wchodze na ta kafe z nadzieje ze w koncu napiszecie ze jestescie w ciazy. ja dzisiaj sie tak srednio czuje. od poczatku ciazy boli mnie lewa strona brzuszka a dzisiaj doszedl bol lewej nogi od biodra do kolana.tak jakbym miala reumatyzm:(:( widze jak z dnia na dzien brzusio rosnie:):) antonina masz racje najwazniejsze zeby miec kochanego meza i wparcie od niego. ja mam to sczezscie:) przez pierwsze 3 miesiace jak jak mialam mdlosci i wymioty i do tego musialam lezec bo bralam tabletki na podtrzymanie moj maz , wracal z pracy, posprzatal, ugotowal obiad,i wspieral mnie jak tylko potrafil. antonina dalej jezdzicie sobie na rowerkach?? z checia tez bym zabarala sie z mezem na rowerek:) paczus brzusio poglaskalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina mam kochajacego meza ale nie pozwala mi juz mowic i myslec o ciazy.Tez juz ma dosyc.Chyba juz przesadzam:oAAaaa dostalam skierowanie na HSG.Bede miala robione w Szczecinie w pazdzierniku.W szpitalu bede musiala lezec 3 dni:( Daj znac jak wyniki. Karmelku wiem ze jeszcze troszke czasu do kwietnia.Ja juz chyba stracilam nadzieje:(Buziam Was:)Milego weekendziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus zaraz ode mnie dostaniesz jak jeszcze raz napiszesz ze stracilas nadzieje. Wiem kochane jaka to jest trudna do zrozumeinia sytuacja, ale nadzieji tracic nie mozecie. dla mnie mimo to sie udalo ale caly czas sie martwie o naszego synka, odkad czuje ruchy chodze troszke spokojniejsza, ale przedwczoraj nie czulam dzidzi przez caly dzien i juz chodzialm zalamana,nie chcialam z moim adamem rozmawiac, wyjsc z nim na spacer tylko wyczekiwalam az poczuje synka, w koncu w nocy po kapieli synek dal mi znac kopniaczkami i uradowana nawet spac mi sie odechcialo:):D ja wiem, jestem przewrazliwiona, ale juz nic na to nie poradze.paczus to chyba dobrze ze dostalas te skierowanie?? zawsze to juz krok do przodu.Antonina co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewuszki! Karmelku nie panikuj bo na początku te ruchy nie są takie mocne i nie zawsze je wyczujesz. Wkrótce będą mocniejsze i częstsze. Takze prosze mi sie tu nie stresowac! Paczus nie wolno ci tracic nadziei!!!! Jestes jeszcze młodziutka (masz 24 lata, tak?) więc spokojnie masz czas na leczenie. Wiem ze juz bys chciala miec to dzieciątko i rozumiem cie! Ale pamietaj ze musisz zrobic te badania. Musisz miec pewnosc ze mozesz urodzic zdrowe dziecko! Od mojego znajomego zona zaszła w pierwsza ciąze w wieku 33 lat i urodziła dziecko z downem. I udało jej sie zajsc bardzo szybko. Jak widac szybko nie znaczy dobrze. Ja bardzo sie boje bo jestem po 30-stce. Daje sobie rok. Jesli mi sie nie uda to sie poddaje dziewczyny. Weekend miałam cudny. Pogoda piekna wiec rowerki poszly w ruch :) Przestalam brac jedne leki a jutro ide po wyniki. Bardzo jestem ciekawa co mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Dzisiaj juz mi troszke lepiej:)Wiem ze nie moge tracic nadziejii!Czasami tak mnie dopada.Ale juz dosyc!:)Za tydzien ide na imprezke troche sie wyluzowac:)a co tam..:)Dzisiaj to moj 10dc i zaczynam starania:)Tak sobie pomyslalam ze zaczne od 10 dc do 21dc:) Karmelku nie martw sie za duzooo!jest wszystko oki.Anntonina mowi i tak musi byc!:):)Pozytywne myslenie to podstawa:) Anntonina tak mam 24 latka.Wiem ze jestem mlodziutka ale ja tak bardzo chceeee:):)hi! Anntonina a nie myslalas o hsg? Ty tez czasem mi sie nie poddawaj!!bo bedzie klaps!:)Daj znac jak wyniki. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Wyniki odebralam. Cukier ok, morfologia ok, ale chyba podwyższona prolaktyna. Wkrotce wybieram sie do lekarza. Musze wybrac sie jeszcze do endokrynologa i jeszcze zrobic cytologie. Nie wiem czy na cytologie trzeba isc w jakims okreslonym dniu cyklu....Bo w necie roznie pisza. A moze wy wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejos:) Super ze wyniki oki:)widze ze duzo kobiet starajacych sie o dziecko ma podwyzszona Prl. Anntonina wydaje mi sie ze nie musisz isc w okreslonym dc.Ja szlam zaraz po @. wiecie czo,kupilam testy owulacyjne:)daje im szanse:) Lece lulkac.Dobranoc kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejos:) Super ze wyniki oki:)widze ze duzo kobiet starajacych sie o dziecko ma podwyzszona Prl. Anntonina wydaje mi sie ze nie musisz isc w okreslonym dc.Ja szlam zaraz po @. wiecie czo,kupilam testy owulacyjne:)daje im szanse:) Lece lulkac.Dobranoc kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejos:) Super ze wyniki oki:)widze ze duzo kobiet starajacych sie o dziecko ma podwyzszona Prl. Anntonina wydaje mi sie ze nie musisz isc w okreslonym dc.Ja szlam zaraz po @. wiecie czo,kupilam testy owulacyjne:)daje im szanse:) Lece lulkac.Dobranoc kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) antonina to dobrze ze wyniki ok:) a co do cytologii to tez mis ie wydaje ze zaraz po @ ja juz nie pamietam jak ja mialam pobierana wczesniej, bo ostatnim razem mialam robiona w poprzedniej ciazy. paczus widze ze nadzieja wrocila:D i tak trzymaj:) ja nie wiem dziewczyny co teraz sie dzieje:( ostatnio sie dowiedzialam ze moja kuzynka i kolezanka poronily:(:( inne sie tez staraja juz bardzo dlugi czas:( dziewczyny malutki mi codziennie daje znac o sobie:D:D za 2 tygodnie wizyta u gina, nie moge sie doczekac:D tym bardziej ze bedziemy mieli usg 3d:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm w takim ukladzie ide w piatek. Chce juz miec to za sobą. Rany ale dlugo trzeba czekac do endokryn. Bede musiała isc prywatnie. Tylko najgorzej ze ponoc w moim miescie nie ma dobrych specjalistow i musze jechać na Śląska. :o Karmelku no niestety takie smutne historie tez sie zdarzają. Ale moja kolezanka urodzila 1, poronla drugie, teraz zaszła w ciaze i niedługo rodzi. I wszystko jest ok. Paczus wiem ze niektore dziewczyny maja podwyzszona prl. Ale jak czytalam po jak dlugim leczeniu zaszły to wymiękam. Pozdrawiam was! Trzymajmy sie razem! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta a ja mam suuuuper wiadomosc!!powtorzylam badanie toxoplazmozy i jest ujemna!!!:):):):)Tak sie ciesze!:)nie musze sie faszerowac tabletkami i moge sie swobodnie starac:) Anntonina ja bralam tebletki na prl 40 dni.Da sie wytrzymac.Zalezy jeszcze jak wysoka masz. Karmelku ktory to juz tydzien bo sie nie pamietam?Masz juz imie dla synusia? Caluje Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Paczus to wspaniała wiadomość! Nic tylko brac sie do dzieła :D A mnie juz sie nie chce. Nie chce mi sie starac, nie chce mi się chodzic po lekarzach i w ogole nic mi sie nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina widze ze teraz Ciebie dopadlo:(Nie poddawaj sie kochana.Przeciez musi nam sie udac!!Ja tez czasami mam dosc.Ale trzeba byc twardym:) Ja dzisiaj robie grillka:)Mam piekna pogode:) Milego weekendziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus super!!!!!!!!!! dobrze ze toxo juz nie masz:):) a teraz do dziela:) antonino rozumiem cie, dla kazdego zdazaja sie dni kiedy sie ma zle samopoczucie, ja tez teraz takei dni miewam, sama niewiem dlaczego.... a nasz synus chyba to czuje bo ja mam dobry humor od rana usmiech na twarzy to malenstwo wariuje mi w brzuszku i daje znac ze on tez ma dobry humorek:D a jak dopadna mnie dni depresyjne to synus niechce tak slodko sie wiercic:) dlatego staram sie teraz myslec pozytywnie:) paczus pytalas ktory to tydzien...za 4 dni minie mi polmetek:) czyli teraz jest 19tydz.2dni:) 6 pazdziernika mam wizyte, mam nadzieje ze lekarz powie ze nasz skarb sie prawidlowo rozwija. dzisiaj jest wesele mojej znajomej na ktore dostalismy zaproszenie. stwierdzilismy ze nie pojdziemy, po pierwsze na naszym weselu tez sie nie zjawila a po drugie nie chcemy ryzykowac. dziewczyny ta nedzna grypa panuje:( ja juz nie mam do kogo nawet na herbatke pojechac bo wszyscy zakatarzeni. oby tylko mnie ominela. moj oragnizm zawsze jakies wirusy przyjmuje z otwartymi rekami:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×