Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krewetka222

Milosc - czujecie ten stan czy nie?

Polecane posty

jak to jest po dluzszym czasie np 5 latach zwiazku jak wyglada uczucie milosci?? macie czasem jakies watpliwosci? nie tesknicie itp a jak bylo na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiszczyk
U mnie wciąż tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w związku prawie 5 lat. Wiadomo, że motylki w brzuchu już minęły ale nadal się kochamy, to jest taka miłość bardziej dojrzała, on jest moim przyjacielem. jak masz jakieś wątpliwości to zadaj sobie pytanie czy wyobrażasz sobie życie bez niego??? o związek trzeba dbać cały czas, starać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie super - kocham, uwielbiam, imponuje mi, pociąga :) Według mnie jest lepiej niż na początku. Wtedy, owszem, było super, ale raczej bardziej szalone, a dziś to jest bardzo silne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
A czymze byloby zycie bez milosci?? a tak swoja droga gdzie sa tacy mezczyzni jak Wokulski?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure evil and hate
wszystkie jesteście szmatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zawsze macie ochote sie spotkac? nie jest wam nigdy obojetny nie zwracacie uwagi na innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
Skoro wszystkie kobiety jak piszesz to "szmaty" to ja polecam zwiazek z mezczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
Ja wlasciwie zawsze ciesze sie na spotkanie i przykro mi kiedy sie rozstajemy. A czy ogladam sie za innymi? Lubie patrzec na przystojnych mezczyzn ale tylko patrzec. Nie akceptuje zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas, to taki sprytny czarodziej. pokazuje prawde o nas samych. a zwlaszcza o naszych uczuciach ; )uczucia nigdy nie sa takie same, zmieniaja sie, przetwarzaja. a jedna z najwiekszych jego zalet, jest moc przeksztalcania jednego w drugie. i teraz pojawia sie pytanie: czy jestesmy w stanie zniesc konfrontacje z prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaiusua...
..nie kumam... Jesli potrafimy zmierzyć się z przemijaniem..to pewnie z prawdą o nas samych również..ale nie bywa to proste..tak myslę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja owszem, zwracam uwagę na innych mężczyzn, zawsze tak było, ale to nie zmienia faktu, że mój jest dla mnie najważniejszy. A uczucia, że nie chcę się z nim zobaczyć po prostu nie znam - nigdy nie miałam nawet przez chwilę takiego wrażenia, a kilka dobrych lat za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mężatka...
..Witam i co za miły temat...! ja mogę odwżnie stwierdzic, że uczucie jakim jest miłosć w wieloletnim związku zmienia się ..i różnie to bywa..czasem słabnie czasem umacnia sie i ..czas naprawdę potrafi zaskakiwać....ale na rozwój i trwałość uczuc..my sami mamy ogromy wpływ... Ważne jest by dbać o nie i nie pozwolic mu wygasnąc.. Pozdrawiam..B. Ps.W łożku ..jest SUPER!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krewetka222 jeśli miłość czasem słabnie to może akurat jesteśmy w tym okresie a później będzie lepiej?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak... ale nie odpisalas mi czy robicie cos ciekawego czy taka monotonnosc jest w waszym zwiazku? ide sobie zrobic jesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz staramy się rzadziej widywać..Bo przedtem to praktycznie codziennie po 24h na dobę:P No ale cóż można robić w zimie..wydaje mi się że nie jest monotonnie...aj jakie to trudne wszystko:( A u Ciebie jak jest? Też ide coś zjeść:P^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monotonne przychodzi do mnie lezymy troche pogadam telewicje ogladaniemy powyglupiamy sie i tak w kolko:( moze dlatego jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze jak pisza ze milosc po 6latach jest jescze silniejsza albo nigdy nie mieli takich stanow to mnie dobija POMOCY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krewetka u mnie odpisała dziewczyna co miała to samo co my i to przez 8 miechów przeczytaj sobie:* Ja muszę lecieć:)Do jutra jak coś:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxana....
Ja jestem w moim związku 8 lat...Pierwsze dwa ..było super, potem troche mniej super..tzn. cos zaczeło się psuc..ja zaczęłam podejrzewać zdradę...ale kryzys minął i po pięciu latach znów było cudownie...ale ostatnio jest zle..ja kocham innego! cierpię strasznie...nie zdradziłam męża..ale nie wiem ile jeszcze tak wytrzymam.... http://www.youtube.com/watch?v=tYCCe3SzuyM eehhhhh, co za życie...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true pure evil and hate
jak może cie rozważać coś co jest w związku skoro ja marze o związku i jeszcze nidgy w nim nie byłem na co ja mam powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość..czy czuję ten stan...
Tak.....dziwne jest,że czuję ogromną tęsknotę gdy to uczucie gdzieś świadomie oddalę....ale gdy pozwole przytulić się miłości .. .. ..wraca spokój, radość i harmonia ..to cudowne uczucie...móc kochac..będąc kochanym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość ...
Każda miłośc jest inna dlatego nie należy sie porównywac z innymi. Skup się na swojej miłości, bo podświadomie czujesz, że nie jest tak, jak powinno byc - i to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nigdy nie będę godna aby wypowiedzieć się w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie ma mowy o latach... czasami bywają gorsze chwile... ale bywają też chwile... gdy patrzysz jak na księcia z bajki i czujesz ten ucisk za mostkiem... drżenie rąk... i tak ciepło się robi jak w okresie zkochania... poznawania się.... może to przypomni jakieś zdjęcie z przeszłości... jakieś wspomnienie... kwiatek... lub coś nowego, co wzbudzi całe pokłady czułości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×