Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewuniusiaaaaa

mam problemy z zamiana mieszkania komunalnego

Polecane posty

Gość ewuniusiaaaaa

mam male mieszkanko mzbk 40m2 w podworzu i wlasnie ta lokalizacja sprawia mi klopoty bo 5 lat staram sie o zamiane mieskzania i nic z tego niktnie chce sie zamienic bo mieskzanie jest w podworzu na dosc niskim parterze a pod oknami same samochodu stoja bylam w komunalce z zapytaniem czy moge zdac te i dostac inne ..no ale wiadomo co powiedzieli bylam u dyrektora starac sie o mieskzanie z eksmisji ale tez nic powiedzial ze maja same duze metraze a miasto nie dyponuje wolnymi lokalami aby mi zamienic i jzu sama nie wiem co robic mieszkanie dosc ze jest w podworzu to jeszce jest dosc nieustawne nie ma przedpokoju wchodzi sie do kuchni z niej do pokoju a pozniej do nastepnego wszystko przejsciowe jak mam sie starac o mieszkanie w lepszych warunkach?????? rece mi juz opadaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valezja
A nie znalazlabys kogos, kto chcialby zamienic na mniejsze bo nie wyrabia z czynszem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co mi wieksze dla mnie jednej ? to wtedy ja nie bede w stanie placic czynszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslęze masz
za dobrze...ludzie mają większe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się ciesz
że masz dach nad głową a jeśli Ci nie odpowiada to sobie wynajmij komfortowe mieszkanko.Z miasta raczej nie licz na cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdddd c
nie ma przedpokoju wchodzi sie do kuchni z niej do pokoju a pozniej do nastepnego a ubikacja i łazienka? łazienki nie ma, a kibelek na korytarzu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniusiaaaaa
jest mala lazienka razem z toaleta wchodzi sie do niej z kuchni na prawo toaleta a na wprost idzie sie do pokoju:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdddd c
Może poszukasz mieszkania zadłużonego? Moja siostra tak zamieniła mieszkanie, miała niewielkie mieszkanie z piecem pomiędzy kuchnią a pokojem i udało jej się znaleźć troszkę większe, ale dwa pokoiki z centralnym. Zamieniła się z pijaczkiem, który miał to mieszkanie zadłużone, spłaciła jego dług i mieszkanie ma dużo lepsze, nieporównanie lepsze od tamtego. Popytaj o zadłużone mieszkania kwaterunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamaja
Taaak... Niektórzy błagają gminę o jakikolwiek własny kąt, a inni użalają się na to, co mają. Jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kąnd jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×