Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurwiona na maxa

Moja teściowa to suka wredna!!!!!!

Polecane posty

Gość wkurwiona na maxa

Po pierwsze, dziś byliśmy i co, mówię żeby jej nie dawać wafelków, lizaków, cukierków bo dostała ciastko i chrupki kukurydziane, to specjalnie wyjęła lizaka z opakowania i machała małej przed nosem, czy chce...no kurwa mać, a ja w dalszym ciągu mówię, że nie, mała w ryk! Po drugie, mała ładnie siusia na nocnik od paru dni (2 latka) i przyszliśmy ze swoim, a ta do mnie z tekstem, że musi wyciągnąć z piwnicy nocnik po wnuku (ma jeszcze wnuka), żebyśmy nie musieli nosić, taak kurwa, wnusiowi poleciała i kupiła nowy, a moja córka ma sikać w stary, oszczany i wyleżany w piwnicy nocnik, bo co nie zasługuje na nowy????? Powiedziałam mężowi, że następnym razem, kupię nocnik i dam jej z komentarzem, że to dla wnusi, bo ona też zasługuje żeby mieć swój, nowy nocnik. Pierdoła niby, ale z drugim dnem. Moja córka nie zasługuje na takie samo traktowanie jak wnusio. Jak mnie wkurwi jeszcze, to za huja nie zobaczy małej. Od święta, jak mi się będzie chciało!!!! Bardzo przepraszam za wulgaryzmy, już myślałam, że nasze stosunki ida ku lepszemu a ta głupia krowa znowu się tak zachowuje. Bardzo się zdenerwowała, do tego stopnia, że miałam uderzenia gorąca, ze wściekłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na pewno
rozumiem, mialam to samo.przestalam sie odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja nie lepsza
znam to:Oczego te baby musza byc takie:O ja juz o mojej pisalam niedawno. kupila mojej corce kurtke, a potem ubierala w nia swoja druga wnuczke (swojej corki), a moja chodzila w polarze:Ogdyby nie zdjecia, to nigdy bym sie nie dowiedziala:Oopiekunka za dyche. na szczescie mam to juz za soba, a tesciowej prawie wcale nie widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mama Twojego męża... Czy Ty go w ogóle szanujesz? Zastanowiłaś się, co on czuje, gdy Ty tak najeżdżasz na jego matkę? I o co? O kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
Ha po, mój mąż wprost kiedyś mojej mamie powiedział, że jest dla niego jak prawdzia mama, on sam ma ogromny żal do rodziców bo całe życie robili z niego debila. Dzięki mnie zdał maturę i poszedł na studia, bo w niego uwierzyłam i pomogłam w nauce. Nie wiesz to nie pisz. On sam wyszedł wkurwiony. Nigdy im nic nie mówi, bo oni go ytraktują jak przygłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ze mama meza
to niech maz te swoja mamusie szanuje albo wychowa na normalnego ludzika, a nie wredna babe, ktora nerwy szarpie synowkom... Moja na piersza wizyte przywiozla naszemu synkowi kilka sztuk ciuszkow - polowa to byly szmaty z lumpeksu!!!!!!! dziecko ma 2 latka teraz, widzialo ja kilka razy i mowi o niej PANI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzydliwe to
co piszesz a jeszcze masz czelnosc przepraszac. Robisz z igly widly,najwyrazniej szukasz przyczyny.Gdyby nie nocnik to lizak,gdyby nie lizak to cos innego bys wynalazla.Oj!Biedny,biedny ten twoj maz.Twoja corka moze zasluguje na nowy nocnik ale twoja tesciowa zasluguje na normalna synowa,maz na normalna zone,my na to zeby takich glupot na kafereri nie bylo.Tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
HA po- I nie chodzi o pieniądze, jesteś płytka jak kałuża. Czytaj ze zrozumieniem, tu chodzi o równe traktowanie dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurworella
wkurwiona ,jak to czytam to nie muszę nic wiecej dopisywać .. dokładnie jak u mnie w rodzinie..:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
Nie robię z igieł wideł!!! Te sytuacje bierzecie powierzchownie. A w tym wszystkim siedzi to drugie dno, że traktuje wnuka lepiej od wnuczki. Na jej urodzinkach latała za nim, a to do wc, a to nosem a to coś tam, nie zwracała na nią uwagi!!!! Moja ciocia aż się mnie w kuchni pytała, czy ja się z nią pokłóciłam, bo w ogóle nie zainteresowała się wnuczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzydliwe to
Zauwazylyscie damulki ze nigdy,nigdy zadna tesciowa o swojej synowej tak nie pisze.Ordynarne jestescie i uwazacie sie za jekies ksiezniczki piprzone,ktore mysla ze robia wielka laske przyjezdzajac do tesciow.A z meza to ty robisz idiote bo jezeli nie to pozwol zeby to on cos powiedzial jezeli mu przeszkadza a nie wyskakujesz z pyskiem przed nim.Dlatego moze wychodzi od rodzicow ze spuszczona glowa.Wstyd mu jest,ze ma u swojego boku taka zmije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzydliwe to ----Zgadzam się z Tobą! Ja mimo że jesteś synową i też nie mam ,,najlepszej "teściowej to w życiu by mnie nazwała ją suką.Mimo że nie jest dobrą teściową ( i byc może ja też nie jestem idealną synową ale do tego się przyznaje) oraz babcią ale mam do niej szacunek miedzy innymi za to że dobrze wychowała mi męża.Nie raz i nie dwa wole się ugryś w język niż robić przykrość mężowi że opryskliwie się odzywam do jego matki czy też robie awanturę w domu z powodu teściowej. Nikt nie jest idealny i lepiej zacząć zmiane od siebie,swojego nastawienia a potem od otoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzydliwe to
Wiedzialam ze mnie ktoras "przesympatyczna" synowka napadnie i bedzie uwazac ze jestem tesciowa.Otoz NIE JESTEM TESCIOWA ale jestem czlowiekiem i o dziwo!synowa.Nigdy,przenigdy bym nie zrobila mojej tesciowej sceny z powodu jakiegos tam nocnika. A jezeli juz....czy myslisz ze jak sie broni tesciowej poniewaz powod klotni jest glupi i niedorzeczny to nie mozna byc synowa,tak?To tylko dowod na to jakie synowe moga byc wredne.Twoim zdaniem zawsze trzeba trzymac strone synowych ?Nawet jak pisza takie brednie?Nie,nie znizam sie nigdy do tak niskich poziomow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzydliwe to
Moja tesciowa tez popelnia bledy,popelniam je ja,moja mama..i co?Jestesmy tylko ludzmi.Jezeli jestes nastawiona negatywnie do czlowieka to bedzie przeszkadzac ci wszystko.Zgadzam sie z powyzzszym.Zacznij od siebie.Spojrz na tesciowa w inny sposob,bedziesz sie z tym lepiej cula.Tesciowej kochac nie musisz (a ja nawet swoja lubie)ale nie musisz byc dla niej az tak wredna.Chcesz zeby maz szanowal twoja rodzine?Bedzie jezeli zobaczy ze dziala to w dwoch kierunkach.Nie mysl ze meza nie boli kazde pogardliwe ,zle slowo wypowiedziane w kierunku jego rodzicow.Predzej czy pozniej przekonasz sie ze tak jest. P.S.Za chwile pewnie ktos posadzi mnie o to ze jestem mezczyzna,mezem jakiejs kobitki podobnej tobie,pyskata,zle wychowana autorko.Gdzie odrobina kultuty i czlowieczenstwa.Tak bedziesz wychowywala swoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia jestes
chciala dac malej lizaka to chyba najlepszy zank ze nie traktuje jej gorzej...wnusiowi tez na pewno daje....co do nocnika to powod Twojej obrazy i wscieklosci jest co najmniej smieszny choc dla mnie zalosny...gdzie ona ma trzymac ten nocnik? w szafie? przeciez nie ma malych dzieci wiec moze se go trzymac w piwnicy. dla wnusia kupila nowy,....a wiesz dlaczego? bo byl jej 1 wnukiem dla kazdego z wnuczat ma kupowac osobny nocnik? i moze jeszcze podpisywac imieniem? czy jak Tobie sie urodzi kolejne dziecko to tez bedziesz kupowac nowy wozek, łozeczko nocnik wszystkie ciuszki i wanienke? zastanow sie nad soba bo po Twojej stronie jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuihdsuiiw
mojqa tez jest prze pizdaaaa.......mowie to a ona na odwrot.Mowie nie daj jej ego ona daje i prosto w oczy klamie ze nie daje.Albo mowi mi ze ja nie umiem dziecka wychowac albo ostatnio powiedziala ze musi mi dziecko ona wychowac bo ja z mezem nie potrafimy.Kurwa tylko zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglaszam *
Biedna ta twoja tesciowa.... :( Jestes paskudna synowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuihdsuiiw
albo jak corka miala 4 miesiace uznała ze w tym wieku dzieci juz jedza wiejska:)no szok!!!Debil nie?????Chciaz pies wie moze po kryjomu kiedys corce dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie bratowej
Moja bratowa to taka suka wredna, dlatego ja i moja siostra mamy ja gleboko w dupie, jak syna urodzila to mysli ze jest osmy cud swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuihdsuiiw
albo ma manie ze dziecku chce sie pic non stop to kiedys jak tak ladowala to dziecko sie krztusilo a ta dalejjj bo pic sie jej chce.Czy to sa normalne babcie i tesciowe??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamerka1
Tez zauwazylam, ze synowe wyzywaja i obrazaja tesciowe, tylko dlatego, ze te nie skacza tak jak one zagraja:O Oczywiscie kazda synowa uwaza sie za ideal i nawet nie pomysli, ze to ona jest wredna synowa, a nie na odwrot:O P.S. Mam 24 lata, wiec nie wmawiac mi, ze jestem tesciowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisjaka
Ja rozumiem autorkę. To,że tesciowa chciała dac lizalka nie byłoby niczym złym gdyby nie to,ze dziecko małe i mata prosiła aby nie dawac dziecku słodyczy ,bo dziecko juz je jadło. Tesciowa po prostu nie szanuje synowej i robi jej na przekor. Moja macocha tak postepowała.Prosiłam aby nie dawała mojemu synowi słodyczy.A ona na przekor przynosiła mu paczke pełna słodkosci.I wynikały przez to sprzeczki,bo maly chciał te słodycze i to od razu wszyskie,ja nie pozwlałam i wychodziło na to,ze ja niedobra mama,a babcia tak super.Jeszcze usłyszałam,ze źle wychowuje dziecko,bo nie daje słodyczy 3 latkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała ---Bardzo dobrze że poruszałaś temat rodziców! BRAWO! Zobaczcie ile naszym mam się ,,wtrąca"ale złego słowa nie powiemy bo przecież sa naj,naj,naj! A co innego teściowa - toż to wg innych wrzód na dupie :) A jeszcze w życiu się nie spotkałam się żeby facet ,,nawrzucał" swojej teściowej.Czyli jak widać teściowa dobrze wychowała swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzydliwe to
Poniewaz bardzo czesto takie "ksiezniczki" chca tylko tego aby ich slowo bylo najwazniejsze ,zeby pozwalac na cos lub nie.Zabroni dac dziecku lizaka ale za chwile sama jej daje.To sie nazywa tresura.Niektore chca sobie poprostu wytresowa tesciow,mezow. Dziwczyny ,wszystkie nie musicie sie obrazac.Moje slowa sa skierowane do takich kobiet jak autorka,bo ona pisze bzdury-postepuje rowniez jak idiotka.Przeczuyaj sobie tytul tematu i juz wszystko jest jasne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuihdsuiiw
to fajnie ze matki musza znosic co robi sie z ich dzieckiem.BYl czas ze kiedys one sobie dzieci wychowywaly a to sa nasze dzieci i nasze prawo co z nasyzmi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno-lepiej schować swoją urazę głęboko w dupie i pomyśleć o mężu.Bo nie sądzę by taki,,bieda" czuł się szczęśliwy jak żona tak obraża jego matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×