Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszłamama.

Odzież ciążowa.

Polecane posty

Gość polka dots
ja właśnie chciałabym sprzedać kilka ciuchów ciążowych :) mam spodnie czarne z serii H&M Mama, tunikę/sukienkę wyjściową H&M, Bluzkę Mango i kilka innych ciuchów odpowiednich na ciążowy brzuch, jakieś bluzki itp. Któraś chętna? Proszę o kontakt, wieczorem mogę przesłać fotki rozm. 36/38 polka.dots@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justann
Asos:) Obecnie są wyprzedaże i można znaleźć rewelacyjne sukienki za 10 euro. A ze stacjonarnych to osobiście byłam zadowolona z jeansów z HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka211
Jest wiele stron z taką bielizną w dobrych niskich cenach zerknij na przykład tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-ciazowa od kompletów biustonosz + majtki na szlafrokach skończywszy, wybór jest spory, mam od nich komplet na noc i jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dysponuję używaną odzieżą ciążową,są to głownie spodnie jeansowe i dresowe z pasami ciążowymi, ale na życzenie klienta mogę wyselekcjonować również tuniki i sukienki, ubrania pochodzą z Anglii, ich stan oceniam na bardzo dobry 35zł/kg.Możliwa wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie rozumiem naprawdę po co to tracić kasę na głupoty bo za głupotę uważam kupować ubrania ciążowe. Jest tyle super ciuchów i zamiast normalnego rozmiaru wziąść jeden czy dwa większy i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co kupować ubrania ciążowe - ubierz się w worek na ziemniaki, jak to taka głupota, głupotą jest kupowac byle co bo to i tak na jakiś czas, w ciąży jesteś 9 mesięcy, a zwykłe ciuchy jak często kupujesz ? pewnie przynajmniej kilka razy w mieś coś nowego ale jak już w ciązy to nie stać, jak cię nie stać to jak ty dziecko wychowasz, to dopiero jest wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylovebrzuszki
Odzież ciążowa nie musi być droga, ale na pewno powinna być dobrej jakości. Sklepów oferujących taką odzież jest jak na lekarstwo, sama nie wiem czemu. Są producenci, którzy szyją świetne ubrania z myślą o przyszłych mamusiach i ich maleństwach. Są one przy tym bardzo styLove i modne. Taką odzież posiada sklep Stylovebrzuszki. Szybko, tanio z dostawą do domu. Zapraszam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna232323
Bieliznę ciążową i poporodową to zamawiam głównie przez internet, przez witrynę kbaby.pl. Moja koleżanka mi ich poleciła, bo ona była w ciąży rok przede mną, także już miała doświadczenie w takich niezbędnych zakupach;-) Myślę, czy by od nich nie zamówić też sterylizatora i podgrzewaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam nową odzież ciążową po likwidacji sklepu. Ceny bardzo niskie. Jakby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt karolka96@wp.pl. Duży wybór spodni ciążowych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattianka
Jeśli szukacie ubrań ciążowych, bo macie duży biust i nie mieścicie się w zwykłe ubrania ciążowe to polecam markę biubiu. Ubierają kobiety z dużymi biustami, ale w swojej ofercie mają również ubrania ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabro
W temacie bielizny ciążowej godny polecenia sklep e-lady. Oczywiście internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś w kolejnej ciąży to polecam CI http://www.elpasa.pl/ :P ciuchy są stylowe i dobrze wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.MartynaG.pl - blogowa mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo bardzo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne ubrania ciążowe ma sklep Elpasa.pl Nie dość, że pięknie wykonane to jeszcze mają modne fasony i wzory tkanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganatana
Hmm... nie miałam tego wiele, głównie chodziłam w dresach. Mam jedne spodenki, spodnie i kieckę, którą kupiłam od Torelle na wesele. I co ciekawe - w tej kiecce przechodziłam w zasadzie całą końcówkę ciąży, kilka tygodni. Niby na imprezę a było wygodnie. Nic mnie nie uciskało ;-) Zostawiłam ją sobie - będzie w sam raz przy drugim dziecku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryccja35
Jeśli szukasz ładnej bielizny ciążowej w super cenach to osobiście polecam http://www.duetsklep.pl/bielizna-ciazowa.html ostatnio tam zamawiałem i mają niesamowity wybór, do tego dochodzi ekspresowa wysyłka, świetnej jakości bielizna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdes
Ciuchy mam od Torelle - jest w 4 miesiącu i już muszę mieć inne ubrania. Nie wierzcie w takie bzdury, że wystarczą stare ciuchy - całkiem inna wygoda. Zresztą kupienie sobie dwóch ciuchów na całą ciążę to nie jest specjalny wydatek, a inaczej wyglądacie i inaczej się czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita3232
Pewnie, że tak. Ubrania ciążowe są tak szyte, by komfort rosnącego brzuszka (i nie tylko;) ) był odpowiedni. Tutaj http://www.modaciazowa.com/ spory wybór odzieży ciążowej maja. Jest sporo produktów także dla mam karmiących. No i ceny rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są już nawet specjalne serie ślicznej bielizny dedykowanej specjalnie dla mam. Na przykład w sklepie internetowym Alles można kupić naprawdę ładne i co najważniejsze WYGODNE komplety bielizny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×