Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

dziewczyny majace termin na koniec wrzesnia, pazdziernik te ktore straja sie o dziecko i maja nadzieje ze w okolicach grudnia ujza swoje malenstwo zapraszam tutaj :) ja mam wlasnie taka nadzieje, dlatego tez zalozylam taki temat :) mam nadzieje ze bedziemy mogli swobodnie tutaj porozmawiac i podzielic sie z innymi swoimi zyciowymi madrosciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko lady love fajnie ze zalozylas ten topik:):) jakos nie bardzo mi bylo wkrecac sie do topikow ktore juz maja tysiace stron:D lady lovy a ty zaciążylas czy sie starasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie karmelku :) nie nie zaciazylam jeszcze :) chociaz w tym miesiacu wszystko sie moze zdazyc :) a Ty? jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mogę się przyłączyć?co prawda w ciąży nie jestem(a może) ale mam nadzieję że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady lowe agatko ja bylam staraczka od 8 m-cy za 9 sie udalo...25 mialam dostac@ i nie ma do tej pory dwa testy pokazaly dwie wymarzone kreseczki a w czwartek ide na pierwsza wizyte...to bedzie moja pierwsza ciąża ...strasznie sie boje wizyty boje sie ze bedzie cos nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. cos mi sie kafeteria pierniczy :/ karmelku gratuluje Ci :* i nie martw sie :) napewno wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie mozna powiedziec ze od tego miesiaca :) @ mam dostac 18 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem :) juz go biore tak na wszelki wypadek :) jezeli bym zaciazyla w tym miesiacu to pewnie nosilabym w sobie dziewczynke :) ale bym sie cieszyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek jak znosisz ciaze? poczatki podobno sa trudne ( nie dla wszystkich ) masz jakies typowe objawy ciazowe? czy twoja ciaze jak narazie jest bezobjawowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady wiesz to jest moj poczatek i w czwartek dopiero ide na wizyte ale az takich nie znosnych objawow nie mam...czasami mnie boli podbrzusze tak jakbym @ zaraz miala dostac no i piersi sa tak nabrzmiale i strasznei bola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady lave och nawet sobie nie wyobarazasz jak bardzo..kiedy po 9 m-cach staran zobaczylam dwie kreski ale dopiero jak lekarz powie ze jest wszystko w porzadku to dopiero bede do konca szczesliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja musze juz isc :) mam nadzieje ze bedzie nas tutaj coraz wiecej :) zajrze tu za jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nic sie tutaj nie zmienilo :) ja zaraz mykam do studia pospiewac troche bo w domu jakos mi sie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. nie wiem czy wy sie mnie boicie czy co? :( chyba zostaja mi pogaduchy samą z sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szusza
ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinna przyjsc ok. 18.02 ale mam nadzieje ze nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susza witam Cie w naszym jak narazie małym gronie :) caly czas mam nadzieje ze grono nam sie powiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzis test owulacyjny pokazal dwie wyrazne krechy wiec owulka przede mna :D mam nadzieje ze cos z tego bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dlugie masz cykle? bo ja mam bardzo krotkie :) znaczy sie co 24 dni, owulacja moze nastapic u mnie od 8 do 12 dnia cyklu z tym ze przewaznie mam jakos 9-10 :) tak od rana wlasciwie mam wrazenie jakbym ja dzisiaj miala :) bo i jajniki mnie pobolewaja i czulam takie rozciaganie w podbrzuszu :) to by był moj 9 dc wlasciwie teraz to juz 10 ;) no a stosunek odbył sie 7go dc no i dzisiaj tak dla pewnosci :) chociaz pewnosci nigdy miec nie mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam 20 dc. cykle mialam 28 dniowe ale od 2 miesiecy mam 34 dniowe i po tej owulacji widze ze teraz tez tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w kropce.. bo owulka wychodzi jutro. przytulanie bylo wczoraj i teraz nie wiem czy dzis powtorke robic czy jutro dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nie było plemniki w plodnym sluzie zyja jakies 72 godziny ginekolodzy twierdza nawet ze od 3 do 5 czasem nawet 7 dni :) wiec mysle ze spokojnie mozesz sprobowac jutro :) pozatym tyle ludzi mi mowilo ze np 11 dc bylo przytulanko owulacja byla 15 dc i dziewczyna zaszla w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×