Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Igorex

Masz jakieś niespotykane rośliny w domu

Polecane posty

Gość Igorex

Ja kupiłem sobie palmę jak byłęm na wakacjach narazie jest mała ale jaka ładna! . Chętnie zakupię jakieś nowe ale muszą być naprawdę ładne..! Proszę o propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój myszopłoch jest dosyć mało spotykany :) a czy ładny - to kwestia gustu, mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igorex
No fajne jeszcze takiej rośliny nie widzialem...(zobaczyłem w necie) rzeczywiście niespotykana.. Liczę na więcej propozycji..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi78
bouganville

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugataka25
mam guzmanie szeflere fikusa skrzydłokwiat zamiokulkas filodendron difenbahia-dopiero mała ale jest monstere w ogóle to bardzo lubie dużo roślin w domu żywych a nie sztucznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugataka25
do sama juz nie wiem - ta roślinka jest super przyznam że nie widziałam takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam laur szlachetny. Nie chce rosnąć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugataka25
nie chce sie chwalić ale moje roslinki nawet niezle rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam,ale moim marzeniem jest gunera manicata..mamy duzy ogrod ,tylko na razie laza tam zwierzaki...jak w koncu zabioerzemy sie za planowanie terenu,to gunera na 100% przy kanale:) http://images.google.nl/imgres?imgurl=http://www.ruhr-uni-bochum.de/boga/html/Gunnera_manicata_ki.JPG&imgrefurl=http://www.ruhr-uni-bochum.de/boga/html/Gunnera_manicata_Foto.html&usg=__Qf3l3BjXCnDNatb4miqFj0TNOdA=&h=295&w=442&sz=70&hl=nl&start=3&um=1&tbnid=6mj3x7MLGfK2VM:&tbnh=85&tbnw=127&prev=/images%3Fq%3Dgunnera%2Bmanicata%26um%3D1%26hl%3Dnl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26hs%3DmHp%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
Fajna ta roślinka, kojarzy się trochę z wyrośniętym rabarbarem :) Ale super wygląda...zazdroszczę dużego ogrodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na razie to na nim tylko kupy leza :P ja nie mam reki do ogrodnictwa..lubie jak ladnie wyglada,ale nie lubie plewic :P tak czy siak taka roslinke musze sobie fundnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorex
No fajne fajne...ja mam też działkę więc jak macie to takie do ogrodu to też możecie dawać...z góry dzieki za odpowiedzi..1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorex
kupiłem sobię dzisiaj małą rosiczkę ciekawe co z nią dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×