Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pierssssssiątko

Samotne matki... A samotni ojcowie?

Polecane posty

Tyle tu postów, w których pisze się o samotnych matkach... A co z mężczyznami? Dlaczego dzieci zawsze zostają przy matkach? Dlaczego to kobiety muszą brać na siebie ten ciężar utrzymania i wychowywania dziecka? Nie mówię tutaj o tych mamach, które zostały same z brzuchem, lecz o tych, które mają już swoje potomstwa. Co myślicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caliinka111
Ale problemy...po prostu przyjęło się, żę kobieta lepiej zajmie się i wychowa dziecko, facet woli się wyszalec...nie każdy, ale większośc niestety:/ dlatego właśnie więksdzośc facetów nie jest godna nosic gaci, niby tacy "mężczyźni" a wolą głupowatych kolegów i imprezy od własnego dziecka..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agyness deyn
ja zostałam z tatą, ale miałam 12 lat i sama wybrałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że większość kobiet chce zatrzymać dziecko przy sobie za wszelką cenę. to wyjątkowa więź \"pępowinowa\" jak to się mówi. nie mam jeszcze dzieci ale tak to sobie jakoś wyobrażam. myślę, że wielu ojców cierpi z tego powodu bo jednak w większości przypadków dziecko zostaje przy matce. to takie naturalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzm
ciezar? jak bedziesz miec swoje to ciekawe czy dziecko okreslisz takim mianem :o a teraz do ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzm
poza tym jakbys sie troche orientowala jak wyglada prawo i wiekszosc spraw rozwodowych, gdzie facet zdany jest na laske kobiety co do widzen z dzieckiem to by cie to nawet nie dziwilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaaaaaaaaaa
Ja jestem z facetem ktory sam wychowuje 2 corki..jest super ojcem i głowa rodziny:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×