Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleś w_wa

dziewice są do niczego !!!

Polecane posty

Gość koleś w_wa
pewnie księżniczko, wydzielasz mu seks bo sama nie lubisz, ale on i tak ci o tym nie powie a robi swoje na boku, tresujesz go czy jak i w dodatku jesteś z tego dumna ale żyj złudzeniami, nie biorę jak leci, poznałem super kobietę, która nigdy się nie chwaliła jak ty, że lecą na nią bogaci, z salonów, przystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
koleś w_wa - tak i oczywiście "ta super kobieta" ma super przebieg ... bo to kryterium podstawowe u Ciebie ... :O Doświadczenie ... hahaha ... gratuluje! Czyżby pani miała umiejętności zawodowe? :D Nie wydzielam mu seksu ... bardzo lubię seks ... ale to nie jest sedno naszego związku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś w_wa
jasne. teraz piszesz że, lubisz. wiesz, lubi to moja narzeczona, jest w tym dobra, ale poza tym jest super osobą. Dlatego z nią jestem. Daję jej wiele, ale wiele też otrzymuję od niej, to jest zdrowe podejście, a nie jakieś zabawy w chowanego jakie ty preferujesz przede wszystkim moja pani nigdy nie chełpi się tym, że ma powodzenie, że faceci na jej widok tracą rozum, że próbują ją uwodzić... a ty to tylko bogatych i przystojnych doceniłaś, jakby byli lepsi od reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
"dlatego z nią jesteś" - jak było z nią wielu ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 24lata
jolkok co znaczy otwarła się na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
"daję jej wiele" - jak dawało jej wielu .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś w_wa
hehe, a skąd wiesz ilu z nią było? hehe zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
"otrzymuje od niej" - jak otrzymywało wielu ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś w_wa
ty po prostu zazdrościsz kobietom tego, że one potrafią się w seksie wykazać a nie czekać tylko na to co zaoferuje im facet, poza tym one w życiu są świetnymi osobami, sex to sex, dotyczy tych 2 konkretnych osób, a to jaki kto jest w życiu to druga sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
koleś w_wa - z Twojego tematu Sherlocku! Przecież piszesz, że tylko o dużym przebiegu się liczą ... Nówki są do niczego ... Poinformuj jeszcze przemysł motoryzacyjny o tym ... Bo u nich troszkę inaczej oceniają wartość auta ... :D No chyba, że Twoja pani, to obiekt muzealny ... to co innego ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś w_wa
nie znasz mojej kobiety, nic nie wiesz na jej temat dalej żyj w tym swoim świecie, gdzie bogaci i przystojni chcą mieć akurat ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
koleś w_wa - czego mogę jej zazdrościć? Takiego faceta jak Ty? Nie żartuj ... interesują mnie tylko myślący ... Ktoś kto uważa, że prostytutka to kobieta idealna ... nie może być w kręgu mojego zainteresowania ... :O Choć jej się nie dziwię .... Z takim przebiegiem, pozostałeś jej Ty ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś w_wa
nie napisałem, że tylko takie się liczą, czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
koleś w_wa - wystarczy, że się Ciebie czyta ... Na bank intelektualistka to nie jest ... Cnotliwa także nie jest .. przecież to widoczne .... Swój zawsze do swego ciągnie ... to takie oczywiste .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś w_wa
idiotko, ile razy mam pisać, że nie o dziwki tu chodzi? naprawdę nie rozumiesz? i pisze to ktoś kto chwali się powodzeniem wśród elit, bogatych, hehe-fałszywa na maxa jesteś ja nigdy nie wywyższałem dziwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kobieta, która uprawiała seks z kilkoma mężczyznami jest dziwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś w_wa
i nie napisałem, ze zazdrościsz mojej pani, tylko kobietom (innym) naucz się czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
koleś w_wa - nikt komu zdarza się myśleć, nie wymyśliłby takiego tematu .... To temat godny zwierzęcia ... Tylko chuć i nic poza tym ... Zdradza czym myślisz ... na jakiej podstawie wybierasz kobiety! A zatem jaka wybranka ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
koleś w_wa - ja nie pisałam, że to dziwki ... Tylko pisałam, że wg powyższego dziwka staje się ideałem .... Bo żadna nie jest dziewicą ... i umiejętności ma niebagatelne ... Zachamowań żadnych ... zatem jest idealna! Spełnia kryteria wszystkie na kobietę idealną wg powyższego .,. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś w_wa
swoją drogą, tak sie wychwalasz powodzeniem, wywyższasz bogatych, to pochwal się jaka z ciebie intelektualistka? dla twojej informacji moja ukochana jest panią prezes w dużej firmie transportowej w stolicy, jest mądrą i odpowiedzialną kobietą,a to co robi ze mną w łóżku chyba nie świadczy o jej ointeligencji, prawda? nie odróżniasz tych dwóch kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba normalne, że dziwieca nie wiele potrafi. To niaturalne, że zdobywamy doswiadczenie i umiejętności. Także w seksie. I nie ma to nic wspólnego z byciem prostytutką. Proces uczenia dotyczy róznych dziedzin naszego życia.Urodziliśmy się w podstawowymi odruchami i wiemy jak w najprostszy sposób zaspokoic popęd. I uczymy się robić to w sposób coraz bardziej wysublimowany. Albo nie. Róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
koleś w_wa - świadczy! Nikt inteligentny nie zadaje się z półgłówkiem ... No chyba, że traktuje Cię przedmiotowo ... Jak męską dziwkę ... :D Mąż także jest prezesem ... ma swoją firmę (koncern międzynarodowy) ... Ja jestem tylko kierownikiem filii (nie w jego firmie zaznaczam, w całkiem innej branży) wszystko przede mną ... jestem młoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniamy się nisko prezesom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
koleś w_wa - zatem Twoja pani pracuje w transporcie ... Ciekawe, czy ma takie samo zdanie jak Ty względem przebiegu .... Także uważa, że nówki są do niczego? A tylko duży przebieg gwarantuje satysfakcje transportową? :D To musi być bardzo mądra pani prezes ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie duży dom, fajne furki i jeździcie do Chile pojeździć na nartach na lodowcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Jolanta dowartościowuje się na forum, pisząc jak latają za nią inni przezesi :-) Cosmo jak nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
Niczego nie muszę udowadniać ... I nikt mi nie wmówi, że ktoś inteligentny poleci na kawałek wibratora ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś w_wa
dzięki wszystkim za komenty, a ty jolkako idź i dalej się chełp bogatymi i pięknymi i wywyższaj i obrażaj inne kobiety i nie sypiaj z mężem, nie oddawaj mu się tylko ciągle uciekaj a on niech biegnie, jesteś beznadziejna wiesz, ja twojego męża nie obrażałem, że jest z taką kretynką, która podstawowych kwestii nie odróżnia i tylko jest w stanie się wywyższać nad innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w jakim celu piszesz o swoich adoratorach, mężu prezesie międzynarodowej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×