Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dziewczyny jakie pieluchy kupiłyscie do szpitala ? pampersy czy moze jakies tansze ? I ile mialyscie kupionych do domu pieluch jednorazowych na poczatek i tak samo z jakiej firmy. Czy warto kupis pampers czy to tylko reklama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampers new baby 2-5kg jedna paczka pozniej juz 3-6kg czy sa lepsze, nie wiem, u nas sie sprawdzily i nic nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam
już 5 tygodni pampers newborn i sobie chwale. tyłek małego jes ładniutki a niczym nie smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie tez piore
wszystko zalezy od twoich finansow. Jesli np od malego przyzwyczaisz do pampersow to pozniej bedzie trudniej przejsc na jakies inne tansze bo mogą uczulac ja juz skora sie do jednych przyzwyczai. Ja z 1 dzieckiem kupowalam pampersy ale co wiekszy rozmiar tym mniej pieluch a cena wieksza i to mnie wkurzalo bardzo dlugo zajelo mi przestawienie dziecka na tansze ale sie udalo i kupowalam dada z biedronki. Jak dla mnie ok. Przy drugim odrazu kupilam dada najmniejszy rozmiar i tez ok. Co do tych pieluch na 2,5 kg to sory ale tego bym nawet nie kupowala malo ktore donoszone niemowle wazy mniej niz 3200 gr a jeszcze do tego tetra do srodka to w ogole nie zapniesz tej pieluchy albo bedzie uciskala pępek itd. Ja kupowalam od 3,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja od zawsze była na pampersie,do szpitala kupowałam te najmniejsze.Ale odkryłam huggisy flex-pewnie żle napisałam nazwę-(jak dla mnie o niebo lepsze od pampersa)niestety uczulały bube więc wróciłam do pampersa który tez zaczął uczulać.Skończyło sie na Happy(badziew ale nie szkodził).Teraz juz tylko na noc,mała zaczeła załatwiac sie do nocnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku pampersy, po pół roku przeszłam na tesco i jest ok, używamy do tej pory:) Używałam też dada i nic się nie działo. Wszystko zależy od skóry dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze rozumie kupilam jedna paczke pampres chyba new beby 2- 5 kg. czyli to sa pampersy od 2kg do 5 kg. A nie tak jak ktos tu napisal ze by nie kupowal tych na 2.5 kg bo dzieci rodz sie powyzej 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie tez piore
hugosia tak tyl;ko mi chodzilo o takie specjalne od 2,5 kg do 3,5 kg widzialam w rossmanie takie . Niby to dla wczesniakow mogą byc ale widzialam ze babki kupowaly dla niemowlakow " donoszonych" i potem lament bo ze 3 szt zuzyly i do wywalenia cala paczka. Moja kuzynka tez tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha o dobrze :) kurcze ale drogie te pampersy 25 zł za 43 szt :( i dlatego nie wie czy je brac do szpitala . Bo polozna kazala mi przyniesc 20 szt. Nie wiem jak to wyglada czy ja oddaje te pampersy w szpitalu czy jak dziecko sie zmoczy to ide ze swoja pieluchuja je przebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,kup np happy(nie wiem jak ceny tesco i dada) i zanieś takie.Może jak bedzie od początku na tańszych to akurat mu nic nie bedzie(oczywiście nie sugeruje,że tańsze są gorsze) Pieluch stawiasz przy łóżku,same bedą pytały czy masz pieluch lub bedą cie o nie prosiły początku pomogą ci,zaraz po porodzie.Pózniej juz sama będziesz to robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie tez piore
u mnie w szpitalu dzieci sa z mamami na sali i mamy przebierają poza tym i tak polozne przynoszą tetry do wkladania do środka pampersa. U mnie zapobiegawczo tak pieluszkują dzieci i mowią by robic tak do mc . Pieluch mialam 10 a jak braklo to dawaly szpitalne pampersy . Ale jak widzialam np jak przebieraly to one nie sciągaly pampersa jesli dziecko go nie zsikalo a wyciągaly tylko tetre i do tego samego pampersa wkladaly nową tetre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgcvbnm
pampersy 2-5 kg potem dada i tescowe są najlepsze te pampersy oryginalne są do kitu! mają mało wkładu mala zaraz przesikiwała o kupie juz nie wspomnę ze zabrudzały sie ciuszki ja polecam potem dada i rozstaw nóżek tez wiekszy po dada a pampersy tylko puki dziecko jest malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja używam najtańszych z reala 86 sztuk za 27 zlotych i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehwy baboszki
kto wsadza tetrę w pampersa?? Najlepszy dzisiejszy numer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCDABCDABCD
WŁAŚNIE?? po co tetra do środka bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze was
tetre wsadza sie po to by dzieci pieluszkoac, by mialy szerzej miedzy nogami poniewaz chodzi tutaj o bioderka. W wiekszosci szpitali robią to zapobiegawczo a w innych nawet o tym nie mowią. Efekt taki ze mnostwo dzieci nie piluszkowanych ma potem problemy z bioderkami co wychodzi na badaniach. Nawet ostatnio byly tutaj tematy o pieluszkowaniu o tym ze polozne nie powiedzialy zeby tak robic a teraz dzieciom w wieku 7 tyg trzeba szyny zakladac bo krzywe zrosty na biodrach itd. Zapytajcie pediatre. I nie dziwcie sie tak nawet wasze mamy wam powiedzą ze bylyscie pieluszkowane :D To nie kwestia oszczędnosci hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loksks
Ja kupuje niemieckie pampersy, są na chicco mio, można sobie kupić nawet zapas, są po prostu najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szpitala huggies newborn 2-5kg pozniej te same 3-6kg.pozniej eszystko to co bylo na promocji.ale ulubione to sleep&play na dzien i babyactive albo premium care na noc.ostatnio kupilam huggies super dry i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od początku Babydream z Rossmanna. Najpierw newborn, potem kolejne rozmiary. Polceam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to tylko oryginalne pampers. po huggisach miał wysypkę na dupce a dady z biedronki sa mało chłonne i trzeba je częściej przebierać przy czym koszt pieluszek na miesiąc wychodzi tak samo co kupując oryginalne pampersy. dlatego wyszłam z założenia- co tanie to drogie i kupuję tylko oryg. pampersy i wcale mnie to tak drogo nie wychodzzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokopsokoso
a po co do pieluchy jednorazowej noworodkowi wkładac tetrę?????? nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokopsokoso
ach doczytałam, co za bezsens! jakas oszczednosc chyba...to po co w ogóel 2 pieluchy? jak zmieniasz przy kazdym siknięciu to tetra wystarczy, a jednorazówka po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tetre zakłada sie na pampersa dziewczynkom po urodzeniu zeby rozszerzac im bioderka i zeby potem nie miły problemów z nimi. np przy ciazy. nie chodzi tu o oszczednosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do szpitala nie musialam brac pieluch, mieli tam huugisy, w domu mialam jedna paczke tych pierwszych dla noworodka z Pampersa, później wypróbowałam przeróżne, ale jak dla nas najlepsze są dada, polowe tansze od Pamers, a wydaje mi sie ze są lepsze, mniej nam z nich uciekało. Huugisy są straszne, wystraczy by dzidzius raz nasikal i pampers mega ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyczne Pampersy. Chyba jednak najwięcej matek je wybiera. A jeśli chodzi o to, gdzie kupować, to wcale nie tam, gdzie się wam wydaje najtaniej. Przykład - http://www.empik.com/dziecko/pampers-promocja bez płacenia za dostawę. Zobaczcie, jaka jest tam cena za pieluchę. I takie warunki to rzeczywiście mają sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers. Później babydream z rossmana również dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieluchy wielorazowe polskich firm, najlepsze dla dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×