Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Anntonina bardzo mozliwe ze przeciwciala sa problemem.Ja troche czytalam o tym ale nie mam pojecia o co w tym wszystkim chodzi.Dziwne rzeczy....:o Anntonina czy Twoj gin. zajmuje sie bezplodnoscia?nie kazdy lekarz sie na tym zna.Moze lepiej wybrac sie do endokrynologa albo do kliniki leczenia nieplodnosci.Oni napewno maja wieksze pojecie.Ja we wtorek mam wizyte u lekarza i kieruja mnie do specjanej kliniki.Moze oni cos znajda. Milego weekendziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki! Święta święta i po świętach :) 2kg do przodu :) Jak wasze samopoczucie?????? Napiszcie coś!! Paczusiu jak po wizycie u doktora? Karmelku, wszystko w porzo? Gdzie spędziłaś święta? Ja zaczełam leczenie. Biorę bromergon bo mam wysoką prolaktynę i dość silny lek na zapalenie. Cytologia wyszła IIst. :o W tym miesiącu nie staramy się ze względu na lek który biorę (nie można go brać w I trym. więc nie ryzykujemy). Póki co, mąż też bierze minerały i witaminki :) A nowy rok nowe możliwości :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Anntonina:) Myslalam o Tobie ostatnio:)dlugo sie nie odzywalas. Karmelek gdzie sie podziewasz?mam nadzieje ze u Ciebie wszystko ok Cale Swieta sie objadalam.Nawet poznym wieczorem:oTez 2 kg do przodu.A przeciez musze schudnac!:)Od stycznia ide na aerobik.:)hehe! Ja nie biore bromergonu.Przerwalam jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy.Niedlugo zrobie sobie badanie i zobaczymy czy prl podskoczyla.Wyniki mam ok ale jeszcze czekam na przeciwciala.Zadzwonie we wtorek,moze beda juz wyniki.Kolejna wizyte u gin. mam 8 stycznia. Mysle ze trzeba powtorzyc badanie nasienia bo ostatnio robilismy 10 miesiecy temu.Mam zamiar jeszcze raz zrobic wszystkie hormony. Jak dlugo musisz brac antybiotyk?? Anntonina wczoraj bylam u znajomych i moja kumpela kupila sobie sprzet ktory wykrywa owulacje.Cena kosmiczna bo okolo 2 tysiecy.Zaszla w 2 miesiacu staran. Moj maz tez lyka witaminki.Chyba juz pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Anntonina ja dostalam @.Dzisiaj mam 5dc.Mialam robiona morfologie krwi,tarczyce ,przeciwciala,trombofilie i inne jakies badania i jak narazie wszystko jest oki:)W poniedzialek lece na badanie chromosomow(ja i maz).Denerwuje sie troche.Mam nadzieje ze wyniki beda dobre.Jesli bedzie cos nietak to tylko invitro z badaniem preimplantacyjnym,czyli badaja zarodek genetycznie czy nie ma jakis wad i dopiero wprowadzaja do macicy.Stresa mam....:( A co tam u Ciebie?? Karmelek pewnie w szpitalu i dlatego sie nie odzywa.Ktory to juz tc?chyba jakos 35-6 jak sie nie myle. Kurcze Anntonina nam mija juz 19 miesiac staran:o Nie wiem czy Ci mowilam ale moja siostra tez ma problemy z poczeciem.A na karku 30 dychy.Biedna nie ma w ogole owulacji:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane nie bylo mnie tyle czasu, dziewczyny ja od piatku juz jestem w domciu, 8 tygodniowy pobyt wykonczyl sie na maksa, ale lezenie plackiem sie oplacalo bo jak widac jeszcze nie urodzilam i mam zamiar wytrzymac chociaz do 37 tygodnia moja szyjka ma 2 cm a rozwarcie na 1,5 cm, ale jak trafilam do szpitala szyjka miala 25 mm a rozwarcie na 1 cm, wiec nie duzo sie wszystko zmienilo... ale w 26 tygodniu lekarze nie dawali nam szans ze z moimi silnymi skurczami wytrzymam do 30 tygodnia, ale napisze wam ze juz 3 razy bylam na porodowce ale kroplowki na szczescie pomogly...malutki wazy juz 2300 wyprwaka juz gotowa od dwoch miesiecy...maz mi gotuje a ja wstaje tylko do wc.....swieta i sylwester spedzilam w szpitalu:( co najgorsze na oddziele bylam tylko ja bo wszystkich wypisali do domu a ja dwa dni przed swietami dostalam silnych skurczy i lezalam pod kroplowka a mialam dzien przed wigilia tez wyjsc:( ale czego sie nie robi dla malenstwa.... kochane a co tam u was slychac?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku wytrwaj! Co tam święta czy sylwestra, jeszcze nie jedne zaliczysz :) :) U mnie właśnie skonczył sie @. Skonczyłam z lekami na zapalenie ale w dalszym ciągu biore bromergon. Prolaktyna skoczyła jak szalona ostatnio (wynik pobytu w szpitalu z dzieckiem :( ) Zreszta podejrzewalam ze tak bedzie - za duzy stres. No ale nic. W tym miesiacu dzialam ostro bo juz widze pozytywne zmiany. Chyba ciało wraca do normy :) We wtorek robie prolaktyne a w piatek wizyta u gina. Paczus ale ty miałas tych badań! No ale cóż, metodą prób i błędów a przyczynę znajdziesz :) Przykro ze twoja siostra tez ma problemy. Ale przynajmniej razem mozecie sie wspierac w dążeniu do celu :) A ja wam mówię: BęDZIE DOBRZE :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonina najwazniejsze pozytywnie myslec:) modle sie zeby wytrwac chociaz jeszcze 3 tygodnie... juz nie raz bylam na skraju zalamania ale dzieki wsparciu mojego meza nie poddaje sie... lekarz powiedzial ze teraz to tylko z gorki, najgorsze za nami...dziewczyny mam nadzieje ze ten nowy rok przyniesie nam dobre wiesci...ja urodze zdrowa dzidzie a wy kochane zobzcycie dwie kreseczki i za 9 m-cy wasze bobo bedzie na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz test kupilam i lezy od kilku miesięcy :) W tym miesiącu go wypróbuje choćby nie wiem co :) Jutro idę do gina. Ciekawe co mi powie... Paczus a ty jakie jescze badania masz w planach? I jak badania chromosomów??? Karmelku co ty robisz przez cały dzień? Pewnie lezysz brzuchem do góry i tylko mąż lata wokół ciebie :) Odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane:):)Antonina a jaki test kupilas?? owulacyjny czy ciazowy?? Antoninko masz racje caly dzien sie wyleguje z brzucholem do gory:)a maz w koncu nauczyl sie gotowac:D ale jeszcze dwa tygodnie i wstaje z wyrka:):) jutro dziewczyny zaczyna mi sie 36 tydzien:) maly jak mi sie zacznie rozciagac to mam wrazenie ze zebra to mi wgniecie:)paczus co u ciebie??Antonina ja zapomnialam sie ciebie wczesniej zapytac...jak tam synus??? zdrowy??? bo jak pamietam to wam troszke chorowal???buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Karmelku juz 36 tc!!ale zlecialo.Teraz to juz z gorki:)Ja sie urodzilam miesiac wczesniej.Pewnie juz sie nie mozesz doczekac synusia:) U mnie po staremu.Bylismy na badaniu chromosomow ale na wyniki czeka sie dlugo bo az 6-7 tyg.:oTo bedzie trwalo wiecznie. Za 10 dni jedziemy z mezem na wycieczke:)musimy sie wyluzowac.Moze wtedy nam sie uda. Anntonina to byly najwazniejsze badania ktore zrobilam.Wszystko jeszcze zalezy od chromosomow.Ale mamy zamiar zrobic jeszcze pelne badanie nasienia czyli z morfologia i prolaktyne.Ale to dopiero jak wrocimy. A Ty bedziesz jeszcze jakies badania robic? Ide pobiegac:)he!trzymajta sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus to strasznie dlugo sie czeka na te wyniki:( ale najwazniejsze ze juz badania zrobilas,kurcze dziewczyny te ostatnie tygodnie strasznie mi sie dluza:(ale jeszcze dwa tygodnie, wstane z wyrka i hulaj dusza:D chce rodzic!!dla mojego Adama juz powiedzialam ze nastepnym razem on chodzi w ciazy:D paczus to juz rok!!!!!!!!!!trzeba to jakos uczcic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki. Piszę dzis do was bo jest mi baaaardzo smutno :( Dzis jest mój 24dc i dostałam @. A tak mi się wydawało ze wszystko "zaskoczy" w tym miesiącu... Nawet nie zdążyłam testu zrobić. Mój organizm się rozregulował czy sama już nie wiem. Tak krótkiego cyklu to jeszcze nie miałam. Wszystko jest BEZ SENSU!!!! A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane!:) Anntonina my naprawde idziemy leb w leb!!!Ja dostalam @ w 26dc!!i tez nigdy tak krotkiego cyklu nie mialam!Dalej czekam na wyniki z genetyki a beda okolo 22 lutego. Karmelek jak sie trzymasz??kiedy rodzisz?:) Anntonina ja juz mam dosyc!ile cholerka mozna czekac!!?? A tak w ogole to wrocilismy z wycieczki:)super bylo.Troszke odpoczelismy.Jak na zlosc @ dostalam wlasnie na wycieczce:o:o pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane moje:)chcialam sie wam pochwalic ze ja juz po oczekiwanej chwili:)w piatek o 22 w nocy odeszly mi wody jak sobie smacznie zasypialam a o 2.10 w sobote nasze ogromne szczescie bylo juz z nami:) wazy 2650 i 52 cm....dopiero dzisiaj dostalismy wypis bo synus mial silna zoltaczkes:)co do porodu to bol nie z tej ziemi,ale jak juz sie uslyszy placz malenstwa to o wszystkim sie zapomina.....dziewczyny jestem taka szczesliwa:D:D:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika767u
Karmelku gratuluję!! To widzę ze ściskalas nogi najdluzej jak sie dało :D Pewnie teraz maluszek cały czas przy cycu :) Fajne są te chwile jak się karmi dziecko... Moj tez mial żółtaczkę i tydzien siedziałam w szpitalu. Masz rację ze ten bol sie zapomina :) Wszak nie starałabym sie o następne dziecko :) Paczus mi lekarz powiedział ze wyniki sa w porzo i kaze dac sobie szanse do wiosny. Sama nie wiem co o tym wszystkim myslec. Nie zlecil zadnych innych badań. Łeeee....ile mozna czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku gratuluję!! To widzę ze ściskalas nogi najdluzej jak sie dało :D Pewnie teraz maluszek cały czas przy cycu :) Fajne są te chwile jak się karmi dziecko... Moj tez mial żółtaczkę i tydzien siedziałam w szpitalu. Masz rację ze ten bol sie zapomina :) Wszak nie starałabym sie o następne dziecko :) Paczus mi lekarz powiedział ze wyniki sa w porzo i kaze dac sobie szanse do wiosny. Sama nie wiem co o tym wszystkim myslec. Nie zlecil zadnych innych badań. Łeeee....ile mozna czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku gratuluje!!!!!!musisz byc przeszczesliwa!!:):)ale to zlecialo az nie moge uwierzyc.Pozdrowionka kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was kochane??????????????cisza straszna.... Karmelku jak synus???? Anntonina jak sie trzymasz??? u mnie po staremu,jestem przed owulacja:) Wiecie co,moja siostra po 3 latach staran zaszla w ciaze i poronila:(:(:(:(Gdzie jest cholerka sprawiedliwosc!!!???? Pozdrawiam Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) co u was slychac??u mnie zycie toczy sie na pelnych obrotach:D marze chociaz o jednej nocy calej przespanej:)nasze male szczescie tak jak w brzuchu wstawal o mniej wiecej 5 nad ranem i kopal mnie ile sil tak teraz mimo to ze go nakarmie o 4 .00 budzi sie o 5 i trzeba z nim w najlepsze rozmawiac bo nie ma mowy juz o spaniu:D do mnie dopieor dociera ze ja juz mam nasze szkraba w domu, ze juz porod za mna!!! o rany!! jak ten czas leci...dziewczyny juz minol rok jak jestesmy tu na forum!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem zdruzgotana faktem że czas tak szybko płynie... Mój synus już taki duuuuzi...Przydałaby mu się siostrzyczka bo normalnie mój nadmiar miłości eksploduje kiedys :) Paczus przykre to co spotkało twoją siostrę. Normalnie można się załamac. Daje siostra jakoś radę czy total załamka? Masz juz wyniki? Pisałas ze ok 22-go, ale moze juz wiesz? A ty Karmelku jak dajesz radę z dzidziusiem? Wysypiasz się czy buntuje w nocy mały? Ja jestem po owulacji i standardowo czekam na @. Jeśli w tym mies sie nie uda to zmieniam lekarza. Ten mi tylko mówi że wszystko jest ok a tu guzik, nic nie jest ok :0 Ja naprawdę nie mam świra na punkcie zaciążenia ale zaczyna mnie to wkurzać!!! POzdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anntonina dzwonilam w czwartek do szpitala ale wynikow jeszcze nie bylo.Mam zamiar zadzwonic jutro.Kurcze stresa mam!Anntonina robilas przeciwciala kardiolipidowe,fosfolipidowe?to niby wazne badania.Zmien lekarza!bo przeciez juz troche sie starasz o dziecko,chyba nawet tyle co ja.U mnie w czerwcu minie 2 lata.MASAKRA!:(A ja chyba juz swiruje bo ciagle mysle o ciazy!!:oKolejne kolezanki urodzily a u mnie nadal WIELKIE nic!wierze ze w koncu sie uda ale kiedy????????????????? Karmelku jak synus?:)co tam u Ciebie?? pozdrowionka kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus nie robilam tych badan bo moj gin mowi ze jak z pierwsza ciaza nie było zadnych problemów to teraz tez zajdę spokojnie, tylko muszę czekac. Bez sensu. Raz byłam u ginki panstwowo i bylam z niej b. zadowolona. Widac bylo ze sie interesuje moim problemem. Ale w przychdni jest limit przyjmowania- tyko 10 osob. I chyba musiałabym isc o 5.00 zeby sie dostac. Cały ten NFZ jest do bani!!! Kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina ja dostalam aspiryne na poprawe plodnosci.Musze lykac mala dawke dziennie.Wklejam Ci cos-przeczytaj:)buziaki Kwas Acetylosalicylowy Czyli niska dawka aspiryny (do 81 mg na tabletkę) wydaje się przynosić dużą zasługę dla poprawy płodności. W Polsce można zakupić preparat o nazwie Acard® (75 mg). Jeśli podejrzewasz się o poronienia, jeśli poroniłaś w przeszłości, zapytaj lekarza o tę formę leczenia. Niektóre typy poronień związane są ze słabo rozwiniętą śluzówką macicy. Inne z obecnością antyciał antyfosfolipidowych. Są to białka, które związane są problemami krzepliwości. Mogą prowadzić do powtarzających się poronień. W takich wypadkach istnieje zmniejszony dopływ krwi do rozwijającego się zarodka z powodu zbytniej krzepliwości krwi. Aspiryna redukuje ryzyko zakrzepów. Poprawia jakość śluzówki macicy, dopływ krwi do jajników i macicy. Dzięki temu wspomaga pracę układu rozrodczego, w tym wzrastanie pęcherzyka z dojrzewającym jajeczkiem wewnątrz. Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina ja juz kiedys slyszalam o tej aspirynie i o acard.Bede brac i zobaczymy. Ciekawe jak dlugi cykl bede miala w tym miesiacu.Do @ jeszcze tydzien. Trzymam kciuki za Ciebie Anntonina!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×