Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

Karmie piersia,jak sprawdzic czy moje mleko jest dobre?

Polecane posty

Moj synus ma 3tyg. waga urodzeniowa 3.660 kg teraz wazy 4.180 kg.ciagle siedzi przy cycu,mysle ze sie nienajada,moze moje mleko niejest sycace,mysle o dokarmianiu butelka.Prosze doradzcie cos bo niewiem co robic,moze wszystko jest ok tylko lubi byc blisko mnie...dziekuje za wszystkie odpowiedzi,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 zł mi nie oddała sąsiadka
skosztuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz co sprawdzac
jst dobre, chyba,ze bierzesz antybiotyki czy pijasz alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie przybiera. nie masz co sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhe6r6yh
Bo lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ma silną potrzebę ssania próbowałaś smoczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie za każdym razem je :) czasem pomiętosi cyca, pobawi się, potuli do niego, odkładasz myśląc że najedzony a on za 30 minut zaś woła, więc myślisz, co jest, przecież jadł, ale przystawiasz, a on znowu ciągnie, tylko tym razem naprawdę JE :) albo: faktycznie się nie najada. Ściągnij pokarm laktatorem i zobacz ile ściągniesz za jednym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie ma pilota
Szkoda, że natura nie dołączyła pilota i instrukcji obsługi :) No a czego się spodziewałaś dziewczyno? Że karmiąc piersią nakarmisz maluszka na 3 godziny i będzie w tym czasie leżał cicho? Że będzie bezproblemowe, ze da ci się wyspać? Jeżeli masz problemy z laktacją, to znaczy wydaje ci się, że je masz, zadzwoń do poradni laktacyjnej lub poproś o wizytę położną :) Wg mnie nie ma powodów do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super przybiera! mój przez pierwsze trzy tygodnie przybrał 75 gram! to dopiero była załamka! skończyło się na dokarmianiu ale 9,5 mies karmiłam piersią i butelką! mały jest okazem zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada dla Ciebie
nie ściągaj, nie kosztuj, nie dokarmiaj, nie przejmuj się! :) Jak na swój wiek Twoje dziecko ślicznie przybiera na wadze!!! Dopóki nie płacze przy cycku, to moim zdaniem jest wszytko ok! Maluszki uwielbiają wisieć na cycku :) czasami jedzą, a czasami rzeczywiście coś "pociumkają" i zasypiają ;) Taka ich uroda i karmienia na żądanie! Moja córcia ma 4 miesiące i czasami ma przerwy w jedzeniu 4 godziny a czasami chce jeść po godzinie :) Na wadze też przybiera bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhag
przechodzicie kryzys laktacyjny !!! Nie dopajaj, nie dokarmiaj. Przetrzymaj kilka dni nawet jeśli mały Ci będize wisieć całą dobę na cycu. Przy pierwszym dziecku poddałam się i podałam butlę. Na efekty nie trzeba było dłuho czekać- mały polubił butlę i nie chciał ssać piersi. Przy drugim dziecku nie dałam sie. Mała kilka dni ciągle przy piersi ale po około tygodniu kryzys minął. Mała ma teraz 6 miesięcy i nadal karmię tylko piersią. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada dla Ciebie
aneczka, to tym bardziej, skoro masz takie doświadczenie z pierwszym dzieciaczkiem, to powinnaś pamiętać jeszcze słynne kryzysy laktacyjne! Ja też już kilka przerobiłam, i... karmię piersaą dalej, czego Ci też życzę. Jak ktoś napisał, podanie butli jest z reguły gwoździem do trumny z napisem karmienie naturalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×